Institution name: KRE PK Budapest levelező
Comments: Alapéptelmezett megjegyzés

Table of contents

 

KRE PK Budapest levelező
tanító BP1
2022.02.25. 2022.02.26. 2022.03.18. 2022.03.19. 2022.04.08. 2022.04.09. 2022.04.29. 2022.04.30. 2022.05.13. 2022.05.14.
08:00-08:45 ---
Kórus - ének-zenei játék II. BP
Galambos Ádám
fsz. 1
tanító BP1, óvodapedagógus BP1
Fejlődéslélektan BP
Fehér Ágota
fsz. 2
---
Nyelvtudományi alapismeretek II. BP
Tóth Etelka
fsz. 5 (Előadó)
Ének-zene és tantárgypedagógia II. BP
Hargita Péter Árpád
fsz. 3
Ember és természet II. BP
Bárdi Árpád
fsz. 5 (Előadó)
Sport, mozgás, életmód BP
Kőnig-Görögh Dóra
fsz. 1
tanító BP1, óvodapedagógus BP1
Fejlődéslélektan BP
Fehér Ágota
fsz. 2
---
08:45-09:30 --- --- ---
09:45-10:30
Gyermekirodalom I. BP
Váradi-Kusztos Györgyi
fsz. 2
---
Kórus - ének-zenei játék II. BP
Galambos Ádám
fsz. 5 (Előadó)
Kórus - ének-zenei játék II. BP
Galambos Ádám
fsz. 2
Általános pedagógia és didaktika BP
Gombos Norbert
fsz. 5 (Előadó)
Ének-zene és tantárgypedagógia II. BP
Hargita Péter Árpád
fsz. 5 (Előadó)
10:30-11:15
tanító BP1, óvodapedagógus BP1
Szakmai idegen nyelv II. - ANGOL / NÉMET BP
Streitman Krisztina, Csendes Zsuzsanna
fsz. 1
11:30-12:15
Gyakorlat megbeszélés BP
Bíró Anna
fsz. 5 (Előadó)
Ének-zene és tantárgypedagógia II. BP
Hargita Péter Árpád
fsz. 5 (Előadó)
Ének-zene és tantárgypedagógia II. BP
Hargita Péter Árpád
fsz. 1
Ének-zene és tantárgypedagógia II. BP
Hargita Péter Árpád
fsz. 2
Kórus - ének-zenei játék II. BP
Galambos Ádám
fsz. 5 (Előadó)
Az anyanyelvi kommunikáció tantárgypedagógiája I. BP
Kovács Tibor
fsz. 2
Kórus - ének-zenei játék II. BP
Galambos Ádám
fsz. 1
Ember és természet II. BP
Bárdi Árpád
fsz. 5 (Előadó)
tanító BP1, óvodapedagógus BP1
Szakmai idegen nyelv II. - ANGOL / NÉMET BP
Streitman Krisztina, Csendes Zsuzsanna
fsz. 5 (Előadó)
12:15-13:00
13:15-14:00
Matematika és tantárgypedagógiája I. BP
Fülöp Zsolt
fsz. 2
Általános pedagógia és didaktika BP
Gombos Norbert
fsz. 2
Gyermekirodalom I. BP
Váradi-Kusztos Györgyi
fsz. 3
Nyelvtudományi alapismeretek II. BP
Tóth Etelka
fsz. 1
Gyermekirodalom I. BP
Váradi-Kusztos Györgyi
fsz. 5 (Előadó)
tanító BP1, csecsemő BP1, csecsemő BP1 F
Bibliaismeret I. BP
Balogh Dávid
fsz. 5 (Előadó)
Matematika és tantárgypedagógiája I. BP
Fülöp Zsolt
fsz. 1
Az anyanyelvi kommunikáció tantárgypedagógiája I. BP
Kovács Tibor
fsz. 1
14:00-14:45
Az anyanyelvi kommunikáció tantárgypedagógiája I. BP
Kovács Tibor
fsz. 2
15:00-15:45
Nyelvtudományi alapismeretek II. BP
Tóth Etelka
fsz. 5 (Előadó)
15:45-16:30
16:45-17:30
Sport, mozgás, életmód BP
Kőnig-Görögh Dóra
fsz. 2
tanító BP1, csecsemő BP1, csecsemő BP1 F
Bibliaismeret I. BP
Balogh Dávid
fsz. 2
Ember és természet II. BP
Bárdi Árpád
fsz. 3
tanító BP1, óvodapedagógus BP1
Fejlődéslélektan BP
Fehér Ágota
fsz. 5 (Előadó)
--- --- ---
Általános pedagógia és didaktika BP
Gombos Norbert
fsz. 2
Matematika és tantárgypedagógiája I. BP
Fülöp Zsolt
fsz. 5 (Előadó)
17:30-18:15 --- --- --- ---
18:30-19:15 --- --- --- ---
tanító BP1, csecsemő BP1, csecsemő BP1 F
Bibliaismeret I. BP
Balogh Dávid
fsz. 5 (Előadó)
Sport, mozgás, életmód BP
Kőnig-Görögh Dóra
fsz. 2
19:15-20:00 --- --- --- ---
Timetable generated with FET 6.2.5 on 3/3/22 10:03 AM

