Institution name: KRE PK Kecskemét levelező
Comments: Alapéptelmezett megjegyzés

Table of contents

 

KRE PK Kecskemét levelező
óvodapedagógus KE1
2022.02.25. 2022.02.26. 2022.03.18. 2022.03.19. 2022.04.08. 2022.04.09. 2022.04.29. 2022.04.30. 2022.05.13. 2022.05.14.
08:00-08:45 ---
Játék pedagógiája és módszertana II. KE
Ackermanné Kelő Kamilla
3/53
Az irodalmi nevelés módszertana KE
Szinger Veronika
3/49
---
Vizuális nevelés és módszertana I. KE
Balanyi Zoltán
6/115 (művészeti)
Fejlődéslélektan KE
Dóró Árpád
3/51
A mozgás élettana és mérése KE
Szalay Piroska
3/52
---
Óvodai környezeti nevelés KE
Kemény Gabriella
3/50
Ének-zenei nevelés és módszertana II. KE
Szabóné Csikai Ágnes
7/711 ÁJK
08:45-09:30 --- --- ---
09:45-10:30
Óvodai környezeti nevelés KE
Kemény Gabriella
3/50
Kórus - ének-zenei játék II. KE
Liptainé Szeverényi Márta
7/711 ÁJK
Általános pedagógia és didaktika KE
Szenczi Árpád
3/37
---
10:30-11:15 ---
11:30-12:15
Fejlődéslélektan KE
Dóró Árpád
3/33 (Konf. és ÉZ2 módsz.)
A mozgás élettana és mérése KE
Szalay Piroska
3/30
Kórus - ének-zenei játék II. KE
Liptainé Szeverényi Márta
7/711 ÁJK
Az irodalmi nevelés módszertana KE
Szinger Veronika
3/52
Az irodalmi nevelés módszertana KE
Szinger Veronika
3/49
Általános pedagógia és didaktika KE
Szenczi Árpád
3/53
Játék pedagógiája és módszertana II. KE
Ackermanné Kelő Kamilla
3/64
Fejlődéslélektan KE
Dóró Árpád
3/64
Általános pedagógia és didaktika KE
Szenczi Árpád
3/52
12:15-13:00
13:15-14:00
Vizuális nevelés és módszertana I. KE
Balanyi Zoltán
6/115 (művészeti)
Vizuális nevelés és módszertana I. KE
Balanyi Zoltán
4/82
Óvodai környezeti nevelés KE
Kemény Gabriella
3/50
Bábjáték módszertana KE
Vass-Eysen Ábel
3/37
A mozgás élettana és mérése KE
Szalay Piroska
3/53
14:00-14:45
15:00-15:45
Ének-zenei nevelés és módszertana II. KE
Szabóné Csikai Ágnes
3/33 (Konf. és ÉZ2 módsz.)
Szakmai idegen nyelv II. - ANGOL / NÉMET KE
Chandler Andrew James, Petrikné Zseni Andrea
4/76
Kórus - ének-zenei játék II. KE
Liptainé Szeverényi Márta
7/711 ÁJK
Játék pedagógiája és módszertana II. KE
Ackermanné Kelő Kamilla
3/53
Szakmai idegen nyelv II. - ANGOL / NÉMET KE
Chandler Andrew James, Petrikné Zseni Andrea
4/74
A mozgás élettana és mérése KE
Szalay Piroska
3/53
15:45-16:30
16:45-17:30
Szakmai idegen nyelv II. - ANGOL / NÉMET KE
Chandler Andrew James, Petrikné Zseni Andrea
4/74
---
Bábjáték módszertana KE
Vass-Eysen Ábel
3/37
Ének-zenei nevelés és módszertana II. KE
Szabóné Csikai Ágnes
7/711 ÁJK
Bábjáték módszertana KE
Vass-Eysen Ábel
3/49
óvodapedagógus KE1, csecsemő KE1
Bibliaismeret I. KE
Vass Réka Adrienn
3/33 (Konf. és ÉZ2 módsz.)
óvodapedagógus KE1, csecsemő KE1
Bibliaismeret I. KE
Vass Réka Adrienn
3/33 (Konf. és ÉZ2 módsz.)
17:30-18:15 ---
18:30-19:15
óvodapedagógus KE1, csecsemő KE1
Bibliaismeret I. KE
Vass Réka Adrienn
3/52
--- --- --- --- ---
19:15-20:00 --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 6.2.5 on 1/28/22 9:48 AM

