Institution name: KRE SZEK
Comments: Alapéptelmezett megjegyzés

Table of contents

 

KRE SZEK
szociális munka BA1
2020.09.25. B hét 2020.09.26. B hét 2020.10.16. B hét 2020.10.17. B hét 2020.11.13. B hét 2020.11.14. B hét 2020.11.27. B hét 2020.11.28. B hét 2020.12.11. B hét 2020.12.12. B hét
09:00-09:45 -x- --- -x- --- -x- --- -x- --- -x- ---
09:55-10:40 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:45-11:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:35-12:20 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:25-13:10 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:15-14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:05-14:50 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:55-15:40 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:45-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:35-17:20 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:25-18:10 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:15-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:05-19:50 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.39.0 on 10/16/20 1:37 PM

back to the top

KRE SZEK
diakónia BA1
2020.09.25. B hét 2020.09.26. B hét 2020.10.16. B hét 2020.10.17. B hét 2020.11.13. B hét 2020.11.14. B hét 2020.11.27. B hét 2020.11.28. B hét 2020.12.11. B hét 2020.12.12. B hét
09:00-09:45 -x- Segítői kommunikáció
Birinyi Márk
Gépterem
-x- Társadalomismeret I.
Török Péter
Könyvtár jobb
-x- Tevékenységkísérő szeminárium I.
Rézsó-Nagy Réka
26
-x- Állampolgári és családjogi ismeretek
Antalóczy Péter
-x- A szociális professzió alapjai
Tóbiás László Tibor
2.em.tárgyaló
09:55-10:40 --- Egyháztörténet I.
Csűrös András Jakab
23
Egyháztörténet I.
Csűrös András Jakab
1
Segítői kommunikáció
Birinyi Márk
26
Egsézségtan
Soós Magdolna
Könyvtár jobb
10:45-11:30 Diakóniatörténet
Fruttus I. Levente
12
Egyházi ének I. / Gyülekezeti ének I.
Dávid István
Gulyás L.
11:35-12:20 Pszichológiai alapismeretek - életkorok pszichológiája
Riesz Mária
2.em.tárgyaló
12:25-13:10 Tevékenységkísérő szeminárium I.
Rézsó-Nagy Réka
25
--- Diakóniatörténet
Fruttus I. Levente
Könyvtár bal
13:15-14:00 A szociális professzió alapjai
Tóbiás László Tibor
12
--- Tanulásmódszertan
Birinyi Márk
Könyvtár jobb
Tevékenységkísérő szeminárium I.
Rézsó-Nagy Réka
Könyvtár jobb
Egsézségtan
Soós Magdolna
22
14:05-14:50 Társadalomismeret I.
Török Péter
1
Diakóniatörténet
Fruttus I. Levente
22
---
14:55-15:40 --- Pszichológiai alapismeretek - életkorok pszichológiája
Riesz Mária
RNR Oktatói szoba
15:45-16:30 Egyházi ének I. / Gyülekezeti ének I.
Dávid István
Gulyás L.
Állampolgári és családjogi ismeretek
Antalóczy Péter
--- Egsézségtan
Soós Magdolna
1
Pszichológiai alapismeretek - életkorok pszichológiája
Riesz Mária
25
16:35-17:20 Tanulásmódszertan
Birinyi Márk
12
---
17:25-18:10 Segítői kommunikáció
Birinyi Márk
Gulyás L.
Tanulásmódszertan
Birinyi Márk
2.em.tárgyaló
18:15-19:00 --- Társadalomismeret I.
Török Péter
2.em.tárgyaló
---
19:05-19:50 --- --- ---
Timetable generated with FET 5.39.0 on 10/16/20 1:37 PM

