Institution name: KRE PK Budapest nappali
Comments: Default comments

Table of contents

 

KRE PK Budapest nappali
tanító BP1
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
08:00-08:45
Ember és természet II. BP
Bárdi Árpád
I. em. 7 (Term. ism.)
tanító BP1, csecsemő BP1
Bibliaismeret I. BP
Balogh Dávid
fsz. 1
tanító BP1, Ó BP1
Fejlődéslélektan BP
Fehér Ágota
fsz. 3
T BP1, T BP2, T BP3
Iskolai gyakorlat BP
-x-
08:45-09:30 -x-
09:45-10:30
tanító BP1, Ó BP1
Szakmai idegen nyelv II. - ANGOL BP
Csontos Tamás, Mócza Attila
Gyermekirodalom I. BP
Váradi-Kusztos Györgyi
fsz. 5 (Előadó)
Sport, mozgás, életmód BP
Kőnig-Görögh Dóra
fsz. 1
-x-
10:30-11:15 -x-
11:30-12:15
tanító BP1, Ó BP1
Szakmai idegen nyelv II. - ANGOL / NÉMET BP
Csontos Tamás, Mócza Attila, Csendes Zsuzsanna
Általános pedagógia és didaktika BP
Gombos Norbert
I. em. 9
Az anyanyelvi kommunikáció tantárgypedagógiája I. BP
Kovács Tibor
I. em. 6
-x-
12:15-13:00 -x-
13:15-14:00
tanító BP1, Ó BP1
Szakmai idegen nyelv II. - ANGOL BP
Csontos Tamás, Mócza Attila
Matematika és tantárgypedagógiája I. BP
Fülöp Zsolt
I. em. 11
I. évfolyam, II. évfolyam, T BP3
Koncert kórus IV. / A szövegalkotás fejlesztése alsó tagozaton / Olvasóvá nevelés a digitális korban / Alternatív gyakorlatok az oktatásban, nevelésben / Művészi beszéd / Pedagógusként tanítani és tanulni a moldvai magyarság körében SZV BP
Berkesi Boglárka, Hargita Péter Árpád, Kovács Tibor, Pompor Zoltán, Bíró Anna, Ozsváth Gábor, Havas Judit
-x-
14:00-14:45 -x-
15:00-15:45
tanító BP1, Ó BP1
Kórus - ének-zenei játék II. - KÓRUS P. / NÉPZENEI P. BP
Galambos Ádám, Lázár Enikő
FSZ. 2 / FSZ.3
T BP1, Ó BP1, CS BP1, CS BP2, T BP3
Alexandriai Kelemen filozófiája és pedagógiája / Pedagógus attitűdök, szakmai önismeret / Dráma-játékok SZV BP
Mészáros László, Szontagh Pál, Kemény Gabriella
Gyakorlat megbeszélés (T1) BP
Bíró Anna
fsz. 2
Nyelvtudományi alapismeretek II. BP
Tóth Etelka
I. em. 9
-x-
15:45-16:30 -x-
16:45-17:30 --- --- ---
Ének-zene és tantárgypedagógia II. BP
Hargita Péter Árpád
I. em. 11
-x-
17:30-18:15 --- --- --- -x-
18:30-19:15 -x- -x- -x- -x- -x-
19:15-20:00 -x- -x- -x- -x- -x-
Timetable generated with FET 6.2.5 on 2/15/22 12:17 PM

back to the top

KRE PK Budapest nappali
óvodapedagógus BP1 csop1
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
08:00-08:45 ---
Ó BP1
Bibliaismeret I. BP
Szetey Szabolcs
fsz. 2
tanító BP1, Ó BP1
Fejlődéslélektan BP
Fehér Ágota
fsz. 3
Ó BP1, Ó BP2
Óvodai gyakorlat BP
-x-
08:45-09:30 --- -x-
09:45-10:30
tanító BP1, Ó BP1
Szakmai idegen nyelv II. - ANGOL BP
Csontos Tamás, Mócza Attila
Ó BP1
A mozgás élettana és mérése BP
Kőnig-Görögh Dóra
fsz. 1
Ó BP1
Ének-zenei nevelés és módszertana II. BP
Kinczler Zsuzsanna
fsz. 3
-x-
10:30-11:15 -x-
11:30-12:15
tanító BP1, Ó BP1
Szakmai idegen nyelv II. - ANGOL / NÉMET BP
Csontos Tamás, Mócza Attila, Csendes Zsuzsanna
Az irodalmi nevelés módszertana BP
Kovács Tibor
I. em. 11
Ó BP1
Általános pedagógia és didaktika BP
Gombos Norbert
fsz. 2
-x-
12:15-13:00 -x-
13:15-14:00
tanító BP1, Ó BP1
Szakmai idegen nyelv II. - ANGOL BP
Csontos Tamás, Mócza Attila
Bábjáték módszertana BP
Balog Edit
I. em. 8 (Viz. ism.)
I. évfolyam, II. évfolyam, T BP3
Koncert kórus IV. / A szövegalkotás fejlesztése alsó tagozaton / Olvasóvá nevelés a digitális korban / Alternatív gyakorlatok az oktatásban, nevelésben / Művészi beszéd / Pedagógusként tanítani és tanulni a moldvai magyarság körében SZV BP
Berkesi Boglárka, Hargita Péter Árpád, Kovács Tibor, Pompor Zoltán, Bíró Anna, Ozsváth Gábor, Havas Judit
-x-
14:00-14:45 -x-
15:00-15:45
tanító BP1, Ó BP1
Kórus - ének-zenei játék II. - KÓRUS P. / NÉPZENEI P. BP
Galambos Ádám, Lázár Enikő
FSZ. 2 / FSZ.3
T BP1, Ó BP1, CS BP1, CS BP2, T BP3
Alexandriai Kelemen filozófiája és pedagógiája / Pedagógus attitűdök, szakmai önismeret / Dráma-játékok SZV BP
Mészáros László, Szontagh Pál, Kemény Gabriella
Ó BP1
Óvodai környezeti nevelés BP
Szűcs Boglárka
fsz. 1
-x- -x-
15:45-16:30 -x- -x-
16:45-17:30
Ó BP1
Vizuális nevelés és módszertana I. BP
Somodi Ildikó
fsz. 1
Játék pedagógiája és módszertana II. BP
Majzik Ferencné
fsz. 3
Ó BP1
Gyakorlat megbeszélés (Ó1) BP
Majzik Ferencné
fsz. 3
-x- -x-
17:30-18:15 -x- -x-
18:30-19:15 -x- -x- -x- -x- -x-
19:15-20:00 -x- -x- -x- -x- -x-
Timetable generated with FET 6.2.5 on 2/15/22 12:17 PM