back to the top

KRE PK Kecskemét levelező
csecsemő KE1
2022.02.25. 2022.02.26. 2022.03.18. 2022.03.19. 2022.04.08. 2022.04.09. 2022.04.29. 2022.04.30. 2022.05.13. 2022.05.14.
08:00-08:45
Játékpedagógia KE
Ackermanné Kelő Kamilla
3/33 (Konf. és ÉZ2 módsz.)
--- ---
Gyermekápolástan KE
Kaszás Ildikó
3/49
--- --- ---
Gyermekgyógyászat és alkalmazott gyógyszertan KE
Nagy András
3/53
--- ---
08:45-09:30
Beszédművelés II. KE
Fehér Éva
6/111 SZEK
--- ---
Gyermekápolástan KE
Kaszás Ildikó
3/49
Játékpedagógia KE
Ackermanné Kelő Kamilla
3/37
--- ---
09:45-10:30 ---
Gyermekápolástan gyakorlat KE
Kaszás Ildikó
3/51
Idegen nyelvi fejlesztés kisgyermekkorban II. - ANGOL / NÉMET KE
Chandler Andrew James, Petrikné Zseni Andrea
3/49
Családszociológia KE
Kántor Judit
3/51
Beszédművelés II. KE
Fehér Éva
6/111 SZEK
---
10:30-11:15
Játékpedagógia szeminárium KE
Ackermanné Kelő Kamilla
3/52
---
Játékpedagógia szeminárium KE
Ackermanné Kelő Kamilla
3/49
---
11:30-12:15
Idegen nyelvi fejlesztés kisgyermekkorban II. - ANGOL / NÉMET KE
Chandler Andrew James, Petrikné Zseni Andrea
4/76
Gyermekápolástan gyakorlat KE
Kaszás Ildikó
3/53
Ének-zenei nevelés és módszertana I. KE
Szabóné Csikai Ágnes
7/711 ÁJK
12:15-13:00
Szociológiai alapismeretek KE
Kántor Judit
3/33 (Konf. és ÉZ2 módsz.)
13:15-14:00
Ének-zenei nevelés és módszertana I. KE
Szabóné Csikai Ágnes
3/33 (Konf. és ÉZ2 módsz.)
Ének-zenei nevelés és módszertana I. KE
Szabóné Csikai Ágnes
3/33 (Konf. és ÉZ2 módsz.)
Gyermekgyógyászat és alkalmazott gyógyszertan KE
Nagy András
3/49
Szociológiai alapismeretek KE
Kántor Judit
3/51
Idegen nyelvi fejlesztés kisgyermekkorban II. - ANGOL / NÉMET KE
Chandler Andrew James, Petrikné Zseni Andrea
3/49
14:00-14:45
15:00-15:45
Gyermekgyógyászat és alkalmazott gyógyszertan KE
Nagy András
3/49
Családszociológia KE
Kántor Judit
3/49
Szociológiai alapismeretek KE
Kántor Judit
3/33 (Konf. és ÉZ2 módsz.)
--- ---
Családszociológia KE
Kántor Judit
3/33 (Konf. és ÉZ2 módsz.)
15:45-16:30 --- --- ---
16:45-17:30 ---
Beszédművelés II. KE
Fehér Éva
6/111 SZEK
Gyermekápolástan gyakorlat KE
Kaszás Ildikó
3/52
--- ---
óvodapedagógus KE1, csecsemő KE1
Bibliaismeret I. KE
Vass Réka Adrienn
3/33 (Konf. és ÉZ2 módsz.)
---
óvodapedagógus KE1, csecsemő KE1
Bibliaismeret I. KE
Vass Réka Adrienn
3/33 (Konf. és ÉZ2 módsz.)
17:30-18:15 --- --- --- ---
18:30-19:15
óvodapedagógus KE1, csecsemő KE1
Bibliaismeret I. KE
Vass Réka Adrienn
3/52
--- --- --- --- --- ---
19:15-20:00 --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 6.2.5 on 1/28/22 9:48 AM

