Institution name: KRE PK Kecskemét nappali
Comments: Default comments

Table of contents

 

KRE PK Kecskemét nappali
óvodapedagógus KE1
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
08:00-08:45 ---
Általános pedagógia és didaktika KE
Szenczi Árpád
3/33
---
Óvodai környezeti nevelés KE
Kemény Gabriella
3/50
Ó KE1, Ó KE2
Óvodai gyakorlat KE
08:45-09:30 --- ---
09:45-10:30 ---
Fejlődéslélektan KE
Dóró Árpád
3/37
Játék pedagógiája és módszertana II. KE
Ackermanné Kelő Kamilla
3/37
A mozgás élettana és mérése KE
Szalay Piroska
3/51
10:30-11:15 ---
11:30-12:15
Ének-zenei nevelés és módszertana II. KE
Szabóné Csikai Ágnes
7/711 ÁJK
Kórus - ének-zenei játék II. KE
Liptainé Szeverényi Márta
3/24 (ÉZ1 kórus)
Vizuális nevelés és módszertana I. KE
Balanyi Zoltán
6/115 (művészeti)
Az irodalmi nevelés módszertana KE
Szinger Veronika
3/50
12:15-13:00
13:15-14:00
Szakmai idegen nyelv II. - ANGOL csop1 / NÉMET KE
Chandler Andrew James, Petrikné Zseni Andrea
4/74 - 3/49
Bibliaismeret I. KE
Vass Réka Adrienn
3/50
--- ---
14:00-14:45 --- --- ---
15:00-15:45
Szakmai idegen nyelv II. - ANGOL csop2
Chandler Andrew James
4/74
--- --- --- ---
15:45-16:30 --- --- --- ---
16:45-17:30
Bábjáték módszertana KE
Vass-Eysen Ábel
4/82
--- --- --- ---
17:30-18:15 --- --- --- ---
18:30-19:15 -x- -x- -x- -x- -x-
19:15-20:00 -x- -x- -x- -x- -x-
Timetable generated with FET 6.2.5 on 1/28/22 9:48 AM

back to the top

KRE PK Kecskemét nappali
tanító KE2 Angol MT
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
08:00-08:45
Angol nyelv és stílusgyakorlat I. KE
Hardi Judit
4/74
--- --- ---
T KE2, T KE3
Iskolai gyakorlat KE
08:45-09:30 --- --- ---
09:45-10:30
Angol tantárgypedagógia I. KE
Hardi Judit
4/74
T KE2, óvodapedagógus KE2
Neveléselmélet II. KE
Szenczi Árpád
3/33
---
T KE2
Ember és természet tantárgypedagógiája II. KE
Vígh Norbert
7/722 (természet ism.) ÁJK
10:30-11:15 ---
11:30-12:15
Angol nyelv és stílusgyakorlat II. KE
Chandler Andrew James
4/74
T KE2
Pedagógiai szociálpszichológia KE
Dóró Árpád
3/37
T KE2
Kórus - ének-zenei játék IV. KE
Liptainé Szeverényi Márta
7/711 ÁJK
T KE2
Testnevelés tantárgypedagógiája II. KE
Szalay Piroska
3/51
12:15-13:00
13:15-14:00
T KE2
Ének-zene és tantárgypedagógia IV. KE
Szabóné Csikai Ágnes
7/711 ÁJK
T KE2
Digitális kultúra tantárgypedagógiája II. (műhelymunka) KE
Devosa Iván
7/701 (informatika)
T KE2
Erkölcstan I. KE
Kántor Judit
3/37
T KE2
Matematika és tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) KE
Fülöp Zsolt
3/37
14:00-14:45 --- --- ---
15:00-15:45 --- ---
T KE2
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája I. KE
Tóth Alisa
4/84
--- ---
15:45-16:30 --- --- --- ---
16:45-17:30 --- ---
T KE2
Gyermekirodalom II. KE
Galuska László Pál
3/37
--- ---
17:30-18:15 --- --- --- ---
18:30-19:15 -x- -x- -x- -x- -x-
19:15-20:00 -x- -x- -x- -x- -x-
Timetable generated with FET 6.2.5 on 1/28/22 9:48 AM

