Eredményesen szerepeltek sportolóink a Budapesti Egyetemi-Főiskolai Bajnokságokon

Több sportágban is díjat  nyert a Károli Gáspár Református Egyetem a Budapesti Egyetemi-Főiskolai Sportszövetség (BEFS) által szervezett bajnokságokon. A Budapesti Egyetemi-Főiskolai Bajnokság kézilabda, valamint röplabda díjátadó ünnepségeket Egyetemünk Dózsa György úti épületének tornatermében tartották meg.

Az egyetem női röplabda csapata a dobogó legfelső fokára állhatott a tavaszi díjátadón, ezáltal címvédővé is vált kategóriájában.

Az egyetem férfi és női tagokból álló válogatottja a mix röplabda bajnokságban pedig bronzérmes lett.

Egyetemünk női kézilabda válogatottja szintén a dobogó 3. fokára állhatott fel a bajnokság lezárását követően.

Gratulálunk sportcsapataink játékosainak és edzőinek egyaránt!

Jó hír a fesztiválozóknak és a strandkézilabda kedvelőinek is, hogy idén is a KRE rendezi meg a strandkézilabda MEFOB-ot 2017. július 12-13 között Velencén, az EFOTT Fesztiválon.