back to the top

KRE PK Kecskemét levelező
tanító KE2 Magyar MT
2022.02.25. 2022.02.26. 2022.03.18. 2022.03.19. 2022.04.08. 2022.04.09. 2022.04.29. 2022.04.30. 2022.05.13. 2022.05.14.
08:00-08:45 --- --- --- ---
T KE2, óvodapedagógus KE2
Neveléselmélet II. KE
Szenczi Árpád
3/52
---
T KE2, óvodapedagógus KE2
Neveléselmélet II. KE
Szenczi Árpád
3/53
---
T KE2, óvodapedagógus KE2
Pedagógiai szociálpszichológia KE
Dóró Árpád
3/37
T KE2, óvodapedagógus KE2
Neveléselmélet II. KE
Szenczi Árpád
3/49
08:45-09:30 --- --- --- ---
T KE2
Gyermekirodalom II. KE
Galuska László Pál
3/33 (Konf. és ÉZ2 módsz.)
---
09:45-10:30
Stilisztikai alapismeretek KE
Kozmács István
3/49
---
T KE2
Ének-zene és tantárgypedagógia IV. KE
Szabóné Csikai Ágnes
3/33 (Konf. és ÉZ2 módsz.)
T KE2
Gyermekirodalom II. KE
Galuska László Pál
3/30
T KE2
Ének-zene és tantárgypedagógia IV. KE
Szabóné Csikai Ágnes
3/33 (Konf. és ÉZ2 módsz.)
T KE2
Ember és természet tantárgypedagógiája II. KE
Vígh Norbert
3/46 (természet ism.)
10:30-11:15
T KE2
Matematika és tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) KE
Fülöp Zsolt
3/50
11:30-12:15
T KE2
Testnevelés tantárgypedagógiája II. KE
Szalay Piroska
3/30
T KE2
Testnevelés tantárgypedagógiája II. KE
Szalay Piroska
3/52
T KE2
Gyermekirodalom II. KE
Galuska László Pál
3/37
12:15-13:00
T KE2, óvodapedagógus KE2
Kórus - ének-zenei játék IV. KE
Liptainé Szeverényi Márta
7/711 ÁJK
13:15-14:00
T KE2
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája I. KE
Tóth Alisa
6/115 (művészeti)
T KE2
Testnevelés tantárgypedagógiája II. KE
Szalay Piroska
3/37
T KE2
Erkölcstan I. KE
Kántor Judit
3/50
T KE2, óvodapedagógus KE2
Kórus - ének-zenei játék IV. KE
Liptainé Szeverényi Márta
7/711 ÁJK
T KE2
Ember és természet tantárgypedagógiája II. KE
Vígh Norbert
3/50
T KE2, óvodapedagógus KE2
Pedagógiai szociálpszichológia KE
Dóró Árpád
3/49
Stilisztikai alapismeretek KE
Kozmács István
3/37
T KE2
Testnevelés tantárgypedagógiája II. KE
Szalay Piroska
3/37
14:00-14:45
15:00-15:45
T KE2, óvodapedagógus KE2
Kórus - ének-zenei játék IV. KE
Liptainé Szeverényi Márta
7/711 ÁJK
T KE2
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája I. KE
Tóth Alisa
4/84
Stilisztikai alapismeretek KE
Kozmács István
3/52
---
T KE2
Ének-zene és tantárgypedagógia IV. KE
Szabóné Csikai Ágnes
7/711 ÁJK
15:45-16:30
T KE2, óvodapedagógus KE2
Pedagógiai szociálpszichológia KE
Dóró Árpád
3/52
---
16:45-17:30 ---
T KE2
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája I. KE
Tóth Alisa
4/82
--- ---
T KE2
Digitális kultúra tantárgypedagógiája II. (műhelymunka) KE
Devosa Iván
7/701 (informatika)
T KE2
Erkölcstan I. KE
Kántor Judit
3/49
---
T KE2
Erkölcstan I. KE
Kántor Judit
3/46 (természet ism.)
17:30-18:15 --- --- --- --- ---
18:30-19:15 --- --- --- ---
T KE2
Ember és természet tantárgypedagógiája II. KE
Vígh Norbert
3/64
---
19:15-20:00 --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 6.2.5 on 1/28/22 9:48 AM