back to the top

KRE PK Kecskemét nappali
tanító KE2 Német MT
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
08:00-08:45
Német nyelv és stílusgyakorlat I. KE
Petrikné Zseni Andrea
3/49
--- --- ---
T KE2, T KE3
Iskolai gyakorlat KE
08:45-09:30 --- --- ---
09:45-10:30
Német nyelv és stílusgyakorlat II. KE
Petrikné Zseni Andrea
3/49
T KE2, óvodapedagógus KE2
Neveléselmélet II. KE
Szenczi Árpád
3/33
---
T KE2
Ember és természet tantárgypedagógiája II. KE
Vígh Norbert
7/722 (természet ism.) ÁJK
10:30-11:15 ---
11:30-12:15
Német tantárgypedagógia I. KE
Petrikné Zseni Andrea
3/49
T KE2
Pedagógiai szociálpszichológia KE
Dóró Árpád
3/37
T KE2
Kórus - ének-zenei játék IV. KE
Liptainé Szeverényi Márta
7/711 ÁJK
T KE2
Testnevelés tantárgypedagógiája II. KE
Szalay Piroska
3/51
12:15-13:00
13:15-14:00
T KE2
Ének-zene és tantárgypedagógia IV. KE
Szabóné Csikai Ágnes
7/711 ÁJK
T KE2
Digitális kultúra tantárgypedagógiája II. (műhelymunka) KE
Devosa Iván
7/701 (informatika)
T KE2
Erkölcstan I. KE
Kántor Judit
3/37
T KE2
Matematika és tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) KE
Fülöp Zsolt
3/37
14:00-14:45 --- --- ---
15:00-15:45 --- ---
T KE2
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája I. KE
Tóth Alisa
4/84
--- ---
15:45-16:30 --- --- --- ---
16:45-17:30 --- ---
T KE2
Gyermekirodalom II. KE
Galuska László Pál
3/37
--- ---
17:30-18:15 --- --- --- ---
18:30-19:15 -x- -x- -x- -x- -x-
19:15-20:00 -x- -x- -x- -x- -x-
Timetable generated with FET 6.2.5 on 1/28/22 9:48 AM

back to the top

KRE PK Kecskemét nappali
tanító KE2 Testnevelés MT
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
08:00-08:45 --- --- --- ---
T KE2, T KE3
Iskolai gyakorlat KE
08:45-09:30 --- --- --- ---
09:45-10:30 ---
T KE2, óvodapedagógus KE2
Neveléselmélet II. KE
Szenczi Árpád
3/33
Sportélettan KE
Rácz Ildikó Katalin
3/14 (tornaterem) / 3/49
T KE2
Ember és természet tantárgypedagógiája II. KE
Vígh Norbert
7/722 (természet ism.) ÁJK
10:30-11:15 ---
11:30-12:15 ---
T KE2
Pedagógiai szociálpszichológia KE
Dóró Árpád
3/37
T KE2
Kórus - ének-zenei játék IV. KE
Liptainé Szeverényi Márta
7/711 ÁJK
T KE2
Testnevelés tantárgypedagógiája II. KE
Szalay Piroska
3/51
12:15-13:00 ---
13:15-14:00
T KE2
Ének-zene és tantárgypedagógia IV. KE
Szabóné Csikai Ágnes
7/711 ÁJK
T KE2
Digitális kultúra tantárgypedagógiája II. (műhelymunka) KE
Devosa Iván
7/701 (informatika)
T KE2
Erkölcstan I. KE
Kántor Judit
3/37
T KE2
Matematika és tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) KE
Fülöp Zsolt
3/37
14:00-14:45 --- --- ---
15:00-15:45 --- ---
T KE2
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája I. KE
Tóth Alisa
4/84
--- ---
15:45-16:30 --- --- --- ---
16:45-17:30 --- ---
T KE2
Gyermekirodalom II. KE
Galuska László Pál
3/37
--- ---
17:30-18:15 --- --- --- ---
18:30-19:15 -x- -x- -x- -x- -x-
19:15-20:00 -x- -x- -x- -x- -x-
Timetable generated with FET 6.2.5 on 1/28/22 9:48 AM