back to the top

KRE PK Budapest nappali
óvodapedagógus BP1 csop2
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
08:00-08:45 ---
Ó BP1
Bibliaismeret I. BP
Szetey Szabolcs
fsz. 2
tanító BP1, Ó BP1
Fejlődéslélektan BP
Fehér Ágota
fsz. 3
Ó BP1, Ó BP2
Óvodai gyakorlat BP
-x-
08:45-09:30 --- -x-
09:45-10:30
tanító BP1, Ó BP1
Szakmai idegen nyelv II. - ANGOL BP
Csontos Tamás, Mócza Attila
Ó BP1
A mozgás élettana és mérése BP
Kőnig-Görögh Dóra
fsz. 1
Ó BP1
Ének-zenei nevelés és módszertana II. BP
Kinczler Zsuzsanna
fsz. 3
-x-
10:30-11:15 -x-
11:30-12:15
tanító BP1, Ó BP1
Szakmai idegen nyelv II. - ANGOL / NÉMET BP
Csontos Tamás, Mócza Attila, Csendes Zsuzsanna
Bábjáték módszertana BP
Balog Edit
I. em. 8 (Viz. ism.)
Ó BP1
Általános pedagógia és didaktika BP
Gombos Norbert
fsz. 2
-x-
12:15-13:00 -x-
13:15-14:00
tanító BP1, Ó BP1
Szakmai idegen nyelv II. - ANGOL BP
Csontos Tamás, Mócza Attila
Játék pedagógiája és módszertana II. BP
Majzik Ferencné
fsz. 3
I. évfolyam, II. évfolyam, T BP3
Koncert kórus IV. / A szövegalkotás fejlesztése alsó tagozaton / Olvasóvá nevelés a digitális korban / Alternatív gyakorlatok az oktatásban, nevelésben / Művészi beszéd / Pedagógusként tanítani és tanulni a moldvai magyarság körében SZV BP
Berkesi Boglárka, Hargita Péter Árpád, Kovács Tibor, Pompor Zoltán, Bíró Anna, Ozsváth Gábor, Havas Judit
-x-
14:00-14:45 -x-
15:00-15:45
tanító BP1, Ó BP1
Kórus - ének-zenei játék II. - KÓRUS P. / NÉPZENEI P. BP
Galambos Ádám, Lázár Enikő
FSZ. 2 / FSZ.3
T BP1, Ó BP1, CS BP1, CS BP2, T BP3
Alexandriai Kelemen filozófiája és pedagógiája / Pedagógus attitűdök, szakmai önismeret / Dráma-játékok SZV BP
Mészáros László, Szontagh Pál, Kemény Gabriella
Ó BP1
Óvodai környezeti nevelés BP
Szűcs Boglárka
fsz. 1
-x- -x-
15:45-16:30 -x- -x-
16:45-17:30
Ó BP1
Vizuális nevelés és módszertana I. BP
Somodi Ildikó
fsz. 1
Az irodalmi nevelés módszertana BP
Kovács Tibor
I. em. 6
Ó BP1
Gyakorlat megbeszélés (Ó1) BP
Majzik Ferencné
fsz. 3
-x- -x-
17:30-18:15 -x- -x-
18:30-19:15 -x- -x- -x- -x- -x-
19:15-20:00 -x- -x- -x- -x- -x-
Timetable generated with FET 6.2.5 on 2/15/22 12:17 PM

back to the top

KRE PK Budapest nappali
csecsemő BP1
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
08:00-08:45 ---
tanító BP1, csecsemő BP1
Bibliaismeret I. BP
Balogh Dávid
fsz. 1
--- ---
CS BP1, CS BP2
Nevelési gyakorlat BP
08:45-09:30 --- --- ---
09:45-10:30
Idegen nyelvi fejlesztés kisgyermekkorban II. - ANGOL / NÉMET BP
Streitman Krisztina, Csendes Zsuzsanna
Szociológiai alapismeretek BP
Veréb Lilla
I. em. 6
--- ---
10:30-11:15 ---
Játékpedagógia BP
Szarka Júlia
I. em. 9
11:30-12:15
csecsemő BP1, csecsemő BP2
Gyakorlat megbeszélés (CS1-2) BP
Kaszás Ildikó
I. em. 9
Gyermekgyógyászat és alkalmazott gyógyszertan BP
Nyergesné Závodi Edit
Bethesda Gyermekkórház
---
Játékpedagógia szeminárium BP
Szarka Júlia
I. em. 9
12:15-13:00
Ének-zenei nevelés és módszertana I. BP
Galambos Ádám
fsz. 2
---
13:15-14:00
Családszociológia BP
Veréb Lilla
I. em. 6
I. évfolyam, II. évfolyam, T BP3
Koncert kórus IV. / A szövegalkotás fejlesztése alsó tagozaton / Olvasóvá nevelés a digitális korban / Alternatív gyakorlatok az oktatásban, nevelésben / Művészi beszéd / Pedagógusként tanítani és tanulni a moldvai magyarság körében SZV BP
Berkesi Boglárka, Hargita Péter Árpád, Kovács Tibor, Pompor Zoltán, Bíró Anna, Ozsváth Gábor, Havas Judit
Beszédművelés II. BP
Tóth Etelka
I. em. 9
---
14:00-14:45
Gyermekápolástan BP
Kaszás Ildikó
I. em. 9
---
15:00-15:45
Gyermekápolástan gyakorlat BP
Kaszás Ildikó
I. em. 9
T BP1, Ó BP1, CS BP1, CS BP2, T BP3
Alexandriai Kelemen filozófiája és pedagógiája / Pedagógus attitűdök, szakmai önismeret / Dráma-játékok SZV BP
Mészáros László, Szontagh Pál, Kemény Gabriella
--- --- ---
15:45-16:30 --- --- ---
16:45-17:30 --- --- --- --- ---
17:30-18:15 --- --- --- --- ---
18:30-19:15 -x- -x- -x- -x- -x-
19:15-20:00 -x- -x- -x- -x- -x-
Timetable generated with FET 6.2.5 on 2/15/22 12:17 PM

back to the top

KRE PK Budapest nappali
tanító BP2 Angol MT
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
08:00-08:45 ---
T BP2
Pedagógiai szociálpszichológia BP
Hodossi Nóra
I. em. 9
---
T BP1, T BP2, T BP3
Iskolai gyakorlat BP
---
08:45-09:30 --- --- ---
09:45-10:30
T BP2
Ember és természet tantárgypedagógiája II. BP
Bárdi Árpád
I. em. 7 (Term. ism.)
T BP2
Gyermekirodalom II. BP
Váradi Ferenc
I. em. 11
--- ---
10:30-11:15
T BP2
Digitális kultúra tantárgypedagógiája II. (műhelymunka) BP
Górnagy Gyula
I. em. 11
Angol nyelv és stílusgyakorlat II. BP
Streitman Krisztina
I. em. 9
11:30-12:15
T BP2
Ének-zene és tantárgypedagógia IV. BP
Köncse Kriszta
fsz. 1
---
T BP2
Testnevelés tantárgypedagógiája II. BP
Kőnig-Görögh Dóra
fsz. 1
12:15-13:00 ---
Angol tantárgypedagógia I. BP
Streitman Krisztina
I. em. 9
13:15-14:00
T BP2, Ó BP2
Kórus - ének-zenei játék IV. - KÓRUS P. / NÉPZENEI P. BP
Köncse Kriszta, Lázár Enikő
FSZ.1 / FSZ.3
T BP2
Erkölcstan I. BP
Váradi-Kusztos Györgyi
fsz. 5 (Előadó)
I. évfolyam, II. évfolyam, T BP3
Koncert kórus IV. / A szövegalkotás fejlesztése alsó tagozaton / Olvasóvá nevelés a digitális korban / Alternatív gyakorlatok az oktatásban, nevelésben / Művészi beszéd / Pedagógusként tanítani és tanulni a moldvai magyarság körében SZV BP
Berkesi Boglárka, Hargita Péter Árpád, Kovács Tibor, Pompor Zoltán, Bíró Anna, Ozsváth Gábor, Havas Judit
14:00-14:45
Angol nyelv és stílusgyakorlat I. BP
Mócza Attila
I. em. 9
15:00-15:45
T BP2
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája I. BP
Somodi Ildikó
I. em. 8 (Viz. ism.)
T BP2
Neveléselmélet II. BP
Veréb Lilla
I. em. 6
--- ---
15:45-16:30 --- ---
Communication skills SZV BP
Mócza Attila
I. em. 9
16:45-17:30 ---
T BP2
Matematika és tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) BP
Fülöp Zsolt
I. em. 7 (Term. ism.)
T BP2
Gyakorlat megbeszélés (T2) BP
Bíró Anna
fsz. 2
---
17:30-18:15 --- --- ---
18:30-19:15 -x- -x- -x- -x- -x-
19:15-20:00 -x- -x- -x- -x- -x-
Timetable generated with FET 6.2.5 on 2/15/22 12:17 PM