back to the top

KRE SZEK
szociális munka BA2
2020.09.25. B hét 2020.09.26. B hét 2020.10.16. B hét 2020.10.17. B hét 2020.11.13. B hét 2020.11.14. B hét 2020.11.27. B hét 2020.11.28. B hét 2020.12.11. B hét 2020.12.12. B hét
09:00-09:45 -x- --- -x- Tevékenységkísérő szeminárium II.
Rézsó-Nagy Réka
2.em.tárgyaló
-x- --- -x- Szociális munka gyermekvédelemben
László Ferenc
2.em.tárgyaló
-x- szociális munka BA2, diakónia BA2
Társadalom- és szociálpolitika II.
Birinyi Márk
Gulyás L.
09:55-10:40 szociális munka BA2, diakónia BA2
Társadalom- és szociálpolitika II.
Birinyi Márk
RNR Oktatói szoba
szociális munka BA2, diakónia BA2
Szociális munka módszerei - csoport
Bujdosó Balázs
Könyvtár jobb
Társadalomismeret III.
Török Péter
1
Társadalomkutatés módszerei
Birinyi Márk
2.em.tárgyaló
--- --- Tevékenységkísérő szeminárium II.
Rézsó-Nagy Réka
Gépterem
10:45-11:30 --- --- diakónia BA2, szociális munka BA2
Szociálpszicholágia
Riesz Mária
RNR Oktatói szoba
11:35-12:20 --- Társadalomkutatés módszerei
Birinyi Márk
Könyvtár jobb
szociális munka BA2, diakónia BA2
Szociális jog
Antalóczy Péter
12:25-13:10 Ápolástani alapismeretek
Soós Magdolna
2.em.tárgyaló
--- --- Szociális munka gyermekvédelemben
László Ferenc
1
---
13:15-14:00 --- --- --- --- Társadalomismeret III.
Török Péter
26
14:05-14:50 szociális munka BA2, diakónia BA2
Szociális munka módszerei - csoport
Bujdosó Balázs
RNR Oktatói szoba
--- --- ---
14:55-15:40 Társadalomismeret III.
Török Péter
Gépterem
--- --- Ápolástani alapismeretek
Soós Magdolna
24
--- ---
15:45-16:30 Társadalomkutatés módszerei
Birinyi Márk
Könyvtár jobb
diakónia BA2, szociális munka BA2
Szociálpszicholágia
Riesz Mária
2.em.tárgyaló
Tevékenységkísérő szeminárium II.
Rézsó-Nagy Réka
Könyvtár jobb
--- szociális munka BA2, diakónia BA2
Szociális jog
Antalóczy Péter
---
16:35-17:20 szociális munka BA2, diakónia BA2
Szociális munka módszerei - csoport
Bujdosó Balázs
Gulyás L.
Ápolástani alapismeretek
Soós Magdolna
1
---
17:25-18:10 --- ---
18:15-19:00 szociális munka BA2, diakónia BA2
Társadalom- és szociálpolitika II.
Birinyi Márk
Gulyás L.
--- --- ---
19:05-19:50 --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.39.0 on 10/16/20 1:37 PM