back to the top

KRE PK Kecskemét nappali
óvodapedagógus KE2
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
08:00-08:45 --- --- --- ---
Ó KE1, Ó KE2
Óvodai gyakorlat KE
08:45-09:30 --- --- --- ---
09:45-10:30 ---
T KE2, óvodapedagógus KE2
Neveléselmélet II. KE
Szenczi Árpád
3/33
---
Külső világ tevékeny megismerése KE
Kemény Gabriella
3/50
10:30-11:15 --- ---
11:30-12:15 ---
Az óvodai testnevelés módszertana II. KE
Rácz Ildikó Katalin
3/14 (tornaterem) / 3/49
Anyanyelvi-irodalmi nevelés az óvodában I. KE
Fehér Éva
3/30
Matematikai nevelés és módszertana II. KE
Kis Ilona Margit
3/37
12:15-13:00 ---
13:15-14:00 ---
Pedagógiai szociálpszichológia KE
Dóró Árpád
3/37
Kórus - ének-zenei játék IV. KE
Liptainé Szeverényi Márta
7/711 ÁJK
A differenciálás pedagógiája az óvodában KE
Neszt Judit
3/30
14:00-14:45 --- ---
15:00-15:45 --- ---
Ének-zenei nevelés és módszertana IV. KE
Liptainé Szeverényi Márta
7/711 ÁJK
Szakmai speciális ismeretek I. - SNI gyermek az óvodában KE
Zsigmond István
3/33
---
15:45-16:30 --- --- ---
16:45-17:30 --- --- --- --- ---
17:30-18:15 --- --- --- --- ---
18:30-19:15 -x- -x- -x- -x- -x-
19:15-20:00 -x- -x- -x- -x- -x-
Timetable generated with FET 6.2.5 on 1/28/22 9:48 AM

back to the top

KRE PK Kecskemét nappali
tanító KE3 Angol MT
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
08:00-08:45 --- --- ---
T KE3
Természetismeret 3. KE
Vígh Norbert
7/722 (természet ism.) ÁJK
T KE2, T KE3
Iskolai gyakorlat KE
08:45-09:30 --- --- ---
09:45-10:30 ---
T KE3
Digitális képalkotás és alkalmazás KE
Tóth Alisa
4/84
---
T KE3
A matematika tantárgypedagógiája 3. KE
Kis Ilona Margit
3/37
10:30-11:15 --- ---
11:30-12:15 ---
T KE3
Néptánc KE
Nagy Erika
7/711 ÁJK
--- ---
12:15-13:00 ---
T KE3
Egészségtan KE
Devosa Iván
7/701 (informatika)
---
T KE3
Alkalmazott pedagógiák KE
Neszt Judit
3/30
13:15-14:00 ---
T KE3
A testnevelés tantárgypedagógiája KE
Rácz Ildikó Katalin
3/14 (tornaterem) / 3/49
---
T KE3
Kisebbségek kultúrája és oktatása KE
Zsigmond István
3/33
14:00-14:45 --- ---
Angol leíró nyelvtan 2. KE
Hardi Judit
4/74
---
15:00-15:45 --- ---
T KE3
Gyermek- és ifjúsági irodalom 1. KE
Galuska László Pál
3/30
---
15:45-16:30 --- ---
Angol módszertan 3. KE
Hardi Judit
4/74
---
16:45-17:30 --- --- --- ---
17:30-18:15 --- ---
Angolszász irodalom KE
Hardi Judit
4/74
--- ---
18:30-19:15 --- --- --- ---
19:15-20:00 --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 6.2.5 on 1/28/22 9:48 AM