back to the top

KRE PK Budapest nappali
tanító BP2 Ének-zene MT
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
08:00-08:45 ---
T BP2
Pedagógiai szociálpszichológia BP
Hodossi Nóra
I. em. 9
Ének, szolfézs-zeneelmélet I. BP
Kinczler Zsuzsanna
fsz. 4
T BP1, T BP2, T BP3
Iskolai gyakorlat BP
-x-
08:45-09:30 --- -x-
09:45-10:30
T BP2
Ember és természet tantárgypedagógiája II. BP
Bárdi Árpád
I. em. 7 (Term. ism.)
T BP2
Gyermekirodalom II. BP
Váradi Ferenc
I. em. 11
tanító BP2 Ének-zene MT, tanító BP3 csop1 - Ének-zene MT
Karvezetés- kórushangképzés I-III. BP
Hargita Péter Árpád
fsz. 4
-x-
10:30-11:15
T BP2
Digitális kultúra tantárgypedagógiája II. (műhelymunka) BP
Górnagy Gyula
I. em. 11
-x-
11:30-12:15
T BP2
Ének-zene és tantárgypedagógia IV. BP
Köncse Kriszta
fsz. 1
---
T BP2
Testnevelés tantárgypedagógiája II. BP
Kőnig-Görögh Dóra
fsz. 1
-x-
12:15-13:00
Hangszerjáték I. BP
Galambos Ádám
fsz. 4
-x-
13:15-14:00
T BP2, Ó BP2
Kórus - ének-zenei játék IV. - KÓRUS P. / NÉPZENEI P. BP
Köncse Kriszta, Lázár Enikő
FSZ.1 / FSZ.3
T BP2
Erkölcstan I. BP
Váradi-Kusztos Györgyi
fsz. 5 (Előadó)
I. évfolyam, II. évfolyam, T BP3
Koncert kórus IV. / A szövegalkotás fejlesztése alsó tagozaton / Olvasóvá nevelés a digitális korban / Alternatív gyakorlatok az oktatásban, nevelésben / Művészi beszéd / Pedagógusként tanítani és tanulni a moldvai magyarság körében SZV BP
Berkesi Boglárka, Hargita Péter Árpád, Kovács Tibor, Pompor Zoltán, Bíró Anna, Ozsváth Gábor, Havas Judit
-x-
14:00-14:45 -x-
15:00-15:45
T BP2
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája I. BP
Somodi Ildikó
I. em. 8 (Viz. ism.)
T BP2
Neveléselmélet II. BP
Veréb Lilla
I. em. 6
--- --- -x-
15:45-16:30 --- --- -x-
16:45-17:30 ---
T BP2
Matematika és tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) BP
Fülöp Zsolt
I. em. 7 (Term. ism.)
T BP2
Gyakorlat megbeszélés (T2) BP
Bíró Anna
fsz. 2
--- -x-
17:30-18:15 --- --- --- -x-
18:30-19:15 -x- -x- -x- -x- -x-
19:15-20:00 -x- -x- -x- -x- -x-
Timetable generated with FET 6.2.5 on 2/15/22 12:17 PM

back to the top

KRE PK Budapest nappali
tanító BP2 Magyar MT
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
08:00-08:45 ---
T BP2
Pedagógiai szociálpszichológia BP
Hodossi Nóra
I. em. 9
---
T BP1, T BP2, T BP3
Iskolai gyakorlat BP
-x-
08:45-09:30 --- --- -x-
09:45-10:30
T BP2
Ember és természet tantárgypedagógiája II. BP
Bárdi Árpád
I. em. 7 (Term. ism.)
T BP2
Gyermekirodalom II. BP
Váradi Ferenc
I. em. 11
--- -x-
10:30-11:15
T BP2
Digitális kultúra tantárgypedagógiája II. (műhelymunka) BP
Górnagy Gyula
I. em. 11
-x-
11:30-12:15
T BP2
Ének-zene és tantárgypedagógia IV. BP
Köncse Kriszta
fsz. 1
---
T BP2
Testnevelés tantárgypedagógiája II. BP
Kőnig-Görögh Dóra
fsz. 1
-x-
12:15-13:00 --- -x-
13:15-14:00
T BP2, Ó BP2
Kórus - ének-zenei játék IV. - KÓRUS P. / NÉPZENEI P. BP
Köncse Kriszta, Lázár Enikő
FSZ.1 / FSZ.3
T BP2
Erkölcstan I. BP
Váradi-Kusztos Györgyi
fsz. 5 (Előadó)
I. évfolyam, II. évfolyam, T BP3
Koncert kórus IV. / A szövegalkotás fejlesztése alsó tagozaton / Olvasóvá nevelés a digitális korban / Alternatív gyakorlatok az oktatásban, nevelésben / Művészi beszéd / Pedagógusként tanítani és tanulni a moldvai magyarság körében SZV BP
Berkesi Boglárka, Hargita Péter Árpád, Kovács Tibor, Pompor Zoltán, Bíró Anna, Ozsváth Gábor, Havas Judit
-x-
14:00-14:45 -x-
15:00-15:45
T BP2
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája I. BP
Somodi Ildikó
I. em. 8 (Viz. ism.)
T BP2
Neveléselmélet II. BP
Veréb Lilla
I. em. 6
tanító BP2 Magyar MT, tanító BP3 csop1 - Magyar MT
Stilisztikai alapismeretek BP
Kovács Tibor
I. em. 6
--- -x-
15:45-16:30 --- -x-
16:45-17:30 ---
T BP2
Matematika és tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) BP
Fülöp Zsolt
I. em. 7 (Term. ism.)
T BP2
Gyakorlat megbeszélés (T2) BP
Bíró Anna
fsz. 2
--- -x-
17:30-18:15 --- --- --- -x-
18:30-19:15 -x- -x- -x- -x- -x-
19:15-20:00 -x- -x- -x- -x- -x-
Timetable generated with FET 6.2.5 on 2/15/22 12:17 PM