back to the top

KRE PK Budapest levelező
óvodapedagógus BP1
2022.02.25. 2022.02.26. 2022.03.18. 2022.03.19. 2022.04.08. 2022.04.09. 2022.04.29. 2022.04.30. 2022.05.13. 2022.05.14.
08:00-08:45
Gyakorlat megbeszélés BP
Majzik Ferencné
I. em. 6
---
tanító BP1, óvodapedagógus BP1
Fejlődéslélektan BP
Fehér Ágota
fsz. 2
---
Játék pedagógiája és módszertana II. BP
Majzik Ferencné
I. em. 7 (Term. ism.)
Játék pedagógiája és módszertana II. BP
Majzik Ferencné
I. em. 8 (Viz. ism.)
Játék pedagógiája és módszertana II. BP
Majzik Ferencné
I. em. 8 (Viz. ism.)
Óvodai környezeti nevelés BP
Szűcs Boglárka
I. em. 7 (Term. ism.)
tanító BP1, óvodapedagógus BP1
Fejlődéslélektan BP
Fehér Ágota
fsz. 2
Bibliaismeret I. BP
Szetey Szabolcs
I. em. 6
08:45-09:30 --- ---
09:45-10:30
A mozgás élettana és mérése BP
Kőnig-Görögh Dóra
I. em. 8 (Viz. ism.)
---
Általános pedagógia és didaktika BP
Gombos Norbert
fsz. 2
Általános pedagógia és didaktika BP
Gombos Norbert
I. em. 7 (Term. ism.)
Az irodalmi nevelés módszertana BP
Kovács Tibor
I. em. 8 (Viz. ism.)
10:30-11:15
tanító BP1, óvodapedagógus BP1
Szakmai idegen nyelv II. - ANGOL / NÉMET BP
Streitman Krisztina, Csendes Zsuzsanna
fsz. 1
11:30-12:15
Kórus - ének-zenei játék II. BP
Galambos Ádám
I. em. 7 (Term. ism.)
Óvodai környezeti nevelés BP
Szűcs Boglárka
I. em. 8 (Viz. ism.)
A mozgás élettana és mérése BP
Kőnig-Görögh Dóra
I. em. 8 (Viz. ism.)
Bibliaismeret I. BP
Szetey Szabolcs
I. em. 7 (Term. ism.)
---
tanító BP1, óvodapedagógus BP1
Szakmai idegen nyelv II. - ANGOL / NÉMET BP
Streitman Krisztina, Csendes Zsuzsanna
fsz. 5 (Előadó)
12:15-13:00
Vizuális nevelés és módszertana I. BP
Somodi Ildikó
fsz. 2
13:15-14:00
Bábjáték módszertana BP
Balog Edit
I. em. 8 (Viz. ism.)
Az irodalmi nevelés módszertana BP
Kovács Tibor
I. em. 6
Ének-zenei nevelés és módszertana II. BP
Kinczler Zsuzsanna
fsz. 5 (Előadó)
Bibliaismeret I. BP
Szetey Szabolcs
I. em. 6
Ének-zenei nevelés és módszertana II. BP
Kinczler Zsuzsanna
I. em. 7 (Term. ism.)
Kórus - ének-zenei játék II. BP
Galambos Ádám
fsz. 1
14:00-14:45
Ének-zenei nevelés és módszertana II. BP
Kinczler Zsuzsanna
fsz. 1
---
15:00-15:45 ---
Ének-zenei nevelés és módszertana II. BP
Kinczler Zsuzsanna
fsz. 5 (Előadó)
Kórus - ének-zenei játék II. BP
Galambos Ádám
I. em. 7 (Term. ism.)
Általános pedagógia és didaktika BP
Gombos Norbert
I. em. 7 (Term. ism.)
Kórus - ének-zenei játék II. BP
Galambos Ádám
I. em. 8 (Viz. ism.)
A mozgás élettana és mérése BP
Kőnig-Görögh Dóra
fsz. 2
Bábjáték módszertana BP
Balog Edit
I. em. 8 (Viz. ism.)
15:45-16:30
Bábjáték módszertana BP
Balog Edit
I. em. 8 (Viz. ism.)
---
16:45-17:30 ---
Vizuális nevelés és módszertana I. BP
Somodi Ildikó
I. em. 8 (Viz. ism.)
tanító BP1, óvodapedagógus BP1
Fejlődéslélektan BP
Fehér Ágota
fsz. 5 (Előadó)
Óvodai környezeti nevelés BP
Szűcs Boglárka
I. em. 7 (Term. ism.)
Vizuális nevelés és módszertana I. BP
Somodi Ildikó
I. em. 6
Az irodalmi nevelés módszertana BP
Kovács Tibor
I. em. 7 (Term. ism.)
---
Ének-zenei nevelés és módszertana II. BP
Kinczler Zsuzsanna
I. em. 8 (Viz. ism.)
17:30-18:15 --- ---
18:30-19:15 --- ---
Kórus - ének-zenei játék II. BP
Galambos Ádám
I. em. 7 (Term. ism.)
--- ---
19:15-20:00 --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 6.2.5 on 3/3/22 10:03 AM