back to the top

KRE PK Kecskemét nappali
tanító KE3 Magyar MT
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
08:00-08:45 --- --- ---
T KE3
Természetismeret 3. KE
Vígh Norbert
7/722 (természet ism.) ÁJK
T KE2, T KE3
Iskolai gyakorlat KE
08:45-09:30 --- --- ---
09:45-10:30 ---
T KE3
Digitális képalkotás és alkalmazás KE
Tóth Alisa
4/84
---
T KE3
A matematika tantárgypedagógiája 3. KE
Kis Ilona Margit
3/37
10:30-11:15 --- ---
11:30-12:15 ---
T KE3
Néptánc KE
Nagy Erika
7/711 ÁJK
--- ---
12:15-13:00 ---
T KE3
Egészségtan KE
Devosa Iván
7/701 (informatika)
---
T KE3
Alkalmazott pedagógiák KE
Neszt Judit
3/30
13:15-14:00 ---
T KE3
A testnevelés tantárgypedagógiája KE
Rácz Ildikó Katalin
3/14 (tornaterem) / 3/49
---
T KE3
Kisebbségek kultúrája és oktatása KE
Zsigmond István
3/33
14:00-14:45 --- --- --- ---
15:00-15:45 --- ---
Komplex nyelvtani elemzés KE
Kozmács István
4/76
T KE3
Gyermek- és ifjúsági irodalom 1. KE
Galuska László Pál
3/30
---
15:45-16:30 --- --- ---
16:45-17:30 --- ---
Általános és alkalmazott nyelvészet KE
Kozmács István
4/76
--- ---
17:30-18:15 --- --- --- ---
18:30-19:15 --- ---
Az irodalomtanítás módszertana KE
Galuska László Pál
3/37
--- ---
19:15-20:00 --- --- --- ---
Timetable generated with FET 6.2.5 on 1/28/22 9:48 AM

back to the top

KRE PK Kecskemét nappali
tanító KE3 Német MT
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
08:00-08:45 --- --- ---
T KE3
Természetismeret 3. KE
Vígh Norbert
7/722 (természet ism.) ÁJK
T KE2, T KE3
Iskolai gyakorlat KE
08:45-09:30 --- --- ---
09:45-10:30 ---
T KE3
Digitális képalkotás és alkalmazás KE
Tóth Alisa
4/84
---
T KE3
A matematika tantárgypedagógiája 3. KE
Kis Ilona Margit
3/37
10:30-11:15 --- ---
11:30-12:15 ---
T KE3
Néptánc KE
Nagy Erika
7/711 ÁJK
--- ---
12:15-13:00 ---
T KE3
Egészségtan KE
Devosa Iván
7/701 (informatika)
---
T KE3
Alkalmazott pedagógiák KE
Neszt Judit
3/30
13:15-14:00 ---
T KE3
A testnevelés tantárgypedagógiája KE
Rácz Ildikó Katalin
3/14 (tornaterem) / 3/49
---
T KE3
Kisebbségek kultúrája és oktatása KE
Zsigmond István
3/33
14:00-14:45 --- ---
Német leíró nyelvtan 2. KE
Petrikné Zseni Andrea
3/49
---
15:00-15:45 --- ---
T KE3
Gyermek- és ifjúsági irodalom 1. KE
Galuska László Pál
3/30
---
15:45-16:30 --- ---
Német módszertan 3. KE
Petrikné Zseni Andrea
3/49
---
16:45-17:30 --- --- --- ---
17:30-18:15 --- ---
Német/osztrák irodalom KE
Petrikné Zseni Andrea
3/49
--- ---
18:30-19:15 --- --- --- ---
19:15-20:00 --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 6.2.5 on 1/28/22 9:48 AM

back to the top

KRE PK Kecskemét nappali
tanító KE3 Természet MT
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
08:00-08:45 --- --- ---
T KE3
Természetismeret 3. KE
Vígh Norbert
7/722 (természet ism.) ÁJK
T KE2, T KE3
Iskolai gyakorlat KE
08:45-09:30 --- --- ---
09:45-10:30 ---
T KE3
Digitális képalkotás és alkalmazás KE
Tóth Alisa
4/84
---
T KE3
A matematika tantárgypedagógiája 3. KE
Kis Ilona Margit
3/37
10:30-11:15 --- ---
11:30-12:15 ---
T KE3
Néptánc KE
Nagy Erika
7/711 ÁJK
--- ---
12:15-13:00 ---
T KE3
Egészségtan KE
Devosa Iván
7/701 (informatika)
---
T KE3
Alkalmazott pedagógiák KE
Neszt Judit
3/30
13:15-14:00 ---
T KE3
A testnevelés tantárgypedagógiája KE
Rácz Ildikó Katalin
3/14 (tornaterem) / 3/49
---
T KE3
Kisebbségek kultúrája és oktatása KE
Zsigmond István
3/33
14:00-14:45 --- --- --- ---
15:00-15:45 --- --- ---
T KE3
Gyermek- és ifjúsági irodalom 1. KE
Galuska László Pál
3/30
---
15:45-16:30 --- --- --- ---
16:45-17:30 --- --- --- --- ---
17:30-18:15 --- --- --- --- ---
18:30-19:15 --- ---
Környezeti projektek KE
Vígh Norbert
7/722 (természet ism.) ÁJK
--- ---
19:15-20:00 --- --- --- ---
Timetable generated with FET 6.2.5 on 1/28/22 9:48 AM