back to the top

KRE PK Kecskemét levelező
tanító KE2 Természet MT
2022.02.25. 2022.02.26. 2022.03.18. 2022.03.19. 2022.04.08. 2022.04.09. 2022.04.29. 2022.04.30. 2022.05.13. 2022.05.14.
08:00-08:45 --- --- --- ---
T KE2, óvodapedagógus KE2
Neveléselmélet II. KE
Szenczi Árpád
3/52
---
T KE2, óvodapedagógus KE2
Neveléselmélet II. KE
Szenczi Árpád
3/53
---
T KE2, óvodapedagógus KE2
Pedagógiai szociálpszichológia KE
Dóró Árpád
3/37
T KE2, óvodapedagógus KE2
Neveléselmélet II. KE
Szenczi Árpád
3/49
08:45-09:30 --- --- --- ---
T KE2
Gyermekirodalom II. KE
Galuska László Pál
3/33 (Konf. és ÉZ2 módsz.)
---
09:45-10:30 --- ---
T KE2
Ének-zene és tantárgypedagógia IV. KE
Szabóné Csikai Ágnes
3/33 (Konf. és ÉZ2 módsz.)
T KE2
Gyermekirodalom II. KE
Galuska László Pál
3/30
T KE2
Ének-zene és tantárgypedagógia IV. KE
Szabóné Csikai Ágnes
3/33 (Konf. és ÉZ2 módsz.)
T KE2
Ember és természet tantárgypedagógiája II. KE
Vígh Norbert
3/46 (természet ism.)
10:30-11:15 ---
T KE2
Matematika és tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) KE
Fülöp Zsolt
3/50
11:30-12:15
Az élő megismerése KE
Kemény Gabriella
3/50
T KE2
Testnevelés tantárgypedagógiája II. KE
Szalay Piroska
3/30
T KE2
Testnevelés tantárgypedagógiája II. KE
Szalay Piroska
3/52
T KE2
Gyermekirodalom II. KE
Galuska László Pál
3/37
12:15-13:00
T KE2, óvodapedagógus KE2
Kórus - ének-zenei játék IV. KE
Liptainé Szeverényi Márta
7/711 ÁJK
13:15-14:00
T KE2
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája I. KE
Tóth Alisa
6/115 (művészeti)
T KE2
Testnevelés tantárgypedagógiája II. KE
Szalay Piroska
3/37
T KE2
Erkölcstan I. KE
Kántor Judit
3/50
T KE2, óvodapedagógus KE2
Kórus - ének-zenei játék IV. KE
Liptainé Szeverényi Márta
7/711 ÁJK
T KE2
Ember és természet tantárgypedagógiája II. KE
Vígh Norbert
3/50
T KE2, óvodapedagógus KE2
Pedagógiai szociálpszichológia KE
Dóró Árpád
3/49
Az élő megismerése KE
Kemény Gabriella
3/50
T KE2
Testnevelés tantárgypedagógiája II. KE
Szalay Piroska
3/37
14:00-14:45
15:00-15:45
T KE2, óvodapedagógus KE2
Kórus - ének-zenei játék IV. KE
Liptainé Szeverényi Márta
7/711 ÁJK
T KE2
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája I. KE
Tóth Alisa
4/84
Az élő megismerése KE
Kemény Gabriella
3/50
T KE2
Ének-zene és tantárgypedagógia IV. KE
Szabóné Csikai Ágnes
7/711 ÁJK
15:45-16:30
T KE2, óvodapedagógus KE2
Pedagógiai szociálpszichológia KE
Dóró Árpád
3/52
16:45-17:30 ---
T KE2
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája I. KE
Tóth Alisa
4/82
--- ---
T KE2
Digitális kultúra tantárgypedagógiája II. (műhelymunka) KE
Devosa Iván
7/701 (informatika)
T KE2
Erkölcstan I. KE
Kántor Judit
3/49
---
T KE2
Erkölcstan I. KE
Kántor Judit
3/46 (természet ism.)
17:30-18:15 --- --- --- --- ---
18:30-19:15 --- --- --- ---
T KE2
Ember és természet tantárgypedagógiája II. KE
Vígh Norbert
3/64
---
19:15-20:00 --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 6.2.5 on 1/28/22 9:48 AM

back to the top

KRE PK Kecskemét levelező
óvodapedagógus KE2
2022.02.25. 2022.02.26. 2022.03.18. 2022.03.19. 2022.04.08. 2022.04.09. 2022.04.29. 2022.04.30. 2022.05.13. 2022.05.14.
08:00-08:45 ---
Az óvodai testnevelés módszertana II. KE
Rácz Ildikó Katalin
3/14 (tornaterem) - 3/51
--- ---
T KE2, óvodapedagógus KE2
Neveléselmélet II. KE
Szenczi Árpád
3/52
---
T KE2, óvodapedagógus KE2
Neveléselmélet II. KE
Szenczi Árpád
3/53
---
T KE2, óvodapedagógus KE2
Pedagógiai szociálpszichológia KE
Dóró Árpád
3/37
T KE2, óvodapedagógus KE2
Neveléselmélet II. KE
Szenczi Árpád
3/49
08:45-09:30
Ének-zenei nevelés és módszertana IV. KE
Liptainé Szeverényi Márta
7/711 ÁJK
--- ---
A differenciálás pedagógiája az óvodában KE
Neszt Judit
3/30
---
09:45-10:30
Külső világ tevékeny megismerése KE
Kemény Gabriella
3/50
---
Matematikai nevelés és módszertana II. KE
Kis Ilona Margit
3/50
Anyanyelvi-irodalmi nevelés az óvodában I. KE
Fehér Éva
3/30
10:30-11:15 ---
11:30-12:15
Ének-zenei nevelés és módszertana IV. KE
Liptainé Szeverényi Márta
7/711 ÁJK
---
Külső világ tevékeny megismerése KE
Kemény Gabriella
3/50
Külső világ tevékeny megismerése KE
Kemény Gabriella
3/50
Szakmai speciális ismeretek I. - SNI gyermek az óvodában KE
Zsigmond István
3/50
12:15-13:00
Az óvodai testnevelés módszertana II. KE
Rácz Ildikó Katalin
3/14 (tornaterem) - 3/51
---
T KE2, óvodapedagógus KE2
Kórus - ének-zenei játék IV. KE
Liptainé Szeverényi Márta
7/711 ÁJK
13:15-14:00
Az óvodai testnevelés módszertana II. KE
Rácz Ildikó Katalin
3/14 (tornaterem) - 3/51
T KE2, óvodapedagógus KE2
Kórus - ének-zenei játék IV. KE
Liptainé Szeverényi Márta
7/711 ÁJK
Ének-zenei nevelés és módszertana IV. KE
Liptainé Szeverényi Márta
7/711 ÁJK
T KE2, óvodapedagógus KE2
Pedagógiai szociálpszichológia KE
Dóró Árpád
3/49
Anyanyelvi-irodalmi nevelés az óvodában I. KE
Fehér Éva
3/30
14:00-14:45
Matematikai nevelés és módszertana II. KE
Kis Ilona Margit
3/51
15:00-15:45
T KE2, óvodapedagógus KE2
Kórus - ének-zenei játék IV. KE
Liptainé Szeverényi Márta
7/711 ÁJK
---
A differenciálás pedagógiája az óvodában KE
Neszt Judit
3/37
---
15:45-16:30 ---
T KE2, óvodapedagógus KE2
Pedagógiai szociálpszichológia KE
Dóró Árpád
3/52
---
16:45-17:30
Anyanyelvi-irodalmi nevelés az óvodában I. KE
Fehér Éva
3/30
Matematikai nevelés és módszertana II. KE
Kis Ilona Margit
3/50
A differenciálás pedagógiája az óvodában KE
Neszt Judit
3/30
---
Szakmai speciális ismeretek I. - SNI gyermek az óvodában KE
Zsigmond István
3/52
--- ---
17:30-18:15 --- --- --- --- ---
18:30-19:15 --- --- --- --- --- ---
Szakmai speciális ismeretek I. - SNI gyermek az óvodában KE
Zsigmond István
3/50
--- ---
19:15-20:00 --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 6.2.5 on 1/28/22 9:48 AM