back to the top

KRE SZEK
diakónia BA2
2020.09.25. B hét 2020.09.26. B hét 2020.10.16. B hét 2020.10.17. B hét 2020.11.13. B hét 2020.11.14. B hét 2020.11.27. B hét 2020.11.28. B hét 2020.12.11. B hét 2020.12.12. B hét
09:00-09:45 -x- --- -x- D BA2
Hitvallásismeret II.
László Emőke
1
-x- --- -x- Gyógy- és fejlesztőpedagógia
Szűcs Éva
26
-x- szociális munka BA2, diakónia BA2
Társadalom- és szociálpolitika II.
Birinyi Márk
Gulyás L.
09:55-10:40 szociális munka BA2, diakónia BA2
Társadalom- és szociálpolitika II.
Birinyi Márk
RNR Oktatói szoba
szociális munka BA2, diakónia BA2
Szociális munka módszerei - csoport
Bujdosó Balázs
Könyvtár jobb
Tevékenységkísérő szeminárium III.
Rézsó-Nagy Réka
26
--- --- --- ---
10:45-11:30 Újszövetségi kortörténet és bevezetéstan I.
Hecker-Réz Róbert
23
Tevékenységkísérő szeminárium III.
Rézsó-Nagy Réka
Gépterem
diakónia BA2, szociális munka BA2
Szociálpszicholágia
Riesz Mária
RNR Oktatói szoba
---
11:35-12:20 --- szociális munka BA2, diakónia BA2
Szociális jog
Antalóczy Péter
Gyógy- és fejlesztőpedagógia
Szűcs Éva
RNR Oktatói szoba
12:25-13:10 D BA2
Hitvallásismeret II.
László Emőke
24
--- D BA2
Ószövetségi kortörténet és bevezetéstan I.
Pap Ferenc
1
---
13:15-14:00 --- --- --- ---
14:05-14:50 szociális munka BA2, diakónia BA2
Szociális munka módszerei - csoport
Bujdosó Balázs
RNR Oktatói szoba
--- D BA2
Hitvallásismeret II.
László Emőke
22
---
14:55-15:40 --- --- Tevékenységkísérő szeminárium III.
Rézsó-Nagy Réka
24
---
15:45-16:30 Speciális szükségletű csoportok I.
Hajnáczky Tamás
26
--- diakónia BA2, szociális munka BA2
Szociálpszicholágia
Riesz Mária
2.em.tárgyaló
Speciális szükségletű csoportok I.
Hajnáczky Tamás
26
--- szociális munka BA2, diakónia BA2
Szociális jog
Antalóczy Péter
Újszövetségi kortörténet és bevezetéstan I.
Hecker-Réz Róbert
23
D BA2
Ószövetségi kortörténet és bevezetéstan I.
Pap Ferenc
24
16:35-17:20 szociális munka BA2, diakónia BA2
Szociális munka módszerei - csoport
Bujdosó Balázs
Gulyás L.
--- D BA2
Ószövetségi kortörténet és bevezetéstan I.
Pap Ferenc
22
---
17:25-18:10 --- ---
18:15-19:00 szociális munka BA2, diakónia BA2
Társadalom- és szociálpolitika II.
Birinyi Márk
Gulyás L.
--- ---
19:05-19:50 --- --- ---
Timetable generated with FET 5.39.0 on 10/16/20 1:37 PM

back to the top

KRE SZEK
szociális munka BA3
2020.09.25. B hét 2020.09.26. B hét 2020.10.16. B hét 2020.10.17. B hét 2020.11.13. B hét 2020.11.14. B hét 2020.11.27. B hét 2020.11.28. B hét 2020.12.11. B hét 2020.12.12. B hét
09:00-09:45 -x- Tevékenységkísérő szeminárium IV.
Rézsó-Nagy Réka
Könyvtár bal
-x- --- -x- Diakóniai alapismeretek
Birinyi Márk
1
-x- Társadalomismeret V. (Család és társadalom)
Birinyi Márk
Gépterem
-x- ---
09:55-10:40 --- --- --- --- Szociális munka szenvedély és pszichiátriai betegekkel
Centgráf Károly
25
--- Mediáció
Magyar Erika
Könyvtár bal
10:45-11:30 Szociális munka hajléktalanokkal
Bagdi Tímea
24
--- --- --- ---
11:35-12:20 --- --- Mediáció
Magyar Erika
26
Társadalomismeret V. (Család és társadalom)
Birinyi Márk
Gépterem
---
12:25-13:10 --- --- --- ---
13:15-14:00 --- --- --- --- ---
14:05-14:50 --- --- --- --- Diakóniai alapismeretek
Birinyi Márk
24
---
14:55-15:40 --- --- --- --- Szociális munka hajléktalanokkal
Bagdi Tímea
Könyvtár bal
---
15:45-16:30 Diakóniai alapismeretek
Birinyi Márk
26
Társadalomismeret V. (Család és társadalom)
Birinyi Márk
Könyvtár bal
--- szociális munka BA3, diakónia BA3
Társadalom- és szociálpolitika IV.
Vályi Réka
26
--- szociális munka BA3, diakónia BA3
Társadalom- és szociálpolitika IV.
Vályi Réka
RNR Oktatói szoba
---
16:35-17:20 --- --- Tevékenységkísérő szeminárium IV.
Rézsó-Nagy Réka
RNR Oktatói szoba
Tevékenységkísérő szeminárium IV.
Rézsó-Nagy Réka
Gépterem
17:25-18:10 --- ---
18:15-19:00 --- --- --- ---
19:05-19:50 --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.39.0 on 10/16/20 1:37 PM