back to the top

KRE PK Budapest levelező
csecsemő BP1
2022.02.25. 2022.02.26. 2022.03.18. 2022.03.19. 2022.04.08. 2022.04.09. 2022.04.29. 2022.04.30. 2022.05.13. 2022.05.14.
08:00-08:45 --- ---
Ének-zenei nevelés és módszertana I. BP
Galambos Ádám
I. em. 10
Játékpedagógia BP
Szarka Júlia
fsz. 3
---
Ének-zenei nevelés és módszertana I. BP
Galambos Ádám
I. em. 9
Játékpedagógia szeminárium BP
Szarka Júlia
I. em. 11
--- ---
Gyermekápolástan gyakorlat BP
Kaszás Ildikó
I. em. 11
08:45-09:30 --- --- --- --- ---
09:45-10:30
Gyermekgyógyászat és alkalmazott gyógyszertan BP
Nyergesné Závodi Edit
Bethesda Gyermekkórház
---
csecsemő BP1, csecsemő BP1 F
Családszociológia BP
Veréb Lilla
I. em. 6
Játékpedagógia BP
Szarka Júlia
I. em. 10
Gyermekgyógyászat és alkalmazott gyógyszertan BP
Nyergesné Závodi Edit
Bethesda Gyermekkórház
Beszédművelés II. BP
Kiss Margit
I. em. 10
Beszédművelés II. BP
Kiss Margit
fsz. 2
Gyermekápolástan gyakorlat BP
Kaszás Ildikó
I. em. 11
10:30-11:15 ---
Játékpedagógia szeminárium BP
Szarka Júlia
I. em. 11
11:30-12:15
Ének-zenei nevelés és módszertana I. BP
Galambos Ádám
I. em. 8 (Viz. ism.)
Gyermekápolástan BP
Kaszás Ildikó
I. em. 6
12:15-13:00
Játékpedagógia szeminárium BP
Szarka Júlia
I. em. 10
---
13:15-14:00 ---
csecsemő BP1, csecsemő BP1 F
Szociológiai alapismeretek BP
Veréb Lilla
I. em. 6
tanító BP1, csecsemő BP1, csecsemő BP1 F
Bibliaismeret I. BP
Balogh Dávid
fsz. 5 (Előadó)
csecsemő BP1, csecsemő BP1 F
Családszociológia BP
Veréb Lilla
fsz. 2
Gyermekápolástan BP
Kaszás Ildikó
I. em. 10
csecsemő BP1, csecsemő BP1 F
Családszociológia BP
Veréb Lilla
I. em. 6
---
14:00-14:45
Gyermekápolástan gyakorlat BP
Kaszás Ildikó
fsz. 5 (Előadó)
csecsemő BP1, csecsemő BP1 F
Idegen nyelvi fejlesztés kisgyermekkorban II. - ANGOL / NÉMET BP
Streitman Krisztina, Csendes Zsuzsanna
I. em. 8 (Viz. ism.)
---
csecsemő BP1, csecsemő BP1 F
Idegen nyelvi fejlesztés kisgyermekkorban II. - ANGOL / NÉMET BP
Streitman Krisztina, Csendes Zsuzsanna
I. em. 6
15:00-15:45 ---
csecsemő BP1, csecsemő BP1 F
Szociológiai alapismeretek BP
Veréb Lilla
fsz. 2
15:45-16:30
csecsemő BP1, csecsemő BP1 F
Gyakorlat megbeszélés BP
Kaszás Ildikó
fsz. 5 (Előadó)
Ének-zenei nevelés és módszertana I. BP
Galambos Ádám
fsz. 2
---
Ének-zenei nevelés és módszertana I. BP
Galambos Ádám
I. em. 11
16:45-17:30 ---
tanító BP1, csecsemő BP1, csecsemő BP1 F
Bibliaismeret I. BP
Balogh Dávid
fsz. 2
--- --- ---
csecsemő BP1, csecsemő BP1 F
Szociológiai alapismeretek BP
Veréb Lilla
I. em. 6
Beszédművelés II. BP
Kiss Margit
I. em. 7 (Term. ism.)
17:30-18:15 --- --- --- --- --- ---
18:30-19:15 --- --- --- --- --- --- ---
tanító BP1, csecsemő BP1, csecsemő BP1 F
Bibliaismeret I. BP
Balogh Dávid
fsz. 5 (Előadó)
---
19:15-20:00 --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 6.2.5 on 3/3/22 10:03 AM

back to the top

KRE PK Budapest levelező
csecsemő BP1 F
2022.02.25. 2022.02.26. 2022.03.18. 2022.03.19. 2022.04.08. 2022.04.09. 2022.04.29. 2022.04.30. 2022.05.13. 2022.05.14.
08:00-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
08:45-09:30 --- --- --- --- --- ---
csecsemő BP2, csecsemő BP1 F
A beszédfejlődés segítése BP
Schmidt Ildikó
I. em. 6
--- --- ---
09:45-10:30 ---
csecsemő BP2, csecsemő BP1 F
Gyermekirodalom és módszertana BP
Havas Judit
fsz. 2
csecsemő BP1, csecsemő BP1 F
Családszociológia BP
Veréb Lilla
I. em. 6
csecsemő BP2, csecsemő BP1 F
Gyermekirodalom és módszertana BP
Havas Judit
I. em. 6
csecsemő BP2, csecsemő BP1 F
Pedagógusetika, -viselkedés és -illemtan BP
Váradi-Kusztos Györgyi
I. em. 7 (Term. ism.)
csecsemő BP2, csecsemő BP1 F
Pedagógusetika, -viselkedés és -illemtan BP
Váradi-Kusztos Györgyi
I. em. 7 (Term. ism.)
csecsemő BP2, csecsemő BP1 F
Gyermekirodalom és módszertana BP
Havas Judit
I. em. 6
csecsemő BP2, csecsemő BP1 F
Gyógypedagógiai alapismeretek BP
Fazekasné Fenyvesi Margit
I. em. 8 (Viz. ism.)
---
10:30-11:15 --- ---
11:30-12:15
csecsemő BP2, csecsemő BP1 F
Pedagógusetika, -viselkedés és -illemtan BP
Váradi-Kusztos Györgyi
I. em. 7 (Term. ism.)
csecsemő BP2, csecsemő BP1 F
Pedagógiai kutatások módszertana BP
Gombos Norbert
fsz. 2
---
12:15-13:00
csecsemő BP2, csecsemő BP1 F
Zenei játékok BP
Galambos Ádám
I. em. 6
---
13:15-14:00 ---
csecsemő BP2, csecsemő BP1 F
Zenei játékok BP
Galambos Ádám
I. em. 8 (Viz. ism.)
csecsemő BP1, csecsemő BP1 F
Szociológiai alapismeretek BP
Veréb Lilla
I. em. 6
---
csecsemő BP2, csecsemő BP1 F
Gyógypedagógiai alapismeretek BP
Fazekasné Fenyvesi Margit
fsz. 2
tanító BP1, csecsemő BP1, csecsemő BP1 F
Bibliaismeret I. BP
Balogh Dávid
fsz. 5 (Előadó)
csecsemő BP1, csecsemő BP1 F
Családszociológia BP
Veréb Lilla
fsz. 2
csecsemő BP2, csecsemő BP1 F
Pedagógiai kutatások módszertana BP
Gombos Norbert
I. em. 6
csecsemő BP1, csecsemő BP1 F
Családszociológia BP
Veréb Lilla
I. em. 6
---
14:00-14:45
csecsemő BP2, csecsemő BP1 F
Gyógypedagógiai alapismeretek BP
Fazekasné Fenyvesi Margit
I. em. 7 (Term. ism.)
csecsemő BP1, csecsemő BP1 F
Idegen nyelvi fejlesztés kisgyermekkorban II. - ANGOL / NÉMET BP
Streitman Krisztina, Csendes Zsuzsanna
I. em. 8 (Viz. ism.)
csecsemő BP2, csecsemő BP1 F
Zenei játékok BP
Galambos Ádám
I. em. 7 (Term. ism.)
csecsemő BP1, csecsemő BP1 F
Idegen nyelvi fejlesztés kisgyermekkorban II. - ANGOL / NÉMET BP
Streitman Krisztina, Csendes Zsuzsanna
I. em. 6
15:00-15:45
csecsemő BP2, csecsemő BP1 F
Pedagógiai kutatások módszertana BP
Gombos Norbert
I. em. 7 (Term. ism.)
csecsemő BP1, csecsemő BP1 F
Szociológiai alapismeretek BP
Veréb Lilla
fsz. 2
15:45-16:30
csecsemő BP1, csecsemő BP1 F
Gyakorlat megbeszélés BP
Kaszás Ildikó
fsz. 5 (Előadó)
16:45-17:30 ---
tanító BP1, csecsemő BP1, csecsemő BP1 F
Bibliaismeret I. BP
Balogh Dávid
fsz. 2
---
csecsemő BP2, csecsemő BP1 F
Zenei játékok BP
Galambos Ádám
fsz. 5 (Előadó)
csecsemő BP2, csecsemő BP1 F
A beszédfejlődés segítése BP
Schmidt Ildikó
fsz. 1
---
csecsemő BP1, csecsemő BP1 F
Szociológiai alapismeretek BP
Veréb Lilla
I. em. 6
csecsemő BP2, csecsemő BP1 F
A beszédfejlődés segítése BP
Schmidt Ildikó
fsz. 3
17:30-18:15 --- --- ---
csecsemő BP2, csecsemő BP1 F
Zenei játékok BP
Galambos Ádám
I. em. 8 (Viz. ism.)
18:30-19:15 --- --- --- --- --- --- ---
tanító BP1, csecsemő BP1, csecsemő BP1 F
Bibliaismeret I. BP
Balogh Dávid
fsz. 5 (Előadó)
19:15-20:00 --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 6.2.5 on 3/3/22 10:03 AM