back to the top

KRE PK Kecskemét levelező
csecsemő KE2
2022.02.25. 2022.02.26. 2022.03.18. 2022.03.19. 2022.04.08. 2022.04.09. 2022.04.29. 2022.04.30. 2022.05.13. 2022.05.14.
08:00-08:45
A beszédfejlődés segítése KE
Csontos Tamás
3/51
--- --- --- ---
Gyermekirodalom és módszertana KE
Szinger Veronika
3/53
---
A beszédfejlődés segítése KE
Csontos Tamás
3/64
--- ---
08:45-09:30 ---
Zenei játékok KE
Liptainé Szeverényi Márta
7/711 ÁJK
--- --- --- --- ---
09:45-10:30 ---
Egészséges életmódra nevelés KE
Szabó Béláné Horányi Rita
3/52
Gyermekirodalom és módszertana KE
Szinger Veronika
3/52
Egészséges életmódra nevelés KE
Szabó Béláné Horányi Rita
3/30
Táplálkozástani ismeretek KE
Nagy András
3/37
---
Gyógypedagógiai alapismeretek KE
Zsigmond István
3/37
10:30-11:15 --- ---
11:30-12:15
Táplálkozástani ismeretek KE
Nagy András
3/37
---
Gyermekirodalom és módszertana KE
Szinger Veronika
3/37
Zenei játékok KE
Liptainé Szeverényi Márta
7/711 ÁJK
Táplálkozástani ismeretek KE
Nagy András
3/52
Pedagógiai kutatások módszertana KE
Neszt Judit
3/46 (természet ism.)
---
Pedagógusetika, -viselkedés és -illemtan KE
Kántor Judit
3/30
12:15-13:00 --- ---
13:15-14:00 ---
Bábjáték módszertana KE
Vass-Eysen Ábel
3/30
Gyógypedagógiai alapismeretek KE
Zsigmond István
3/49
Bábjáték módszertana KE
Vass-Eysen Ábel
3/30
Gyógypedagógiai alapismeretek KE
Zsigmond István
3/53
---
14:00-14:45 --- ---
15:00-15:45 --- ---
Egészséges életmódra nevelés KE
Szabó Béláné Horányi Rita
3/37
A beszédfejlődés segítése KE
Csontos Tamás
3/49
---
Pedagógiai kutatások módszertana KE
Neszt Judit
3/30
15:45-16:30 --- --- ---
16:45-17:30 --- ---
Pedagógusetika, -viselkedés és -illemtan KE
Kántor Judit
3/50
---
Pedagógiai kutatások módszertana KE
Neszt Judit
3/33 (Konf. és ÉZ2 módsz.)
Bábjáték módszertana KE
Vass-Eysen Ábel
3/64
---
17:30-18:15 --- --- --- ---
18:30-19:15 --- ---
Pedagógusetika, -viselkedés és -illemtan KE
Kántor Judit
3/30
--- --- --- --- --- ---
19:15-20:00 --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 6.2.5 on 1/28/22 9:48 AM

