Institution name: Default institution
Comments: Default comments

Table of contents

 

Default institution
NAPPALI szociális munka 2. évfolyam BP
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
08:00 - 08:45 --- --- SZM BA BP2, SZP BA BP2
Szociális jog (kéthetente; kezdés szept. 16.)
Lugosi József
B épület 39
--- ---
08:45 - 09:30 --- --- --- ---
09:45 - 10:30 --- --- --- SZP BA BP2, SZM BA BP2
Ápolástani alapismeretek/Ápolástani alapismeretek és elsősegély
Viziné Molnár Anna
B épület 24-25
10:30 - 11:15 --- --- ---
11:30 - 12:15 SZM BA BP2
Tevékenységkísérő szeminárium II.
Szalainé Miklós Melinda
B épület 36
--- --- SZM BA BP2, SZP BA BP2
Társadalom- és szociálpolitika II./Szociális munka módszerei csoport
Nemes Judit/Bagdi Tímea
B épület 40
SZP BA BP2, SZM BA BP2
Pszichológia III.-Szociálpszichológia/Szociálpszichológia
Virágh Judit
B épület 26
12:15 - 13:00 --- ---
13:15 - 14:00 SZP BA BP2, SZM BA BP2
Társadalomismeret III.
Török Péter
B épület 36
--- --- ---
14:00 - 14:45 --- --- ---
15:00 - 15:45 --- --- --- SZP BA BP2, SZM BA BP2
Társadalomkutatás módszerei (kéthetente, kezdés: 2020.09.18.)
Mészáros József
B épület 24-25
15:45 - 16:30 --- --- --- ---
16:45 - 17:30 SZM BA BP2
Szociális munka gyermekvédelemben
Molnárné Csillag Mirna
B épület 39
--- --- ---
17:30 - 18:15 --- --- ---
18:30 - 19:15 --- --- --- --- ---
19:15 - 20:00 --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.39.0 on 9/10/20 6:04 PM

back to the top

Default institution
NAPPALI szociális munka 3. évfolyam BP
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
08:00 - 08:45 --- --- --- --- ---
08:45 - 09:30 SZM BA BP3
Mediáció/Szociális munka hajléktalanokkal
Magyar Erika/Tatár Babett
B épület 26
--- --- --- ---
09:45 - 10:30 --- --- --- ---
10:30 - 11:15 --- --- --- ---
11:30 - 12:15 --- --- --- ---
12:15 - 13:00 --- --- SZM BA BP3
Tevékenységkísérő szeminárium IV.
Szalainé Miklós Melinda
B épület 24-25
--- ---
13:15 - 14:00 --- --- --- ---
14:00 - 14:45 SZM BA BP3
Diakóniai alapismeretek
Hecker-Réz Róbert
B épület 24-25
--- --- --- ---
15:00 - 15:45 --- --- --- ---
15:45 - 16:30 SZM BA BP3
Szociális munka szenv. és pszich. betegekkel KÉTHETENTE (kezdés szept. 14.)
Frankó András
B épület 36
--- --- --- ---
16:45 - 17:30 SZM BA BP3
Társadalom- és szociálpolitika IV.
Vályi Réka
B épület 40
--- --- SZM BA BP3
Társadalomismeret V. (Család és társadalom)
Vályi Réka
B épület 36
17:30 - 18:15 --- ---
18:30 - 19:15 --- --- ---
19:15 - 20:00 --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.39.0 on 9/10/20 6:04 PM

back to the top

Default institution
NAPPALI szociális munka 4. évfolyam BP
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
08:00 - 08:45 --- --- --- --- SZM BA BP4
Szociális munka új kihívásai
Sziklai István
B épület 36
08:45 - 09:30 SZM BA BP4
Szociális munka és spiritualitás
Török Péter
B épület 39
--- --- ---
09:45 - 10:30 --- --- --- ---
10:30 - 11:15 --- --- --- SZM BA BP4
Esetfeldolgozó szeminárium
Szalainé Miklós Melinda
B épület 26
---
11:30 - 12:15 SZM BA BP4
Karitatív szervezetek
Fodor János
B épület 24-25
--- --- SZM BA BP4
Szociális munka záróvizsga felkészítő (OKTÓBER 16, NOVEMBER 13.)
Fehér Boróka
B épület 39
12:15 - 13:00 --- ---
13:15 - 14:00 --- --- --- SZM BA BP4
Szociálpolitika záróvizsga felkészítő (OKTÓBER 16, NOVEMBER 13.)
Fehér Boróka
B épület 24-25
14:00 - 14:45 --- --- --- ---
15:00 - 15:45 --- --- SZM BA BP4
Non-profit szervezetek (kéthetente)
Bagdi Tímea
B épület 40
--- SZM BA BP4
Társadalom és szociálpolitika V. (kéthetente, kezdés: 2020.09.25)
Mészáros József II.
B ép. 24-25
15:45 - 16:30 --- --- ---
16:45 - 17:30 --- --- ---
17:30 - 18:15 --- --- ---
18:30 - 19:15 --- --- --- --- ---
19:15 - 20:00 --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.39.0 on 9/10/20 6:04 PM