back to the top

KRE SZEK
diakónia BA3
2020.09.25. B hét 2020.09.26. B hét 2020.10.16. B hét 2020.10.17. B hét 2020.11.13. B hét 2020.11.14. B hét 2020.11.27. B hét 2020.11.28. B hét 2020.12.11. B hét 2020.12.12. B hét
09:00-09:45 -x- Diakonika és a diakónia munkaformái
Hecker-Réz Ibolya
23
-x- Diakónia az oktatási intézményben
Birinyi Márk
Könyvtár bal
-x- Valláslélektan
Kun Mária
22
-x- Valláslélektan
Kun Mária
1
-x- Gyermekjólét, gyermekvédelem
László Ferenc
RNR Oktatói szoba
09:55-10:40 --- Diakónia az oktatási intézményben
Birinyi Márk
12
Lelkigondozás
Hecker-Réz Ibolya
Gépterem
--- ---
10:45-11:30 --- --- ---
11:35-12:20 Diakonika és a diakónia munkaformái
Hecker-Réz Ibolya
Könyvtár bal
--- --- ---
12:25-13:10 Diakónia az oktatási intézményben
Birinyi Márk
Könyvtár bal
Felekezetismeret
László Emőke
24
Felekezetismeret
László Emőke
22
--- Felekezetismeret
László Emőke
24
---
13:15-14:00 Keresztyén alapú segítői tevékenység
Birinyi Márk
Gulyás L.
--- --- Tevékenységkísérő szeminárium V.
Rézsó-Nagy Réka
RNR Oktatói szoba
14:05-14:50 --- Keresztyén alapú segítői tevékenység
Birinyi Márk
Könyvtár jobb
--- Lelkigondozás
Hecker-Réz Ibolya
22
14:55-15:40 Gyermekjólét, gyermekvédelem
László Ferenc
RNR Oktatói szoba
---
15:45-16:30 Gyermekjólét, gyermekvédelem
László Ferenc
Könyvtár bal
Valláslélektan
Kun Mária
22
--- szociális munka BA3, diakónia BA3
Társadalom- és szociálpolitika IV.
Vályi Réka
26
szociális munka BA3, diakónia BA3
Társadalom- és szociálpolitika IV.
Vályi Réka
RNR Oktatói szoba
---
16:35-17:20 --- Tevékenységkísérő szeminárium V.
Rézsó-Nagy Réka
24
--- Keresztyén alapú segítői tevékenység
Birinyi Márk
2.em.tárgyaló
17:25-18:10 --- --- ---
18:15-19:00 --- --- --- Tevékenységkísérő szeminárium V.
Rézsó-Nagy Réka
26
19:05-19:50 --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.39.0 on 10/16/20 1:37 PM