back to the top

KRE PK Kecskemét levelező
tanító KE3
2022.02.25. 2022.02.26. 2022.03.18. 2022.03.19. 2022.04.08. 2022.04.09. 2022.04.29. 2022.04.30. 2022.05.13. 2022.05.14.
08:00-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
T KE3
Gyermek- és ifjúsági irodalom 1. KE
Galuska László Pál
3/30
08:45-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
09:45-10:30
T KE3
Digitális képalkotás és alkalmazás KE
Tóth Alisa
4/84
T KE3
Gyermek- és ifjúsági irodalom 1. KE
Galuska László Pál
3/37
T KE3
A testnevelés tantárgypedagógiája KE
Rácz Ildikó Katalin
3/14 (tornaterem) - 3/51
---
T KE3
Természetismeret 3. KE
Vígh Norbert
3/30
--- --- --- ---
10:30-11:15 --- --- --- --- ---
11:30-12:15 --- --- ---
T KE3
Néptánc KE
Nagy Erika
7/711 ÁJK
---
T KE3
A matematika tantárgypedagógiája 3. KE
Kis Ilona Margit
3/51
12:15-13:00 --- --- --- ---
13:15-14:00 ---
T KE3
Digitális képalkotás és alkalmazás KE
Tóth Alisa
4/84
T KE3
A matematika tantárgypedagógiája 3. KE
Kis Ilona Margit
3/33 (Konf. és ÉZ2 módsz.)
---
T KE3
Egészségtan KE
Devosa Iván
7/701 (informatika)
--- --- ---
14:00-14:45 --- --- --- --- ---
15:00-15:45 --- --- ---
T KE3
Természetismeret 3. KE
Vígh Norbert
3/30
T KE3
Alkalmazott pedagógiák KE
Neszt Judit
3/30
---
T KE3
Kisebbségek kultúrája és oktatása KE
Zsigmond István
3/52
15:45-16:30 --- --- --- ---
16:45-17:30 --- --- --- ---
T KE3
Kisebbségek kultúrája és oktatása KE
Zsigmond István
3/51
--- ---
17:30-18:15 --- --- --- --- --- ---
18:30-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:15-20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 6.2.5 on 1/28/22 9:48 AM

back to the top

KRE PK Kecskemét levelező
tanító KE3 Magyar MT
2022.02.25. 2022.02.26. 2022.03.18. 2022.03.19. 2022.04.08. 2022.04.09. 2022.04.29. 2022.04.30. 2022.05.13. 2022.05.14.
08:00-08:45 --- --- --- --- --- --- ---
Az irodalomtanítás módszertana KE
Galuska László Pál
3/50
---
T KE3
Gyermek- és ifjúsági irodalom 1. KE
Galuska László Pál
3/30
08:45-09:30 --- --- --- --- ---
Komplex nyelvtani elemzés KE
Kozmács István
3/50
--- ---
09:45-10:30
T KE3
Digitális képalkotás és alkalmazás KE
Tóth Alisa
4/84
T KE3
Gyermek- és ifjúsági irodalom 1. KE
Galuska László Pál
3/37
T KE3
A testnevelés tantárgypedagógiája KE
Rácz Ildikó Katalin
3/14 (tornaterem) - 3/51
---
T KE3
Természetismeret 3. KE
Vígh Norbert
3/30
---
Általános és alkalmazott nyelvészet KE
Kozmács István
3/30
10:30-11:15 --- ---
11:30-12:15 ---
Komplex nyelvtani elemzés KE
Kozmács István
3/64
T KE3
Néptánc KE
Nagy Erika
7/711 ÁJK
T KE3
A matematika tantárgypedagógiája 3. KE
Kis Ilona Margit
3/51
12:15-13:00 ---
Az irodalomtanítás módszertana KE
Galuska László Pál
3/33 (Konf. és ÉZ2 módsz.)
13:15-14:00
Általános és alkalmazott nyelvészet KE
Kozmács István
3/64
T KE3
Digitális képalkotás és alkalmazás KE
Tóth Alisa
4/84
T KE3
A matematika tantárgypedagógiája 3. KE
Kis Ilona Margit
3/33 (Konf. és ÉZ2 módsz.)
---
T KE3
Egészségtan KE
Devosa Iván
7/701 (informatika)
---
14:00-14:45 --- ---
15:00-15:45 ---
T KE3
Természetismeret 3. KE
Vígh Norbert
3/30
T KE3
Alkalmazott pedagógiák KE
Neszt Judit
3/30
---
T KE3
Kisebbségek kultúrája és oktatása KE
Zsigmond István
3/52
15:45-16:30 --- --- ---
16:45-17:30 --- --- --- ---
T KE3
Kisebbségek kultúrája és oktatása KE
Zsigmond István
3/51
--- ---
17:30-18:15 --- --- --- --- --- ---
18:30-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:15-20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 6.2.5 on 1/28/22 9:48 AM

back to the top

KRE PK Kecskemét levelező
óvodapedagógus KE3
2022.02.25. 2022.02.26. 2022.03.18. 2022.03.19. 2022.04.08. 2022.04.09. 2022.04.29. 2022.04.30. 2022.05.13. 2022.05.14.
08:00-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
08:45-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
09:45-10:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:30-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:30-12:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:15-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:15-14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:45-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:45-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:30-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:30-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:15-20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 6.2.5 on 1/28/22 9:48 AM