back to the top

Default institution
NAPPALI szociálpedagógia 1. évfolyam BP
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
08:00 - 08:45 --- --- --- --- SZP BA BP1
Népegészségügyi alapismeretek
Viziné Molnár Anna
B épület 40
08:45 - 09:30 --- --- SZP BA BP1
Segítői kommunikáció
Birinyi Márk
B épület 36
---
09:45 - 10:30 SZP BA BP1
Alapjogi ismeretek/Állampolgári és családjogi ismeretek
Antalóczy Péter
B épület 40
--- --- ---
10:30 - 11:15 --- SZP BA BP1
Tanulásmódszertan
Birinyi Márk
B épület 24-25
--- SZP BA BP1
Pszichológia I.-Életkorok pszichológiája/Pszichológiai alapismeretek - életkorok pszichológiája
Koltói Lilla
B épület 40
11:30 - 12:15 SZP BA BP1
Egyházismeret
Hecker-Réz Róbert
B épület 40
--- ---
12:15 - 13:00 --- SZP BA BP1
A professzió alapjai/A szociális professzió alapjai
Tóbiás László Tibor
B épület 40
--- ---
13:15 - 14:00 SZP BA BP1
Érzékenyítő gyakorlat
Szalainé Miklós Melinda
B épület 39
--- --- ---
14:00 - 14:45 --- --- ---
15:00 - 15:45 SZP BA BP1
Pedagógia I. -Neveléselmélet
Kovács-Veréb Lilla
B épület 39
--- --- --- ---
15:45 - 16:30 SZP BA BP1
Társadalomismeret I.
Török Péter
B épület 26
--- --- ---
16:45 - 17:30 SZP BA BP1
Pedagógia II.-Gyógypedagógia KÉTHENTE (kezdés szept. 14.)
Vályi Réka
B épület 40
--- --- ---
17:30 - 18:15 --- --- ---
18:30 - 19:15 --- --- --- ---
19:15 - 20:00 --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.39.0 on 9/10/20 6:04 PM

back to the top

Default institution
NAPPALI szociálpedagógia 2. évfolyam BP
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
08:00 - 08:45 --- --- SZM BA BP2, SZP BA BP2
Szociális jog (kéthetente; kezdés szept. 16.)
Lugosi József
B épület 39
--- ---
08:45 - 09:30 --- --- --- ---
09:45 - 10:30 --- --- --- SZP BA BP2, SZM BA BP2
Ápolástani alapismeretek/Ápolástani alapismeretek és elsősegély
Viziné Molnár Anna
B épület 24-25
10:30 - 11:15 --- --- ---
11:30 - 12:15 --- --- --- SZM BA BP2, SZP BA BP2
Társadalom- és szociálpolitika II./Szociális munka módszerei csoport
Nemes Judit/Bagdi Tímea
B épület 40
SZP BA BP2, SZM BA BP2
Pszichológia III.-Szociálpszichológia/Szociálpszichológia
Virágh Judit
B épület 26
12:15 - 13:00 --- --- ---
13:15 - 14:00 SZP BA BP2, SZM BA BP2
Társadalomismeret III.
Török Péter
B épület 36
--- --- ---
14:00 - 14:45 --- --- ---
15:00 - 15:45 --- SZP BA BP2
Szociális professzió munkamódjai - közösségi
Tóbiás László Tibor
B épület 26
SZP BA BP2
A szociálpedagógia színterei II.-Gyermekjóléti és iskolai szociális segítés
Molnárné Csillag Mirna
B épület 39
SZP BA BP2, SZM BA BP2
Társadalomkutatás módszerei (kéthetente, kezdés: 2020.09.18.)
Mészáros József
B épület 24-25
15:45 - 16:30 --- ---
16:45 - 17:30 --- --- SZP BA BP2
Terepgyakorlat I. (családsegítés) és kísérőszeminárium
Tóbiás László Tibor
B épület 24-25
---
17:30 - 18:15 --- --- ---
18:30 - 19:15 --- --- --- --- ---
19:15 - 20:00 --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.39.0 on 9/10/20 6:04 PM

back to the top