back to the top

KRE PK Budapest levelező
tanító BP2 Ének-zene MT
2022.02.25. 2022.02.26. 2022.03.18. 2022.03.19. 2022.04.08. 2022.04.09. 2022.04.29. 2022.04.30. 2022.05.13. 2022.05.14.
08:00-08:45
T BP2
Ember és természet tantárgypedagógiája II. BP
Bárdi Árpád
I. em. 8 (Viz. ism.)
T BP2
Kórus - ének-zenei játék IV. BP
Köncse Kriszta
fsz. 3
Karvezetés- kórushangképzés I. BP
Hargita Péter Árpád
fsz. 1
T BP2
Ének-zene és tantárgypedagógia IV. BP
Köncse Kriszta
fsz. 5 (Előadó)
Hangszerjáték I. BP
Köncse Kriszta
fsz. 3
--- ---
T BP2
Kórus - ének-zenei játék IV. BP
Köncse Kriszta
fsz. 5 (Előadó)
T BP2
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája I. BP
Somodi Ildikó
I. em. 6
Karvezetés- kórushangképzés I. BP
Hargita Péter Árpád
fsz. 4
08:45-09:30
Hangszerjáték I. BP
Köncse Kriszta
fsz. 1
Hangszerjáték I. BP
Köncse Kriszta
fsz. 3
--- ---
Hangszerjáték I. BP
Köncse Kriszta
fsz. 1
09:45-10:30
T BP2
Gyermekirodalom II. BP
Váradi Ferenc
I. em. 6
T BP2
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája I. BP
Somodi Ildikó
fsz. 5 (Előadó)
T BP2, tanító BP3 Ember és t. MT
Erkölcstan I. BP
Váradi-Kusztos Györgyi
I. em. 7 (Term. ism.)
T BP2, tanító BP3 Ember és t. MT
Erkölcstan I. BP
Váradi-Kusztos Györgyi
fsz. 5 (Előadó)
T BP2
Testnevelés tantárgypedagógiája II. BP
Kőnig-Görögh Dóra
I. em. 6
Karvezetés- kórushangképzés I. BP
Hargita Péter Árpád
I. em. 11
T BP2
Kórus - ének-zenei játék IV. BP
Köncse Kriszta
fsz. 1
T BP2
Ének-zene és tantárgypedagógia IV. BP
Köncse Kriszta
fsz. 5 (Előadó)
T BP2
Pedagógiai szociálpszichológia BP
Hodossi Nóra
fsz. 1
10:30-11:15
Hangszerjáték I. BP
Galambos Ádám
I. em. 11
11:30-12:15
T BP2
Kórus - ének-zenei játék IV. BP
Köncse Kriszta
fsz. 3
T BP2
Gyermekirodalom II. BP
Váradi Ferenc
fsz. 5 (Előadó)
T BP2
Testnevelés tantárgypedagógiája II. BP
Kőnig-Görögh Dóra
I. em. 11
T BP2
Gyermekirodalom II. BP
Váradi Ferenc
I. em. 7 (Term. ism.)
12:15-13:00
13:15-14:00
T BP2, tanító BP3 Ember és t. MT
Erkölcstan I. BP
Váradi-Kusztos Györgyi
fsz. 3
T BP2
Pedagógiai szociálpszichológia BP
Hodossi Nóra
fsz. 5 (Előadó)
T BP2
Digitális kultúra tantárgypedagógiája II. (műhelymunka) BP
Górnagy Gyula
fsz. 1
T BP2
Kórus - ének-zenei játék IV. BP
Köncse Kriszta
fsz. 5 (Előadó)
T BP2
Ember és természet tantárgypedagógiája II. BP
Bárdi Árpád
I. em. 6
T BP2
Ének-zene és tantárgypedagógia IV. BP
Köncse Kriszta
fsz. 3
T BP2
Ének-zene és tantárgypedagógia IV. BP
Köncse Kriszta
fsz. 5 (Előadó)
T BP2
Ének-zene és tantárgypedagógia IV. BP
Köncse Kriszta
fsz. 1
14:00-14:45
15:00-15:45
T BP2
Gyakorlat megbeszélés BP
Bíró Anna
fsz. 3
Hangszerjáték I. BP
Köncse Kriszta
fsz. 3
Hangszerjáték I. BP
Galambos Ádám
I. em. 11
T BP2
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája I. BP
Somodi Ildikó
fsz. 3
T BP2
Testnevelés tantárgypedagógiája II. BP
Kőnig-Görögh Dóra
fsz. 5 (Előadó)
Hangszerjáték I. BP
Galambos Ádám
I. em. 11
T BP2
Ember és természet tantárgypedagógiája II. BP
Bárdi Árpád
I. em. 7 (Term. ism.)
Ének, szolfézs-zeneelmélet I. BP
Kinczler Zsuzsanna
I. em. 11
15:45-16:30
T BP2, óvodapedagógus BP2
Neveléselmélet II. BP
Szarka Júlia
fsz. 3
Ének, szolfézs-zeneelmélet I. BP
Kinczler Zsuzsanna
fsz. 1
---
T BP2, óvodapedagógus BP2
Neveléselmélet II. BP
Szarka Júlia
fsz. 3
16:45-17:30
Hangszerjáték I. BP
Galambos Ádám
fsz. 3
---
Karvezetés- kórushangképzés I. BP
Hargita Péter Árpád
fsz. 3
T BP2
Pedagógiai szociálpszichológia BP
Hodossi Nóra
I. em. 8 (Viz. ism.)
Hangszerjáték I. BP
Galambos Ádám
fsz. 3
---
17:30-18:15
T BP2
Matematika és tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) BP
Fülöp Zsolt
fsz. 3
--- ---
Ének, szolfézs-zeneelmélet I. BP
Kinczler Zsuzsanna
fsz. 3
Karvezetés- kórushangképzés I. BP
Hargita Péter Árpád
fsz. 3
---
18:30-19:15 --- ---
Ének, szolfézs-zeneelmélet I. BP
Kinczler Zsuzsanna
fsz. 3
Ének, szolfézs-zeneelmélet I. BP
Kinczler Zsuzsanna
fsz. 3
---
19:15-20:00 --- --- --- ---
Timetable generated with FET 6.2.5 on 3/3/22 10:03 AM