back to the top

KRE PK Kecskemét levelező
csecsemő KE3
2022.02.25. 2022.02.26. 2022.03.18. 2022.03.19. 2022.04.08. 2022.04.09. 2022.04.29. 2022.04.30. 2022.05.13. 2022.05.14.
08:00-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
08:45-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
09:45-10:30 --- --- --- ---
Társadalmi sokféleség, interkulturalitás KE
Zsigmond István
3/51
--- --- --- --- ---
10:30-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:30-12:15 --- ---
Balesetvédelem, elsősegély KE
Szabó Béláné Horányi Rita
3/30
--- ---
Balesetvédelem, elsősegély KE
Szabó Béláné Horányi Rita
3/52
--- --- ---
12:15-13:00 --- --- --- --- --- --- ---
13:15-14:00 --- --- ---
A spontán érés támogatása KE
Kaszás Ildikó
3/30
--- --- --- ---
14:00-14:45 --- --- --- --- --- --- ---
15:00-15:45 --- ---
A spontán érés támogatása KE
Kaszás Ildikó
3/53
--- ---
Társadalmi sokféleség, interkulturalitás KE
Zsigmond István
3/33 (Konf. és ÉZ2 módsz.)
--- --- ---
15:45-16:30 --- --- --- --- --- --- ---
16:45-17:30 --- --- --- --- --- --- --- ---
17:30-18:15 --- --- --- --- --- --- --- ---
18:30-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:15-20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 6.2.5 on 1/28/22 9:48 AM

back to the top

KRE PK Kecskemét levelező
közösségszervező KE3
2022.02.25. 2022.02.26. 2022.03.18. 2022.03.19. 2022.04.08. 2022.04.09. 2022.04.29. 2022.04.30. 2022.05.13. 2022.05.14.
08:00-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
08:45-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
09:45-10:30 --- --- ---
Fiatalok társadalmi részvétele és érdekérvényesítése KE
Ditzendy Károly Arisztid
3/46 (természet ism.)
---
Fiatalok társadalmi részvétele és érdekérvényesítése KE
Ditzendy Károly Arisztid
3/64
--- --- --- ---
10:30-11:15 --- --- --- --- --- --- --- ---
11:30-12:15 --- --- ---
Ifjúsági sport- és szabadidő-szervezés KE
Farkas Éva
3/46 (természet ism.)
--- --- --- ---
12:15-13:00 --- --- --- --- --- --- ---
13:15-14:00 --- ---
Emberi jogok, gyermeki jogok KE
Borda Balázs
3/64
--- --- --- --- --- ---
14:00-14:45 --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00-15:45 --- --- ---
Emberi jogok, gyermeki jogok KE
Borda Balázs
3/46 (természet ism.)
--- --- --- --- ---
15:45-16:30 --- --- --- --- --- --- --- ---
16:45-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:30-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:30-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:15-20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 6.2.5 on 1/28/22 9:48 AM

back to the top

KRE PK Kecskemét levelező
tanító KE4
2022.02.25. 2022.02.26. 2022.03.18. 2022.03.19. 2022.04.08. 2022.04.09. 2022.04.29. 2022.04.30. 2022.05.13. 2022.05.14.
08:00-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
08:45-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
09:45-10:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:30-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:30-12:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:15-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:15-14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:45-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:45-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:30-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:30-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:15-20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 6.2.5 on 1/28/22 9:48 AM

back to the top

KRE PK Kecskemét levelező
PSZV KE2 drámapedagógia
2022.02.25. 2022.02.26. 2022.03.18. 2022.03.19. 2022.04.08. 2022.04.09. 2022.04.29. 2022.04.30. 2022.05.13. 2022.05.14.
08:00-08:45 -x-
Játékvezetés módszertan KE
Szatmáriné Márton Tímea
3/49
-x-
Játékvezetés módszertan KE
Szatmáriné Márton Tímea
6/111 SZEK
-x- --- -x- --- -x- ---
08:45-09:30 -x- -x- -x- --- -x- --- -x- ---
09:45-10:30 -x- -x- -x-
Intézménylátogatás KE
Mahalek Gábor
6/111 SZEK
-x- --- -x-
Színjátszás, rendezés III. KE
Mahalek Gábor
6/111 SZEK
10:30-11:15 -x- -x- -x- -x- --- -x-
11:30-12:15 -x- -x- -x- -x- --- -x-
12:15-13:00 -x-
Játékvezetés gyakorlat II. KE
Fehér Éva
6/111 SZEK
-x-
Játékvezetés gyakorlat II. KE
Fehér Éva
6/111 SZEK
-x- -x- --- -x-
13:15-14:00 -x- -x- -x- -x-
Záróvizsga felkészítő konzultáció KE
Fehér Éva
6/111 SZEK
-x-
14:00-14:45 -x- -x- -x- -x- -x-
15:00-15:45 -x- -x- -x- -x- -x-
15:45-16:30 -x- -x- -x- -x- -x-
16:45-17:30 -x- --- -x- --- -x- -x- -x-
17:30-18:15 -x- --- -x- --- -x- -x- --- -x-
18:30-19:15 -x- --- -x- --- -x- --- -x- --- -x- ---
19:15-20:00 -x- --- -x- --- -x- --- -x- --- -x- ---
Timetable generated with FET 6.2.5 on 1/28/22 9:48 AM

