Gazdasági ügyintéző

A Károli Gáspár Református Egyetem
Gazdasági Igazgatósága

munkatársat keres

munkakörbe

Feladatok:
•    Az egyetem gazdasági ügyeivel kapcsolatos nyilvántartások naprakész vezetése
•    Szerződések alaki és tartalmi ellenőrzése, iktatása
•    Beérkező számlák alaki és tartalmi ellenőrzése, iktatása és előkészítése utalásra
•    Kimenő számlák elkészítése
•    A munkába járással kapcsolatos jegyek és bérletek elszámolásra való előkészítése és összesítése
•    Munkavállalói étkezési, kiküldetési és egyéb költségtérítések elszámolásának előkészítése, részvétel a pénzügyi lebonyolításban
•    Beérkezett bizonylatok rögzítése a könyvelőprogramban
•    Adatszolgáltatás statisztikák, elemzések és beszámolók készítéséhez
•    Folyamatos együttműködés és egyeztetés a szervezeti egységek és a pénzügyi-számviteli csoport munkatársaival

Elvárások:
•    Középfokú szakirányú végzettség
•    Gazdasági területen szerzett legalább 3-5 éves tapasztalat
•    Naprakész gazdasági, pénzügyi ismeretek
•    MS Office (excel, word) felhasználói szintű ismeret
•    Önállóság, proaktivitás
•    Gyors, magabiztos, pontos munkavégzés
•    Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:
•    Mérlegképes könyvelő végzettség
•    EOS ügyviteli rendszer ismerete
•    Poszeidon iratkezelési rendszer ismerete
•    Hasonló területen (felsőoktatás) szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):
•    Pénzügy, Könyvelés
•    Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:
•    3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:
•    Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:
Budapest és Pest megye

A munkakör a pályázat elbírálását követően azonnal betölthető.

Következő események

Galéria

Galéria

Tudomány, kutatás

Gyakornoki program

Névjegy

Névjegy

Blog

Károli Gáspár Református Egyetem – Blog

Sport a Károlin

Szakirányú továbbképzések