back to the top

KRE PK Budapest levelező
tanító BP2 Magyar MT
2022.02.25. 2022.02.26. 2022.03.18. 2022.03.19. 2022.04.08. 2022.04.09. 2022.04.29. 2022.04.30. 2022.05.13. 2022.05.14.
08:00-08:45
T BP2
Ember és természet tantárgypedagógiája II. BP
Bárdi Árpád
I. em. 8 (Viz. ism.)
T BP2
Kórus - ének-zenei játék IV. BP
Köncse Kriszta
fsz. 3
---
T BP2
Ének-zene és tantárgypedagógia IV. BP
Köncse Kriszta
fsz. 5 (Előadó)
--- --- ---
T BP2
Kórus - ének-zenei játék IV. BP
Köncse Kriszta
fsz. 5 (Előadó)
T BP2
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája I. BP
Somodi Ildikó
I. em. 6
---
08:45-09:30 --- --- --- --- ---
09:45-10:30
T BP2
Gyermekirodalom II. BP
Váradi Ferenc
I. em. 6
T BP2
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája I. BP
Somodi Ildikó
fsz. 5 (Előadó)
T BP2, tanító BP3 Ember és t. MT
Erkölcstan I. BP
Váradi-Kusztos Györgyi
I. em. 7 (Term. ism.)
T BP2, tanító BP3 Ember és t. MT
Erkölcstan I. BP
Váradi-Kusztos Györgyi
fsz. 5 (Előadó)
T BP2
Testnevelés tantárgypedagógiája II. BP
Kőnig-Görögh Dóra
I. em. 6
---
T BP2
Kórus - ének-zenei játék IV. BP
Köncse Kriszta
fsz. 1
T BP2
Ének-zene és tantárgypedagógia IV. BP
Köncse Kriszta
fsz. 5 (Előadó)
T BP2
Pedagógiai szociálpszichológia BP
Hodossi Nóra
fsz. 1
10:30-11:15 ---
11:30-12:15
T BP2
Kórus - ének-zenei játék IV. BP
Köncse Kriszta
fsz. 3
T BP2
Gyermekirodalom II. BP
Váradi Ferenc
fsz. 5 (Előadó)
T BP2
Testnevelés tantárgypedagógiája II. BP
Kőnig-Görögh Dóra
I. em. 11
T BP2
Gyermekirodalom II. BP
Váradi Ferenc
I. em. 7 (Term. ism.)
12:15-13:00
13:15-14:00
T BP2, tanító BP3 Ember és t. MT
Erkölcstan I. BP
Váradi-Kusztos Györgyi
fsz. 3
T BP2
Pedagógiai szociálpszichológia BP
Hodossi Nóra
fsz. 5 (Előadó)
T BP2
Digitális kultúra tantárgypedagógiája II. (műhelymunka) BP
Górnagy Gyula
fsz. 1
T BP2
Kórus - ének-zenei játék IV. BP
Köncse Kriszta
fsz. 5 (Előadó)
T BP2
Ember és természet tantárgypedagógiája II. BP
Bárdi Árpád
I. em. 6
T BP2
Ének-zene és tantárgypedagógia IV. BP
Köncse Kriszta
fsz. 3
T BP2
Ének-zene és tantárgypedagógia IV. BP
Köncse Kriszta
fsz. 5 (Előadó)
T BP2
Ének-zene és tantárgypedagógia IV. BP
Köncse Kriszta
fsz. 1
14:00-14:45
15:00-15:45
T BP2
Gyakorlat megbeszélés BP
Bíró Anna
fsz. 3
--- ---
T BP2
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája I. BP
Somodi Ildikó
fsz. 3
T BP2
Testnevelés tantárgypedagógiája II. BP
Kőnig-Görögh Dóra
fsz. 5 (Előadó)
---
T BP2
Ember és természet tantárgypedagógiája II. BP
Bárdi Árpád
I. em. 7 (Term. ism.)
---
15:45-16:30
T BP2, óvodapedagógus BP2
Neveléselmélet II. BP
Szarka Júlia
fsz. 3
--- ---
T BP2, óvodapedagógus BP2
Neveléselmélet II. BP
Szarka Júlia
fsz. 3
---
16:45-17:30 --- --- ---
tanító BP3 Magyar MT, tanító BP2 Magyar MT
Stilisztikai alapismeretek BP
Kovács Tibor
I. em. 11
T BP2
Pedagógiai szociálpszichológia BP
Hodossi Nóra
I. em. 8 (Viz. ism.)
tanító BP3 Magyar MT, tanító BP2 Magyar MT
Stilisztikai alapismeretek BP
Kovács Tibor
fsz. 5 (Előadó)
---
17:30-18:15
T BP2
Matematika és tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) BP
Fülöp Zsolt
fsz. 3
--- --- ---
18:30-19:15 --- ---
tanító BP3 Magyar MT, tanító BP2 Magyar MT
Stilisztikai alapismeretek BP
Kovács Tibor
fsz. 1
---
19:15-20:00 --- --- ---
Timetable generated with FET 6.2.5 on 3/3/22 10:03 AM