back to the top

KRE SZEK
szociális munka BA4
2020.09.25. B hét 2020.09.26. B hét 2020.10.16. B hét 2020.10.17. B hét 2020.11.13. B hét 2020.11.14. B hét 2020.11.27. B hét 2020.11.28. B hét 2020.12.11. B hét 2020.12.12. B hét
09:00-09:45 -x- Szociális munka és spiritualitás
Török Péter
26
-x- --- -x- --- -x- Karitatív szervezetek
Hecker-Réz Ibolya
Könyvtár jobb
-x- diakónia BA4, szociális munka BA4
Esetfeldolgozó szeminárium
Rézsó-Nagy Réka
Könyvtár jobb
09:55-10:40 --- --- --- --- --- --- ---
10:45-11:30 --- Szociális munka új kihívásai
Sziklai István
25
--- --- --- diakónia BA4, szociális munka BA4
Esetfeldolgozó szeminárium
Rézsó-Nagy Réka
2.em.tárgyaló
---
11:35-12:20 --- --- --- diakónia BA4, szociális munka BA4
Esetfeldolgozó szeminárium
Rézsó-Nagy Réka
2.em.tárgyaló
---
12:25-13:10 --- --- --- ---
13:15-14:00 Társadalom- és szociálpolitika V.
Birinyi Márk
Könyvtár jobb
--- --- Szociális munka záróvizsga felkészítő
Birinyi Márk
2.em.tárgyaló
--- --- ---
14:05-14:50 --- --- --- Non-profit szervezetek
Bagdi Tímea
12
---
14:55-15:40 --- Társadalom- és szociálpolitika V.
Birinyi Márk
Könyvtár jobb
--- --- ---
15:45-16:30 Karitatív szervezetek
Hecker-Réz Ibolya
23
diakónia BA4, szociális munka BA4
Esetfeldolgozó szeminárium
Rézsó-Nagy Réka
RNR Oktatói szoba
Non-profit szervezetek
Bagdi Tímea
23
--- Szociálpolitika záróvizsga felkészítő
Birinyi Márk
RNR Oktatói szoba
Non-profit szervezetek
Bagdi Tímea
Könyvtár bal
16:35-17:20 Társadalom- és szociálpolitika V.
Birinyi Márk
2.em.tárgyaló
17:25-18:10 --- ---
18:15-19:00 --- --- ---
19:05-19:50 --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.39.0 on 10/16/20 1:37 PM

back to the top

KRE SZEK
diakónia BA4
2020.09.25. B hét 2020.09.26. B hét 2020.10.16. B hét 2020.10.17. B hét 2020.11.13. B hét 2020.11.14. B hét 2020.11.27. B hét 2020.11.28. B hét 2020.12.11. B hét 2020.12.12. B hét
09:00-09:45 -x- --- -x- --- -x- --- -x- --- -x- diakónia BA4, szociális munka BA4
Esetfeldolgozó szeminárium
Rézsó-Nagy Réka
Könyvtár jobb
09:55-10:40 Diakóniai menedzsment
Hecker-Réz Róbert
1
--- Diakóniai menedzsment
Hecker-Réz Róbert
RNR Oktatói szoba
--- --- --- --- --- Speciális szükségletű csoportok II.
Birinyi Márk
1
10:45-11:30 --- --- --- --- diakónia BA4, szociális munka BA4
Esetfeldolgozó szeminárium
Rézsó-Nagy Réka
2.em.tárgyaló
---
11:35-12:20 --- Bibliakör-vezetés
Hecker-Réz Róbert
24
--- --- diakónia BA4, szociális munka BA4
Esetfeldolgozó szeminárium
Rézsó-Nagy Réka
2.em.tárgyaló
---
12:25-13:10 Diakónia záróvizsga felkészítő
Hecker-Réz Róbert
25
--- --- --- ---
13:15-14:00 --- --- --- --- --- Speciális szükségletű csoportok II.
Birinyi Márk
Gépterem
14:05-14:50 --- --- --- --- ---
14:55-15:40 --- --- Bibliakör-vezetés
Hecker-Réz Róbert
Gépterem
Egyház és társadalom
Hecker-Réz Ibolya
Gulyás L.
--- ---
15:45-16:30 diakónia BA4, szociális munka BA4
Esetfeldolgozó szeminárium
Rézsó-Nagy Réka
RNR Oktatói szoba
Egyház és társadalom
Hecker-Réz Ibolya
12
--- Egyházi ének III. / Gyülekezeti ének III.
Dávid István
Gulyás L.
--- --- Egyházi ének III. / Gyülekezeti ének III.
Dávid István
Gulyás L.
16:35-17:20 --- --- --- ---
17:25-18:10 --- Speciális szükségletű csoportok II.
Birinyi Márk
Könyvtár bal
--- --- ---
18:15-19:00 --- --- --- --- ---
19:05-19:50 --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.39.0 on 10/16/20 1:37 PM

back to the top