back to the top

KRE PK Budapest nappali
tanító BP2 Matematika MT
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
08:00-08:45 ---
T BP2
Pedagógiai szociálpszichológia BP
Hodossi Nóra
I. em. 9
---
T BP1, T BP2, T BP3
Iskolai gyakorlat BP
-x-
08:45-09:30 --- --- -x-
09:45-10:30
T BP2
Ember és természet tantárgypedagógiája II. BP
Bárdi Árpád
I. em. 7 (Term. ism.)
T BP2
Gyermekirodalom II. BP
Váradi Ferenc
I. em. 11
--- -x-
10:30-11:15
T BP2
Digitális kultúra tantárgypedagógiája II. (műhelymunka) BP
Górnagy Gyula
I. em. 11
-x-
11:30-12:15
T BP2
Ének-zene és tantárgypedagógia IV. BP
Köncse Kriszta
fsz. 1
Véges matematika és tanítása BP
Fülöp Zsolt
I. em. 7 (Term. ism.)
T BP2
Testnevelés tantárgypedagógiája II. BP
Kőnig-Görögh Dóra
fsz. 1
-x-
12:15-13:00 -x-
13:15-14:00
T BP2, Ó BP2
Kórus - ének-zenei játék IV. - KÓRUS P. / NÉPZENEI P. BP
Köncse Kriszta, Lázár Enikő
FSZ.1 / FSZ.3
T BP2
Erkölcstan I. BP
Váradi-Kusztos Györgyi
fsz. 5 (Előadó)
I. évfolyam, II. évfolyam, T BP3
Koncert kórus IV. / A szövegalkotás fejlesztése alsó tagozaton / Olvasóvá nevelés a digitális korban / Alternatív gyakorlatok az oktatásban, nevelésben / Művészi beszéd / Pedagógusként tanítani és tanulni a moldvai magyarság körében SZV BP
Berkesi Boglárka, Hargita Péter Árpád, Kovács Tibor, Pompor Zoltán, Bíró Anna, Ozsváth Gábor, Havas Judit
-x-
14:00-14:45 -x-
15:00-15:45
T BP2
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája I. BP
Somodi Ildikó
I. em. 8 (Viz. ism.)
T BP2
Neveléselmélet II. BP
Veréb Lilla
I. em. 6
--- --- -x-
15:45-16:30 --- --- -x-
16:45-17:30 ---
T BP2
Matematika és tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) BP
Fülöp Zsolt
I. em. 7 (Term. ism.)
T BP2
Gyakorlat megbeszélés (T2) BP
Bíró Anna
fsz. 2
--- -x-
17:30-18:15 --- --- --- -x-
18:30-19:15 -x- -x- -x- -x- -x-
19:15-20:00 -x- -x- -x- -x- -x-
Timetable generated with FET 6.2.5 on 2/15/22 12:17 PM

back to the top

KRE PK Budapest nappali
tanító BP2 Testnevelés MT
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
08:00-08:45 ---
T BP2
Pedagógiai szociálpszichológia BP
Hodossi Nóra
I. em. 9
---
T BP1, T BP2, T BP3
Iskolai gyakorlat BP
-x-
08:45-09:30 --- --- -x-
09:45-10:30
T BP2
Ember és természet tantárgypedagógiája II. BP
Bárdi Árpád
I. em. 7 (Term. ism.)
T BP2
Gyermekirodalom II. BP
Váradi Ferenc
I. em. 11
--- -x-
10:30-11:15
T BP2
Digitális kultúra tantárgypedagógiája II. (műhelymunka) BP
Górnagy Gyula
I. em. 11
-x-
11:30-12:15
T BP2
Ének-zene és tantárgypedagógia IV. BP
Köncse Kriszta
fsz. 1
Sportélettan BP
Kőnig-Görögh Dóra
I. em. 10
T BP2
Testnevelés tantárgypedagógiája II. BP
Kőnig-Görögh Dóra
fsz. 1
-x-
12:15-13:00 -x-
13:15-14:00
T BP2, Ó BP2
Kórus - ének-zenei játék IV. - KÓRUS P. / NÉPZENEI P. BP
Köncse Kriszta, Lázár Enikő
FSZ.1 / FSZ.3
T BP2
Erkölcstan I. BP
Váradi-Kusztos Györgyi
fsz. 5 (Előadó)
I. évfolyam, II. évfolyam, T BP3
Koncert kórus IV. / A szövegalkotás fejlesztése alsó tagozaton / Olvasóvá nevelés a digitális korban / Alternatív gyakorlatok az oktatásban, nevelésben / Művészi beszéd / Pedagógusként tanítani és tanulni a moldvai magyarság körében SZV BP
Berkesi Boglárka, Hargita Péter Árpád, Kovács Tibor, Pompor Zoltán, Bíró Anna, Ozsváth Gábor, Havas Judit
-x-
14:00-14:45 -x-
15:00-15:45
T BP2
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája I. BP
Somodi Ildikó
I. em. 8 (Viz. ism.)
T BP2
Neveléselmélet II. BP
Veréb Lilla
I. em. 6
--- --- -x-
15:45-16:30 --- --- -x-
16:45-17:30 ---
T BP2
Matematika és tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) BP
Fülöp Zsolt
I. em. 7 (Term. ism.)
T BP2
Gyakorlat megbeszélés (T2) BP
Bíró Anna
fsz. 2
--- -x-
17:30-18:15 --- --- --- -x-
18:30-19:15 -x- -x- -x- -x- -x-
19:15-20:00 -x- -x- -x- -x- -x-
Timetable generated with FET 6.2.5 on 2/15/22 12:17 PM

back to the top

KRE PK Budapest nappali
óvodapedagógus BP2 csop1
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
08:00-08:45 --- ---
Ó BP2
Az óvodai testnevelés módszertana II. BP
Kőnig-Görögh Dóra
fsz. 1
Ó BP1, Ó BP2
Óvodai gyakorlat BP
-x-
08:45-09:30 --- --- -x-
09:45-10:30
Ó BP2
Neveléselmélet II. BP
Szarka Júlia
fsz. 1
Pedagógiai szociálpszichológia BP
Hodossi Nóra
I. em. 9
Ó BP2
Matematikai nevelés és módszertana II. BP
Gombos Norbert
fsz. 2
-x-
10:30-11:15 -x-
11:30-12:15
Külső világ tevékeny megismerése BP
Bárdi Árpád
I. em. 7 (Term. ism.)
Ó BP2
Szakmai speciális ismeretek I. - SNI gyermek az óvodában BP
Fazekasné Fenyvesi Margit
fsz. 1
Ének-zenei nevelés és módszertana IV. BP
Berkesi Boglárka
I. em. 11
-x-
12:15-13:00 -x-
13:15-14:00
T BP2, Ó BP2
Kórus - ének-zenei játék IV. - KÓRUS P. / NÉPZENEI P. BP
Köncse Kriszta, Lázár Enikő
FSZ.1 / FSZ.3
Anyanyelvi-irodalmi nevelés az óvodában I. BP
Szinger Veronika
fsz. 2
I. évfolyam, II. évfolyam, T BP3
Koncert kórus IV. / A szövegalkotás fejlesztése alsó tagozaton / Olvasóvá nevelés a digitális korban / Alternatív gyakorlatok az oktatásban, nevelésben / Művészi beszéd / Pedagógusként tanítani és tanulni a moldvai magyarság körében SZV BP
Berkesi Boglárka, Hargita Péter Árpád, Kovács Tibor, Pompor Zoltán, Bíró Anna, Ozsváth Gábor, Havas Judit
-x-
14:00-14:45 -x-
15:00-15:45 ---
A differenciálás pedagógiája az óvodában BP
Majzik Ferencné
fsz. 3
Ó BP2
Gyakorlat megbeszélés (Ó2) BP
Majzik Ferencné
fsz. 3
-x- -x-
15:45-16:30 --- -x- -x-
16:45-17:30 --- --- --- -x- -x-
17:30-18:15 --- --- --- -x- -x-
18:30-19:15 -x- -x- -x- -x- -x-
19:15-20:00 -x- -x- -x- -x- -x-
Timetable generated with FET 6.2.5 on 2/15/22 12:17 PM