back to the top

KRE PK Kecskemét levelező
PSZV KE2 fejlesztő
2022.02.25. 2022.02.26. 2022.03.18. 2022.03.19. 2022.04.08. 2022.04.09. 2022.04.29. 2022.04.30. 2022.05.13. 2022.05.14.
08:00-08:45 -x- --- -x-
A differenciált nevelés pedagógiája II. KE
Neszt Judit
3/37
-x- --- -x- --- -x- ---
08:45-09:30 -x- --- -x- -x- --- -x- --- -x- ---
09:45-10:30 -x- --- -x- -x- --- -x- --- -x- ---
10:30-11:15 -x- --- -x- -x- --- -x-
A differenciált nevelés pedagógiája II. KE
Neszt Judit
3/33 (Konf. és ÉZ2 módsz.)
-x-
Záróvizsga felkészítő konzultáció KE
Neszt Judit
3/33 (Konf. és ÉZ2 módsz.)
11:30-12:15 -x- --- -x- -x- --- -x- -x-
12:15-13:00 -x- --- -x-
A bátorító nevelés KE
Neszt Judit
3/37
-x-
A bátorító nevelés KE
Neszt Judit
3/37
-x- -x-
13:15-14:00 -x- --- -x- -x- -x- -x-
14:00-14:45 -x- --- -x- -x- -x- -x-
15:00-15:45 -x- --- -x- -x- -x-
A differenciáló nevelés oktatási modelljei II. KE
Devosa Iván
7/701 (informatika)
-x-
A differenciáló nevelés oktatási modelljei II. KE
Devosa Iván
7/701 (informatika)
15:45-16:30 -x- --- -x- -x- -x- -x-
16:45-17:30 -x- --- -x- --- -x- --- -x- -x-
17:30-18:15 -x- --- -x- --- -x- --- -x- -x-
18:30-19:15 -x- --- -x- --- -x- --- -x- -x-
19:15-20:00 -x- --- -x- --- -x- --- -x- --- -x- ---
Timetable generated with FET 6.2.5 on 1/28/22 9:48 AM

back to the top

KRE PK Kecskemét levelező
PSZV KE2 nyelv- és beszédfejlesztő
2022.02.25. 2022.02.26. 2022.03.18. 2022.03.19. 2022.04.08. 2022.04.09. 2022.04.29. 2022.04.30. 2022.05.13. 2022.05.14.
08:00-08:45 -x-
Logopédia II. KE
Fazekasné Fenyvesi Margit
3/46 (természet ism.)
-x- --- -x- --- -x- --- -x-
Logopédia II. KE
Fazekasné Fenyvesi Margit
3/46 (természet ism.)
08:45-09:30 -x- -x- --- -x- --- -x-
Pszicholingvisztika KE
Dóró Árpád
3/49
-x-
09:45-10:30 -x- -x- --- -x- --- -x- -x-
10:30-11:15 -x- -x-
Gyakorlati képzés, esetmegbeszélés, hospitálás KE
Kántor Judit
3/64
-x- --- -x- -x-
11:30-12:15 -x- -x- -x-
Pszicholingvisztika KE
Dóró Árpád
3/51
-x- -x-
12:15-13:00 -x-
Vizsgálati eljárások, logopédiai gyakorlat KE
Farkas Imréné
3/51
-x- -x- -x- -x-
Záróvizsga felkészítő konzultáció KE
Vallent Brigitta
3/46 (természet ism.)
13:15-14:00 -x- -x- -x- -x-
Vizsgálati eljárások, logopédiai gyakorlat KE
Farkas Imréné
3/50
-x-
14:00-14:45 -x- -x- -x- -x- -x-
15:00-15:45 -x- -x- --- -x- -x- -x-
15:45-16:30 -x- -x- --- -x-
Gyakorlati képzés, esetmegbeszélés, hospitálás KE
Kántor Judit
3/64
-x- -x-
16:45-17:30 -x- --- -x- --- -x- -x- -x- ---
17:30-18:15 -x- --- -x- --- -x- -x- --- -x- ---
18:30-19:15 -x- --- -x- --- -x- -x- --- -x- ---
19:15-20:00 -x- --- -x- --- -x- -x- --- -x- ---
Timetable generated with FET 6.2.5 on 1/28/22 9:48 AM

back to the top