back to the top

KRE PK Budapest levelező
tanító BP2 Matematika MT
2022.02.25. 2022.02.26. 2022.03.18. 2022.03.19. 2022.04.08. 2022.04.09. 2022.04.29. 2022.04.30. 2022.05.13. 2022.05.14.
08:00-08:45
T BP2
Ember és természet tantárgypedagógiája II. BP
Bárdi Árpád
I. em. 8 (Viz. ism.)
T BP2
Kórus - ének-zenei játék IV. BP
Köncse Kriszta
fsz. 3
---
T BP2
Ének-zene és tantárgypedagógia IV. BP
Köncse Kriszta
fsz. 5 (Előadó)
--- --- ---
T BP2
Kórus - ének-zenei játék IV. BP
Köncse Kriszta
fsz. 5 (Előadó)
T BP2
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája I. BP
Somodi Ildikó
I. em. 6
---
08:45-09:30 --- --- --- --- ---
09:45-10:30
T BP2
Gyermekirodalom II. BP
Váradi Ferenc
I. em. 6
T BP2
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája I. BP
Somodi Ildikó
fsz. 5 (Előadó)
T BP2, tanító BP3 Ember és t. MT
Erkölcstan I. BP
Váradi-Kusztos Györgyi
I. em. 7 (Term. ism.)
T BP2, tanító BP3 Ember és t. MT
Erkölcstan I. BP
Váradi-Kusztos Györgyi
fsz. 5 (Előadó)
T BP2
Testnevelés tantárgypedagógiája II. BP
Kőnig-Görögh Dóra
I. em. 6
---
T BP2
Kórus - ének-zenei játék IV. BP
Köncse Kriszta
fsz. 1
T BP2
Ének-zene és tantárgypedagógia IV. BP
Köncse Kriszta
fsz. 5 (Előadó)
T BP2
Pedagógiai szociálpszichológia BP
Hodossi Nóra
fsz. 1
10:30-11:15 ---
11:30-12:15
T BP2
Kórus - ének-zenei játék IV. BP
Köncse Kriszta
fsz. 3
T BP2
Gyermekirodalom II. BP
Váradi Ferenc
fsz. 5 (Előadó)
T BP2
Testnevelés tantárgypedagógiája II. BP
Kőnig-Görögh Dóra
I. em. 11
T BP2
Gyermekirodalom II. BP
Váradi Ferenc
I. em. 7 (Term. ism.)
12:15-13:00
13:15-14:00
T BP2, tanító BP3 Ember és t. MT
Erkölcstan I. BP
Váradi-Kusztos Györgyi
fsz. 3
T BP2
Pedagógiai szociálpszichológia BP
Hodossi Nóra
fsz. 5 (Előadó)
T BP2
Digitális kultúra tantárgypedagógiája II. (műhelymunka) BP
Górnagy Gyula
fsz. 1
T BP2
Kórus - ének-zenei játék IV. BP
Köncse Kriszta
fsz. 5 (Előadó)
T BP2
Ember és természet tantárgypedagógiája II. BP
Bárdi Árpád
I. em. 6
T BP2
Ének-zene és tantárgypedagógia IV. BP
Köncse Kriszta
fsz. 3
T BP2
Ének-zene és tantárgypedagógia IV. BP
Köncse Kriszta
fsz. 5 (Előadó)
T BP2
Ének-zene és tantárgypedagógia IV. BP
Köncse Kriszta
fsz. 1
14:00-14:45
15:00-15:45
T BP2
Gyakorlat megbeszélés BP
Bíró Anna
fsz. 3
--- ---
T BP2
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája I. BP
Somodi Ildikó
fsz. 3
T BP2
Testnevelés tantárgypedagógiája II. BP
Kőnig-Görögh Dóra
fsz. 5 (Előadó)
---
T BP2
Ember és természet tantárgypedagógiája II. BP
Bárdi Árpád
I. em. 7 (Term. ism.)
---
15:45-16:30
T BP2, óvodapedagógus BP2
Neveléselmélet II. BP
Szarka Júlia
fsz. 3
Véges matematika és tanítása BP
Fülöp Zsolt
fsz. 5 (Előadó)
---
T BP2, óvodapedagógus BP2
Neveléselmélet II. BP
Szarka Júlia
fsz. 3
---
16:45-17:30 --- --- ---
T BP2
Pedagógiai szociálpszichológia BP
Hodossi Nóra
I. em. 8 (Viz. ism.)
Véges matematika és tanítása BP
Fülöp Zsolt
fsz. 1
---
17:30-18:15
T BP2
Matematika és tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) BP
Fülöp Zsolt
fsz. 3
--- --- ---
18:30-19:15 --- ---
Véges matematika és tanítása BP
Fülöp Zsolt
I. em. 11
---
19:15-20:00 --- --- --- ---
Timetable generated with FET 6.2.5 on 3/3/22 10:03 AM