back to the top

KRE PK Budapest nappali
óvodapedagógus BP2 csop2
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
08:00-08:45 --- ---
Ó BP2
Az óvodai testnevelés módszertana II. BP
Kőnig-Görögh Dóra
fsz. 1
Ó BP1, Ó BP2
Óvodai gyakorlat BP
-x-
08:45-09:30 --- --- -x-
09:45-10:30
Ó BP2
Neveléselmélet II. BP
Szarka Júlia
fsz. 1
Külső világ tevékeny megismerése BP
Kemény Gabriella
I. em. 7 (Term. ism.)
Ó BP2
Matematikai nevelés és módszertana II. BP
Gombos Norbert
fsz. 2
-x-
10:30-11:15 -x-
11:30-12:15
A differenciálás pedagógiája az óvodában BP
Majzik Ferencné
fsz. 3
Ó BP2
Szakmai speciális ismeretek I. - SNI gyermek az óvodában BP
Fazekasné Fenyvesi Margit
fsz. 1
--- -x-
12:15-13:00 --- -x-
13:15-14:00
T BP2, Ó BP2
Kórus - ének-zenei játék IV. - KÓRUS P. / NÉPZENEI P. BP
Köncse Kriszta, Lázár Enikő
FSZ.1 / FSZ.3
Ének-zenei nevelés és módszertana IV. BP
Galambos Ádám
fsz. 1
I. évfolyam, II. évfolyam, T BP3
Koncert kórus IV. / A szövegalkotás fejlesztése alsó tagozaton / Olvasóvá nevelés a digitális korban / Alternatív gyakorlatok az oktatásban, nevelésben / Művészi beszéd / Pedagógusként tanítani és tanulni a moldvai magyarság körében SZV BP
Berkesi Boglárka, Hargita Péter Árpád, Kovács Tibor, Pompor Zoltán, Bíró Anna, Ozsváth Gábor, Havas Judit
-x-
14:00-14:45 -x-
15:00-15:45
Pedagógiai szociálpszichológia BP
Hodossi Nóra
I. em. 11
Anyanyelvi-irodalmi nevelés az óvodában I. BP
Szinger Veronika
fsz. 2
Ó BP2
Gyakorlat megbeszélés (Ó2) BP
Majzik Ferencné
fsz. 3
-x- -x-
15:45-16:30 -x- -x-
16:45-17:30 --- --- --- -x- -x-
17:30-18:15 --- --- --- -x- -x-
18:30-19:15 -x- -x- -x- -x- -x-
19:15-20:00 -x- -x- -x- -x- -x-
Timetable generated with FET 6.2.5 on 2/15/22 12:17 PM

back to the top

KRE PK Budapest nappali
óvodapedagógus BP2 csop3
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
08:00-08:45 --- ---
Ó BP2
Az óvodai testnevelés módszertana II. BP
Kőnig-Görögh Dóra
fsz. 1
Ó BP1, Ó BP2
Óvodai gyakorlat BP
-x-
08:45-09:30 --- --- -x-
09:45-10:30
Ó BP2
Neveléselmélet II. BP
Szarka Júlia
fsz. 1
Anyanyelvi-irodalmi nevelés az óvodában I. BP
Szinger Veronika
fsz. 2
Ó BP2
Matematikai nevelés és módszertana II. BP
Gombos Norbert
fsz. 2
-x-
10:30-11:15 -x-
11:30-12:15 ---
Ó BP2
Szakmai speciális ismeretek I. - SNI gyermek az óvodában BP
Fazekasné Fenyvesi Margit
fsz. 1
Ének-zenei nevelés és módszertana IV. BP
Kinczler Zsuzsanna
fsz. 3
-x-
12:15-13:00 --- -x-
13:15-14:00
T BP2, Ó BP2
Kórus - ének-zenei játék IV. - KÓRUS P. / NÉPZENEI P. BP
Köncse Kriszta, Lázár Enikő
FSZ.1 / FSZ.3
Külső világ tevékeny megismerése BP
Kemény Gabriella
I. em. 7 (Term. ism.)
I. évfolyam, II. évfolyam, T BP3
Koncert kórus IV. / A szövegalkotás fejlesztése alsó tagozaton / Olvasóvá nevelés a digitális korban / Alternatív gyakorlatok az oktatásban, nevelésben / Művészi beszéd / Pedagógusként tanítani és tanulni a moldvai magyarság körében SZV BP
Berkesi Boglárka, Hargita Péter Árpád, Kovács Tibor, Pompor Zoltán, Bíró Anna, Ozsváth Gábor, Havas Judit
-x-
14:00-14:45 -x-
15:00-15:45
A differenciálás pedagógiája az óvodában BP
Duró Zsuzsanna
I. em. 6
---
Ó BP2
Gyakorlat megbeszélés (Ó2) BP
Majzik Ferencné
fsz. 3
-x- -x-
15:45-16:30 --- -x- -x-
16:45-17:30
Pedagógiai szociálpszichológia BP
Hodossi Nóra
I. em. 11
--- --- -x- -x-
17:30-18:15 --- --- -x- -x-
18:30-19:15 -x- -x- -x- -x- -x-
19:15-20:00 -x- -x- -x- -x- -x-
Timetable generated with FET 6.2.5 on 2/15/22 12:17 PM