back to the top

KRE PK Kecskemét nappali
tanító KE3 Testnevelés MT
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
08:00-08:45 --- --- ---
T KE3
Természetismeret 3. KE
Vígh Norbert
7/722 (természet ism.) ÁJK
T KE2, T KE3
Iskolai gyakorlat KE
08:45-09:30 --- --- ---
09:45-10:30 ---
T KE3
Digitális képalkotás és alkalmazás KE
Tóth Alisa
4/84
---
T KE3
A matematika tantárgypedagógiája 3. KE
Kis Ilona Margit
3/37
10:30-11:15 --- ---
11:30-12:15 ---
T KE3
Néptánc KE
Nagy Erika
7/711 ÁJK
--- ---
12:15-13:00 ---
T KE3
Egészségtan KE
Devosa Iván
7/701 (informatika)
---
T KE3
Alkalmazott pedagógiák KE
Neszt Judit
3/30
13:15-14:00 ---
T KE3
A testnevelés tantárgypedagógiája KE
Rácz Ildikó Katalin
3/14 (tornaterem) / 3/49
---
T KE3
Kisebbségek kultúrája és oktatása KE
Zsigmond István
3/33
14:00-14:45 ---
Gyógytestnevelés elmélet és gyakorlat KE
Rácz Ildikó Katalin
3/14 (tornaterem) / 3/49
--- ---
15:00-15:45 ---
Egyéb sportmozgások (Küzdősportok, Zenés sportok) KE
Rácz Ildikó Katalin
3/14 (tornaterem) / 3/49
---
T KE3
Gyermek- és ifjúsági irodalom 1. KE
Galuska László Pál
3/30
---
15:45-16:30 --- --- ---
16:45-17:30 ---
Testnevelés elmélet és módszertan KE
Rácz Ildikó Katalin
3/14 (tornaterem) / 3/49
--- --- ---
17:30-18:15 --- --- --- ---
18:30-19:15 --- --- --- --- ---
19:15-20:00 --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 6.2.5 on 1/28/22 9:48 AM

back to the top

KRE PK Kecskemét nappali
tanító KE3 Vizuális MT
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
08:00-08:45 --- --- ---
T KE3
Természetismeret 3. KE
Vígh Norbert
7/722 (természet ism.) ÁJK
T KE2, T KE3
Iskolai gyakorlat KE
08:45-09:30 --- --- ---
09:45-10:30 ---
T KE3
Digitális képalkotás és alkalmazás KE
Tóth Alisa
4/84
---
T KE3
A matematika tantárgypedagógiája 3. KE
Kis Ilona Margit
3/37
10:30-11:15 --- ---
11:30-12:15 ---
T KE3
Néptánc KE
Nagy Erika
7/711 ÁJK
--- ---
12:15-13:00 ---
T KE3
Egészségtan KE
Devosa Iván
7/701 (informatika)
---
T KE3
Alkalmazott pedagógiák KE
Neszt Judit
3/30
13:15-14:00 ---
T KE3
A testnevelés tantárgypedagógiája KE
Rácz Ildikó Katalin
3/14 (tornaterem) / 3/49
---
T KE3
Kisebbségek kultúrája és oktatása KE
Zsigmond István
3/33
14:00-14:45 --- ---
A vizuális alkotás és pedagógiája szeminárium KE
Balanyi Zoltán
6/115 (művészeti)
---
15:00-15:45 --- ---
T KE3
Gyermek- és ifjúsági irodalom 1. KE
Galuska László Pál
3/30
---
15:45-16:30 --- ---
A vizuális alkotás és pedagógiája előadás KE
Balanyi Zoltán
6/115 (művészeti)
---
16:45-17:30 --- ---
Fotózás, fotóesztétika KE
Tóth Alisa
4/84
--- ---
17:30-18:15 --- --- --- ---
18:30-19:15 --- --- --- --- ---
19:15-20:00 --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 6.2.5 on 1/28/22 9:48 AM