back to the top

KRE PK Budapest levelező
tanító BP2 Testnevelés MT
2022.02.25. 2022.02.26. 2022.03.18. 2022.03.19. 2022.04.08. 2022.04.09. 2022.04.29. 2022.04.30. 2022.05.13. 2022.05.14.
08:00-08:45
T BP2
Ember és természet tantárgypedagógiája II. BP
Bárdi Árpád
I. em. 8 (Viz. ism.)
T BP2
Kórus - ének-zenei játék IV. BP
Köncse Kriszta
fsz. 3
---
T BP2
Ének-zene és tantárgypedagógia IV. BP
Köncse Kriszta
fsz. 5 (Előadó)
Sportélettan BP
Kőnig-Görögh Dóra
I. em. 10
--- ---
T BP2
Kórus - ének-zenei játék IV. BP
Köncse Kriszta
fsz. 5 (Előadó)
T BP2
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája I. BP
Somodi Ildikó
I. em. 6
---
08:45-09:30 --- --- --- ---
09:45-10:30
T BP2
Gyermekirodalom II. BP
Váradi Ferenc
I. em. 6
T BP2
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája I. BP
Somodi Ildikó
fsz. 5 (Előadó)
T BP2, tanító BP3 Ember és t. MT
Erkölcstan I. BP
Váradi-Kusztos Györgyi
I. em. 7 (Term. ism.)
T BP2, tanító BP3 Ember és t. MT
Erkölcstan I. BP
Váradi-Kusztos Györgyi
fsz. 5 (Előadó)
T BP2
Testnevelés tantárgypedagógiája II. BP
Kőnig-Görögh Dóra
I. em. 6
---
T BP2
Kórus - ének-zenei játék IV. BP
Köncse Kriszta
fsz. 1
T BP2
Ének-zene és tantárgypedagógia IV. BP
Köncse Kriszta
fsz. 5 (Előadó)
T BP2
Pedagógiai szociálpszichológia BP
Hodossi Nóra
fsz. 1
10:30-11:15 ---
11:30-12:15
T BP2
Kórus - ének-zenei játék IV. BP
Köncse Kriszta
fsz. 3
T BP2
Gyermekirodalom II. BP
Váradi Ferenc
fsz. 5 (Előadó)
T BP2
Testnevelés tantárgypedagógiája II. BP
Kőnig-Görögh Dóra
I. em. 11
T BP2
Gyermekirodalom II. BP
Váradi Ferenc
I. em. 7 (Term. ism.)
12:15-13:00
13:15-14:00
T BP2, tanító BP3 Ember és t. MT
Erkölcstan I. BP
Váradi-Kusztos Györgyi
fsz. 3
T BP2
Pedagógiai szociálpszichológia BP
Hodossi Nóra
fsz. 5 (Előadó)
T BP2
Digitális kultúra tantárgypedagógiája II. (műhelymunka) BP
Górnagy Gyula
fsz. 1
T BP2
Kórus - ének-zenei játék IV. BP
Köncse Kriszta
fsz. 5 (Előadó)
T BP2
Ember és természet tantárgypedagógiája II. BP
Bárdi Árpád
I. em. 6
T BP2
Ének-zene és tantárgypedagógia IV. BP
Köncse Kriszta
fsz. 3
T BP2
Ének-zene és tantárgypedagógia IV. BP
Köncse Kriszta
fsz. 5 (Előadó)
T BP2
Ének-zene és tantárgypedagógia IV. BP
Köncse Kriszta
fsz. 1
14:00-14:45
15:00-15:45
T BP2
Gyakorlat megbeszélés BP
Bíró Anna
fsz. 3
--- ---
T BP2
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája I. BP
Somodi Ildikó
fsz. 3
T BP2
Testnevelés tantárgypedagógiája II. BP
Kőnig-Görögh Dóra
fsz. 5 (Előadó)
---
T BP2
Ember és természet tantárgypedagógiája II. BP
Bárdi Árpád
I. em. 7 (Term. ism.)
Sportélettan BP
Kőnig-Görögh Dóra
fsz. 1
15:45-16:30
T BP2, óvodapedagógus BP2
Neveléselmélet II. BP
Szarka Júlia
fsz. 3
--- ---
T BP2, óvodapedagógus BP2
Neveléselmélet II. BP
Szarka Júlia
fsz. 3
16:45-17:30 --- --- --- ---
T BP2
Pedagógiai szociálpszichológia BP
Hodossi Nóra
I. em. 8 (Viz. ism.)
Sportélettan BP
Kőnig-Görögh Dóra
I. em. 11
17:30-18:15
T BP2
Matematika és tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) BP
Fülöp Zsolt
fsz. 3
--- --- ---
18:30-19:15 --- --- --- --- ---
19:15-20:00 --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 6.2.5 on 3/3/22 10:03 AM