back to the top

KRE PK Budapest nappali
csecsemő BP2
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
08:00-08:45 --- --- --- ---
CS BP1, CS BP2
Nevelési gyakorlat BP
08:45-09:30 --- --- --- ---
09:45-10:30 ---
Gyógypedagógiai alapismeretek BP
Fazekasné Fenyvesi Margit
I. em. 10
--- ---
10:30-11:15 --- --- ---
11:30-12:15
csecsemő BP1, csecsemő BP2
Gyakorlat megbeszélés (CS1-2) BP
Kaszás Ildikó
I. em. 9
Pedagógusetika, -viselkedés és -illemtan BP
Váradi-Kusztos Györgyi
fsz. 5 (Előadó)
Gyermekirodalom és módszertana BP
Havas Judit
I. em. 10
---
12:15-13:00
Egészséges életmódra nevelés BP
Kaszás Ildikó
I. em. 9
---
13:15-14:00
Pedagógiai kutatások módszertana BP
Gombos Norbert
I. em. 9
I. évfolyam, II. évfolyam, T BP3
Koncert kórus IV. / A szövegalkotás fejlesztése alsó tagozaton / Olvasóvá nevelés a digitális korban / Alternatív gyakorlatok az oktatásban, nevelésben / Művészi beszéd / Pedagógusként tanítani és tanulni a moldvai magyarság körében SZV BP
Berkesi Boglárka, Hargita Péter Árpád, Kovács Tibor, Pompor Zoltán, Bíró Anna, Ozsváth Gábor, Havas Judit
--- ---
14:00-14:45
Zenei játékok BP
Galambos Ádám
fsz. 2
--- ---
15:00-15:45
A beszédfejlődés segítése BP
Csontos Tamás
fsz. 4
T BP1, Ó BP1, CS BP1, CS BP2, T BP3
Alexandriai Kelemen filozófiája és pedagógiája / Pedagógus attitűdök, szakmai önismeret / Dráma-játékok SZV BP
Mészáros László, Szontagh Pál, Kemény Gabriella
Táplálkozástani ismeretek BP
Gyimóthy Gergely
I. em. 7 (Term. ism.)
--- ---
15:45-16:30 --- ---
16:45-17:30 ---
Bábjáték módszertana BP
Balog Edit
I. em. 8 (Viz. ism.)
--- --- ---
17:30-18:15 --- --- --- ---
18:30-19:15 -x- -x- -x- -x- -x-
19:15-20:00 -x- -x- -x- -x- -x-
Timetable generated with FET 6.2.5 on 2/15/22 12:17 PM

back to the top

KRE PK Budapest nappali
tanító BP3 csop1 - Angol MT
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
08:00-08:45 --- --- ---
T BP1, T BP2, T BP3
Iskolai gyakorlat BP
---
08:45-09:30 ---
T BP3
Testnevelés tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) BP
Kőnig-Görögh Dóra
fsz. 3
--- ---
09:45-10:30 ---
T BP3
Ének-zene és tantárgypedagógia VI. (Zeneirodalom) BP
Méhes Balázs
fsz. 3
---
Angol irodalmi beszédgyakorlat I. BP
Mócza Attila
I. em. 10
10:30-11:15 --- ---
11:30-12:15
T BP3
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája II. BP
Somodi Ildikó
I. em. 8 (Viz. ism.)
T BP3
Alkalmazott pedagógia BP
Veréb Lilla
I. em. 6
T BP3
Életvitel és gyakorlat tantárgypedagógiája II. BP
Gyimóthy Gergely
I. em. 7 (Term. ism.)
Angol rendszerező, leíró nyelvtan II. BP
Mócza Attila
I. em. 10
12:15-13:00
13:15-14:00 --- ---
I. évfolyam, II. évfolyam, T BP3
Koncert kórus IV. / A szövegalkotás fejlesztése alsó tagozaton / Olvasóvá nevelés a digitális korban / Alternatív gyakorlatok az oktatásban, nevelésben / Művészi beszéd / Pedagógusként tanítani és tanulni a moldvai magyarság körében SZV BP
Berkesi Boglárka, Hargita Péter Árpád, Kovács Tibor, Pompor Zoltán, Bíró Anna, Ozsváth Gábor, Havas Judit
14:00-14:45 --- ---
Angol tantárgypedagógia III. BP
Streitman Krisztina
I. em. 10
15:00-15:45 ---
T BP1, Ó BP1, CS BP1, CS BP2, T BP3
Alexandriai Kelemen filozófiája és pedagógiája / Pedagógus attitűdök, szakmai önismeret / Dráma-játékok SZV BP
Mészáros László, Szontagh Pál, Kemény Gabriella
--- ---
15:45-16:30 --- --- ---
Angol gyermekirodalom BP
Streitman Krisztina
I. em. 10
16:45-17:30 ---
T BP3
Gyakorlat megbeszélés (T3) BP
Bíró Anna
fsz. 2
T BP3
Életvitel és gyakorlat tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) BP
Gyimóthy Gergely
I. em. 7 (Term. ism.)
tanító BP3 csop1 - Angol MT, tanító BP3 csop1 - Ének-zene MT, tanító BP3 csop1 - Magyar MT
Műértelmezési gyakorlatok BP
Kiss Margit
I. em. 6
17:30-18:15 --- --- ---
18:30-19:15 ---
T BP3
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) BP
Balog Edit
I. em. 8 (Viz. ism.)
--- --- ---
19:15-20:00 --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 6.2.5 on 2/15/22 12:17 PM

back to the top

KRE PK Budapest nappali
tanító BP3 csop1 - Ének-zene MT
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
08:00-08:45 --- --- ---
T BP1, T BP2, T BP3
Iskolai gyakorlat BP
---
08:45-09:30
Zenetörténet BP
Köncse Kriszta
fsz. 3
T BP3
Testnevelés tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) BP
Kőnig-Görögh Dóra
fsz. 3
--- ---
09:45-10:30
T BP3
Ének-zene és tantárgypedagógia VI. (Zeneirodalom) BP
Méhes Balázs
fsz. 3
tanító BP2 Ének-zene MT, tanító BP3 csop1 - Ének-zene MT
Karvezetés- kórushangképzés I-III. BP
Hargita Péter Árpád
fsz. 4
---
10:30-11:15
Hangszerjáték III. BP
Galambos Ádám
fsz. 3
Karvezetés- kórushangképzés III. BP
Hargita Péter Árpád
fsz. 4
---
11:30-12:15
T BP3
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája II. BP
Somodi Ildikó
I. em. 8 (Viz. ism.)
T BP3
Alkalmazott pedagógia BP
Veréb Lilla
I. em. 6
T BP3
Életvitel és gyakorlat tantárgypedagógiája II. BP
Gyimóthy Gergely
I. em. 7 (Term. ism.)
---
12:15-13:00 ---
13:15-14:00 --- ---
I. évfolyam, II. évfolyam, T BP3
Koncert kórus IV. / A szövegalkotás fejlesztése alsó tagozaton / Olvasóvá nevelés a digitális korban / Alternatív gyakorlatok az oktatásban, nevelésben / Művészi beszéd / Pedagógusként tanítani és tanulni a moldvai magyarság körében SZV BP
Berkesi Boglárka, Hargita Péter Árpád, Kovács Tibor, Pompor Zoltán, Bíró Anna, Ozsváth Gábor, Havas Judit
---
14:00-14:45 --- --- ---
15:00-15:45 ---
T BP1, Ó BP1, CS BP1, CS BP2, T BP3
Alexandriai Kelemen filozófiája és pedagógiája / Pedagógus attitűdök, szakmai önismeret / Dráma-játékok SZV BP
Mészáros László, Szontagh Pál, Kemény Gabriella
Ének, szolfézs- zeneelmélet III. BP
Kinczler Zsuzsanna
I. em. 11
--- ---
15:45-16:30 ---
Hangszerjáték III. BP
Hargita Péter Árpád
fsz. 4
---
16:45-17:30 ---
T BP3
Gyakorlat megbeszélés (T3) BP
Bíró Anna
fsz. 2
T BP3
Életvitel és gyakorlat tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) BP
Gyimóthy Gergely
I. em. 7 (Term. ism.)
tanító BP3 csop1 - Angol MT, tanító BP3 csop1 - Ének-zene MT, tanító BP3 csop1 - Magyar MT
Műértelmezési gyakorlatok BP
Kiss Margit
I. em. 6
---
17:30-18:15 --- --- ---
18:30-19:15 ---
T BP3
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) BP
Balog Edit
I. em. 8 (Viz. ism.)
--- --- ---
19:15-20:00 --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 6.2.5 on 2/15/22 12:17 PM