back to the top

KRE PK Kecskemét nappali
tanító KE3 Zenei MT
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
08:00-08:45 --- --- ---
T KE3
Természetismeret 3. KE
Vígh Norbert
7/722 (természet ism.) ÁJK
T KE2, T KE3
Iskolai gyakorlat KE
08:45-09:30 --- --- ---
09:45-10:30 ---
T KE3
Digitális képalkotás és alkalmazás KE
Tóth Alisa
4/84
---
T KE3
A matematika tantárgypedagógiája 3. KE
Kis Ilona Margit
3/37
10:30-11:15 --- ---
11:30-12:15 ---
T KE3
Néptánc KE
Nagy Erika
7/711 ÁJK
--- ---
12:15-13:00 ---
T KE3
Egészségtan KE
Devosa Iván
7/701 (informatika)
---
T KE3
Alkalmazott pedagógiák KE
Neszt Judit
3/30
13:15-14:00 ---
T KE3
A testnevelés tantárgypedagógiája KE
Rácz Ildikó Katalin
3/14 (tornaterem) / 3/49
---
T KE3
Kisebbségek kultúrája és oktatása KE
Zsigmond István
3/33
14:00-14:45
Karvezetés 2. KE
Smuta Attila
3/24 (ÉZ1 kórus)
--- --- ---
15:00-15:45 --- ---
T KE3
Gyermek- és ifjúsági irodalom 1. KE
Galuska László Pál
3/30
---
15:45-16:30
Kamaraének KE
Smuta Attila
3/24 (ÉZ1 kórus)
--- --- ---
16:45-17:30 --- --- --- ---
17:30-18:15
Karének 4. / Nemesszeghy Márta Kórus IV. SZV KE
Smuta Attila
3/24 (ÉZ1 kórus)
--- --- --- ---
18:30-19:15 --- --- --- --- ---
19:15-20:00 --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 6.2.5 on 1/28/22 9:48 AM

back to the top

KRE PK Kecskemét nappali
óvodapedagógus KE3
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
08:00-08:45
Komplex szakmai gyakorlat KE
Komplex szakmai gyakorlat KE
Komplex szakmai gyakorlat KE
Komplex szakmai gyakorlat KE
Komplex szakmai gyakorlat KE
08:45-09:30
09:45-10:30
10:30-11:15
11:30-12:15
12:15-13:00
13:15-14:00
14:00-14:45
15:00-15:45
15:45-16:30
16:45-17:30
17:30-18:15
18:30-19:15
19:15-20:00
Timetable generated with FET 6.2.5 on 1/28/22 9:48 AM

back to the top

KRE PK Kecskemét nappali
csecsemő KE3
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
08:00-08:45
Komplex szakmai gyakorlat KE
Komplex szakmai gyakorlat KE
Komplex szakmai gyakorlat KE
A spontán érés támogatása KE
Kaszás Ildikó
3/51
Komplex szakmai gyakorlat KE
08:45-09:30
09:45-10:30 ---
10:30-11:15 ---
11:30-12:15
Társadalmi sokféleség, interkulturalitás KE
Zsigmond István
3/33
12:15-13:00
13:15-14:00 ---
14:00-14:45 ---
15:00-15:45 ---
15:45-16:30 ---
16:45-17:30
Balesetvédelem, elsősegély KE
Szabó Béláné Horányi Rita
3/51
17:30-18:15
18:30-19:15 -x-
19:15-20:00 -x-
Timetable generated with FET 6.2.5 on 1/28/22 9:48 AM

back to the top

KRE PK Kecskemét nappali
tanító KE4
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
08:00-08:45
Komplex szakmai gyakorlat KE
Komplex szakmai gyakorlat KE
Komplex szakmai gyakorlat KE
Komplex szakmai gyakorlat KE
Komplex szakmai gyakorlat KE
08:45-09:30
09:45-10:30
10:30-11:15
11:30-12:15
12:15-13:00
13:15-14:00
14:00-14:45
15:00-15:45
15:45-16:30
16:45-17:30
17:30-18:15
18:30-19:15
19:15-20:00
Timetable generated with FET 6.2.5 on 1/28/22 9:48 AM

back to the top