back to the top

KRE PK Budapest nappali
tanító BP3 csop1 - Magyar MT
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
08:00-08:45 --- --- ---
T BP1, T BP2, T BP3
Iskolai gyakorlat BP
---
08:45-09:30 ---
T BP3
Testnevelés tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) BP
Kőnig-Görögh Dóra
fsz. 3
--- ---
09:45-10:30 ---
T BP3
Ének-zene és tantárgypedagógia VI. (Zeneirodalom) BP
Méhes Balázs
fsz. 3
--- ---
10:30-11:15 --- --- ---
11:30-12:15
T BP3
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája II. BP
Somodi Ildikó
I. em. 8 (Viz. ism.)
T BP3
Alkalmazott pedagógia BP
Veréb Lilla
I. em. 6
T BP3
Életvitel és gyakorlat tantárgypedagógiája II. BP
Gyimóthy Gergely
I. em. 7 (Term. ism.)
---
12:15-13:00 ---
13:15-14:00 ---
Anyanyelvi játékok BP
Kovács Tibor
I. em. 10
I. évfolyam, II. évfolyam, T BP3
Koncert kórus IV. / A szövegalkotás fejlesztése alsó tagozaton / Olvasóvá nevelés a digitális korban / Alternatív gyakorlatok az oktatásban, nevelésben / Művészi beszéd / Pedagógusként tanítani és tanulni a moldvai magyarság körében SZV BP
Berkesi Boglárka, Hargita Péter Árpád, Kovács Tibor, Pompor Zoltán, Bíró Anna, Ozsváth Gábor, Havas Judit
---
14:00-14:45 --- ---
15:00-15:45 ---
T BP1, Ó BP1, CS BP1, CS BP2, T BP3
Alexandriai Kelemen filozófiája és pedagógiája / Pedagógus attitűdök, szakmai önismeret / Dráma-játékok SZV BP
Mészáros László, Szontagh Pál, Kemény Gabriella
tanító BP2 Magyar MT, tanító BP3 csop1 - Magyar MT
Stilisztikai alapismeretek BP
Kovács Tibor
I. em. 6
--- ---
15:45-16:30 --- --- ---
16:45-17:30 ---
T BP3
Gyakorlat megbeszélés (T3) BP
Bíró Anna
fsz. 2
T BP3
Életvitel és gyakorlat tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) BP
Gyimóthy Gergely
I. em. 7 (Term. ism.)
tanító BP3 csop1 - Angol MT, tanító BP3 csop1 - Ének-zene MT, tanító BP3 csop1 - Magyar MT
Műértelmezési gyakorlatok BP
Kiss Margit
I. em. 6
---
17:30-18:15 --- --- ---
18:30-19:15 ---
T BP3
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) BP
Balog Edit
I. em. 8 (Viz. ism.)
--- --- ---
19:15-20:00 --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 6.2.5 on 2/15/22 12:17 PM

back to the top

KRE PK Budapest nappali
tanító BP3 csop2 - Matematika MT
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
08:00-08:45 --- ---
Analízis elemei és tanítása BP
Köves Gabriella
I. em. 7 (Term. ism.)
T BP1, T BP2, T BP3
Iskolai gyakorlat BP
---
08:45-09:30 ---
T BP3
Testnevelés tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) BP
Kőnig-Görögh Dóra
fsz. 3
---
09:45-10:30 ---
T BP3
Ének-zene és tantárgypedagógia VI. (Zeneirodalom) BP
Méhes Balázs
fsz. 3
Algebra, számelmélet elemei és tanítása BP
Köves Gabriella
I. em. 7 (Term. ism.)
---
10:30-11:15 --- ---
11:30-12:15
T BP3
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája II. BP
Somodi Ildikó
I. em. 8 (Viz. ism.)
T BP3
Alkalmazott pedagógia BP
Veréb Lilla
I. em. 6
T BP3
Életvitel és gyakorlat tantárgypedagógiája II. BP
Gyimóthy Gergely
I. em. 7 (Term. ism.)
---
12:15-13:00 ---
13:15-14:00 --- ---
I. évfolyam, II. évfolyam, T BP3
Koncert kórus IV. / A szövegalkotás fejlesztése alsó tagozaton / Olvasóvá nevelés a digitális korban / Alternatív gyakorlatok az oktatásban, nevelésben / Művészi beszéd / Pedagógusként tanítani és tanulni a moldvai magyarság körében SZV BP
Berkesi Boglárka, Hargita Péter Árpád, Kovács Tibor, Pompor Zoltán, Bíró Anna, Ozsváth Gábor, Havas Judit
---
14:00-14:45 --- --- ---
15:00-15:45 ---
T BP1, Ó BP1, CS BP1, CS BP2, T BP3
Alexandriai Kelemen filozófiája és pedagógiája / Pedagógus attitűdök, szakmai önismeret / Dráma-játékok SZV BP
Mészáros László, Szontagh Pál, Kemény Gabriella
---
tanító BP3 csop2 - Matematika MT, tanító BP3 csop2 - Természet MT, tanító BP3 csop2 - Testnevelés MT
Műértelmezési gyakorlatok BP
Kiss Margit
I. em. 6
---
15:45-16:30 --- --- ---
16:45-17:30 ---
T BP3
Gyakorlat megbeszélés (T3) BP
Bíró Anna
fsz. 2
T BP3
Életvitel és gyakorlat tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) BP
Gyimóthy Gergely
I. em. 7 (Term. ism.)
--- ---
17:30-18:15 --- --- --- ---
18:30-19:15 ---
T BP3
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) BP
Balog Edit
I. em. 8 (Viz. ism.)
--- --- ---
19:15-20:00 --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 6.2.5 on 2/15/22 12:17 PM

back to the top

KRE PK Budapest nappali
tanító BP3 csop2 - Természet MT
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
08:00-08:45 --- --- ---
T BP1, T BP2, T BP3
Iskolai gyakorlat BP
---
08:45-09:30 ---
T BP3
Testnevelés tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) BP
Kőnig-Görögh Dóra
fsz. 3
--- ---
09:45-10:30 ---
T BP3
Ének-zene és tantárgypedagógia VI. (Zeneirodalom) BP
Méhes Balázs
fsz. 3
--- ---
10:30-11:15 --- --- ---
11:30-12:15
T BP3
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája II. BP
Somodi Ildikó
I. em. 8 (Viz. ism.)
T BP3
Alkalmazott pedagógia BP
Veréb Lilla
I. em. 6
T BP3
Életvitel és gyakorlat tantárgypedagógiája II. BP
Gyimóthy Gergely
I. em. 7 (Term. ism.)
---
12:15-13:00 ---
13:15-14:00
Valós környezeti tanulás - (terepgyakorlat) BP
Bárdi Árpád
I. em. 7 (Term. ism.)
---
I. évfolyam, II. évfolyam, T BP3
Koncert kórus IV. / A szövegalkotás fejlesztése alsó tagozaton / Olvasóvá nevelés a digitális korban / Alternatív gyakorlatok az oktatásban, nevelésben / Művészi beszéd / Pedagógusként tanítani és tanulni a moldvai magyarság körében SZV BP
Berkesi Boglárka, Hargita Péter Árpád, Kovács Tibor, Pompor Zoltán, Bíró Anna, Ozsváth Gábor, Havas Judit
---
14:00-14:45 --- ---
15:00-15:45 ---
T BP1, Ó BP1, CS BP1, CS BP2, T BP3
Alexandriai Kelemen filozófiája és pedagógiája / Pedagógus attitűdök, szakmai önismeret / Dráma-játékok SZV BP
Mészáros László, Szontagh Pál, Kemény Gabriella
---
tanító BP3 csop2 - Matematika MT, tanító BP3 csop2 - Természet MT, tanító BP3 csop2 - Testnevelés MT
Műértelmezési gyakorlatok BP
Kiss Margit
I. em. 6
---
15:45-16:30 --- --- ---
16:45-17:30 ---
T BP3
Gyakorlat megbeszélés (T3) BP
Bíró Anna
fsz. 2
T BP3
Életvitel és gyakorlat tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) BP
Gyimóthy Gergely
I. em. 7 (Term. ism.)
--- ---
17:30-18:15 ---
Az ember megismerése és egészsége BP
Gyimóthy Gergely
fsz. 1
--- ---
18:30-19:15 ---
T BP3
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) BP
Balog Edit
I. em. 8 (Viz. ism.)
--- ---
19:15-20:00 --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 6.2.5 on 2/15/22 12:17 PM

back to the top

KRE PK Budapest nappali
tanító BP3 csop2 - Testnevelés MT
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
08:00-08:45 --- --- ---
T BP1, T BP2, T BP3
Iskolai gyakorlat BP
---
08:45-09:30 ---
T BP3
Testnevelés tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) BP
Kőnig-Görögh Dóra
fsz. 3
--- ---
09:45-10:30 ---
T BP3
Ének-zene és tantárgypedagógia VI. (Zeneirodalom) BP
Méhes Balázs
fsz. 3
--- ---
10:30-11:15 --- --- ---
11:30-12:15
T BP3
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája II. BP
Somodi Ildikó
I. em. 8 (Viz. ism.)
T BP3
Alkalmazott pedagógia BP
Veréb Lilla
I. em. 6
T BP3
Életvitel és gyakorlat tantárgypedagógiája II. BP
Gyimóthy Gergely
I. em. 7 (Term. ism.)
---
12:15-13:00 ---
13:15-14:00
Torna BP
Török Ibolya
Szigeti József Utcai Általános Iskola Tornaterem
---
I. évfolyam, II. évfolyam, T BP3
Koncert kórus IV. / A szövegalkotás fejlesztése alsó tagozaton / Olvasóvá nevelés a digitális korban / Alternatív gyakorlatok az oktatásban, nevelésben / Művészi beszéd / Pedagógusként tanítani és tanulni a moldvai magyarság körében SZV BP
Berkesi Boglárka, Hargita Péter Árpád, Kovács Tibor, Pompor Zoltán, Bíró Anna, Ozsváth Gábor, Havas Judit
---
14:00-14:45 --- ---
15:00-15:45
Atlétikai gyakorlat BP
Török Ibolya
Szigeti József Utcai Általános Iskola Tornaterem
T BP1, Ó BP1, CS BP1, CS BP2, T BP3
Alexandriai Kelemen filozófiája és pedagógiája / Pedagógus attitűdök, szakmai önismeret / Dráma-játékok SZV BP
Mészáros László, Szontagh Pál, Kemény Gabriella
---
tanító BP3 csop2 - Matematika MT, tanító BP3 csop2 - Természet MT, tanító BP3 csop2 - Testnevelés MT
Műértelmezési gyakorlatok BP
Kiss Margit
I. em. 6
---
15:45-16:30 --- ---
16:45-17:30 ---
T BP3
Gyakorlat megbeszélés (T3) BP
Bíró Anna
fsz. 2
T BP3
Életvitel és gyakorlat tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) BP
Gyimóthy Gergely
I. em. 7 (Term. ism.)
--- ---
17:30-18:15 --- --- --- ---
18:30-19:15 ---
T BP3
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) BP
Balog Edit
I. em. 8 (Viz. ism.)
--- --- ---
19:15-20:00 --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 6.2.5 on 2/15/22 12:17 PM

back to the top

KRE PK Budapest nappali
óvodapedagógus BP3
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
08:00-08:45
Komplex szakmai gyakorlat BP
Komplex szakmai gyakorlat BP
Komplex szakmai gyakorlat BP
Komplex szakmai gyakorlat BP
Komplex szakmai gyakorlat BP
08:45-09:30
09:45-10:30
10:30-11:15
11:30-12:15
12:15-13:00
13:15-14:00
14:00-14:45
15:00-15:45
15:45-16:30
16:45-17:30
17:30-18:15
18:30-19:15
19:15-20:00
Timetable generated with FET 6.2.5 on 2/15/22 12:17 PM

back to the top

KRE PK Budapest nappali
csecsemő BP3
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
08:00-08:45
Szakmai készségfejlesztés II. (Esetmegbeszélés) BP
Nyitrai Ágnes
I. em. 6
Komplex szakmai gyakorlat BP
Komplex szakmai gyakorlat BP
Komplex szakmai gyakorlat BP
Komplex szakmai gyakorlat BP
08:45-09:30
09:45-10:30
Család és intézmény kapcsolata BP
Nyitrai Ágnes
I. em. 6
10:30-11:15
11:30-12:15
Hátrányos helyzet pedagógiája BP
Kicsák Mónika
I. em. 6
12:15-13:00
13:15-14:00
Inter- és multikulturális nevelés BP
Szarka Júlia
I. em. 6
14:00-14:45
15:00-15:45 ---
15:45-16:30 ---
16:45-17:30 ---
17:30-18:15 ---
18:30-19:15 -x-
19:15-20:00 -x-
Timetable generated with FET 6.2.5 on 2/15/22 12:17 PM

back to the top

KRE PK Budapest nappali
tanító BP4
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
08:00-08:45
Komplex szakmai gyakorlat BP
Komplex szakmai gyakorlat BP
Komplex szakmai gyakorlat BP
Komplex szakmai gyakorlat BP
Komplex szakmai gyakorlat BP
08:45-09:30
09:45-10:30
10:30-11:15
11:30-12:15
12:15-13:00
13:15-14:00
14:00-14:45
15:00-15:45
15:45-16:30
16:45-17:30
17:30-18:15
18:30-19:15
19:15-20:00
Timetable generated with FET 6.2.5 on 2/15/22 12:17 PM

back to the top