back to the top

KRE PK Budapest levelező
óvodapedagógus BP2
2022.02.25. 2022.02.26. 2022.03.18. 2022.03.19. 2022.04.08. 2022.04.09. 2022.04.29. 2022.04.30. 2022.05.13. 2022.05.14.
08:00-08:45
Az óvodai testnevelés módszertana II. BP
Kőnig-Görögh Dóra
fsz. 5 (Előadó)
--- ---
Ének-zenei nevelés és módszertana IV. BP
Galambos Ádám
I. em. 6
--- ---
Az óvodai testnevelés módszertana II. BP
Kőnig-Görögh Dóra
fsz. 2
---
Külső világ tevékeny megismerése BP
Bárdi Árpád
fsz. 5 (Előadó)
---
08:45-09:30 --- --- --- --- --- ---
09:45-10:30
Gyakorlat megbeszélés BP
Majzik Ferencné
fsz. 5 (Előadó)
Matematikai nevelés és módszertana II. BP
Gombos Norbert
fsz. 3
Anyanyelvi-irodalmi nevelés az óvodában I. BP
Galuska László Pál
fsz. 1
Kórus - ének-zenei játék IV. BP
Köncse Kriszta
fsz. 3
Szakmai speciális ismeretek I. - SNI gyermek az óvodában BP
Fazekasné Fenyvesi Margit
fsz. 1
Kórus - ének-zenei játék IV. BP
Köncse Kriszta
fsz. 3
Ének-zenei nevelés és módszertana IV. BP
Galambos Ádám
fsz. 3
---
10:30-11:15 ---
11:30-12:15
Szakmai speciális ismeretek I. - SNI gyermek az óvodában BP
Fazekasné Fenyvesi Margit
fsz. 3
---
Matematikai nevelés és módszertana II. BP
Gombos Norbert
I. em. 8 (Viz. ism.)
Matematikai nevelés és módszertana II. BP
Gombos Norbert
I. em. 6
Kórus - ének-zenei játék IV. BP
Köncse Kriszta
fsz. 1
---
Anyanyelvi-irodalmi nevelés az óvodában I. BP
Galuska László Pál
I. em. 6
Kórus - ének-zenei játék IV. BP
Köncse Kriszta
fsz. 3
12:15-13:00
Kórus - ének-zenei játék IV. BP
Köncse Kriszta
fsz. 3
Pedagógiai szociálpszichológia BP
Hodossi Nóra
fsz. 3
13:15-14:00
A differenciálás pedagógiája az óvodában BP
Duró Zsuzsanna
I. em. 6
Külső világ tevékeny megismerése BP
Bárdi Árpád
I. em. 7 (Term. ism.)
A differenciálás pedagógiája az óvodában BP
Duró Zsuzsanna
I. em. 8 (Viz. ism.)
Anyanyelvi-irodalmi nevelés az óvodában I. BP
Galuska László Pál
I. em. 7 (Term. ism.)
Szakmai speciális ismeretek I. - SNI gyermek az óvodában BP
Fazekasné Fenyvesi Margit
I. em. 8 (Viz. ism.)
Pedagógiai szociálpszichológia BP
Hodossi Nóra
fsz. 3
14:00-14:45
Ének-zenei nevelés és módszertana IV. BP
Galambos Ádám
I. em. 7 (Term. ism.)
15:00-15:45 ---
Pedagógiai szociálpszichológia BP
Hodossi Nóra
I. em. 6
15:45-16:30
T BP2, óvodapedagógus BP2
Neveléselmélet II. BP
Szarka Júlia
fsz. 3
---
T BP2, óvodapedagógus BP2
Neveléselmélet II. BP
Szarka Júlia
fsz. 3
16:45-17:30
Az óvodai testnevelés módszertana II. BP
Kőnig-Görögh Dóra
I. em. 6
--- --- --- --- ---
17:30-18:15
Ének-zenei nevelés és módszertana IV. BP
Galambos Ádám
I. em. 6
---
Külső világ tevékeny megismerése BP
Bárdi Árpád
fsz. 5 (Előadó)
---
Ének-zenei nevelés és módszertana IV. BP
Galambos Ádám
I. em. 7 (Term. ism.)
--- ---
18:30-19:15 --- --- --- ---
19:15-20:00 --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 6.2.5 on 3/3/22 10:03 AM

back to the top

KRE PK Budapest levelező
csecsemő BP2
2022.02.25. 2022.02.26. 2022.03.18. 2022.03.19. 2022.04.08. 2022.04.09. 2022.04.29. 2022.04.30. 2022.05.13. 2022.05.14.
08:00-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
08:45-09:30 --- --- --- --- --- ---
csecsemő BP2, csecsemő BP1 F
A beszédfejlődés segítése BP
Schmidt Ildikó
I. em. 6
--- --- ---
09:45-10:30
Egészséges életmódra nevelés BP
Kaszás Ildikó
I. em. 11
csecsemő BP2, csecsemő BP1 F
Gyermekirodalom és módszertana BP
Havas Judit
fsz. 2
---
csecsemő BP2, csecsemő BP1 F
Gyermekirodalom és módszertana BP
Havas Judit
I. em. 6
csecsemő BP2, csecsemő BP1 F
Pedagógusetika, -viselkedés és -illemtan BP
Váradi-Kusztos Györgyi
I. em. 7 (Term. ism.)
csecsemő BP2, csecsemő BP1 F
Pedagógusetika, -viselkedés és -illemtan BP
Váradi-Kusztos Györgyi
I. em. 7 (Term. ism.)
csecsemő BP2, csecsemő BP1 F
Gyermekirodalom és módszertana BP
Havas Judit
I. em. 6
csecsemő BP2, csecsemő BP1 F
Gyógypedagógiai alapismeretek BP
Fazekasné Fenyvesi Margit
I. em. 8 (Viz. ism.)
---
10:30-11:15 --- ---
11:30-12:15
csecsemő BP2, csecsemő BP1 F
Pedagógusetika, -viselkedés és -illemtan BP
Váradi-Kusztos Györgyi
I. em. 7 (Term. ism.)
csecsemő BP2, csecsemő BP1 F
Pedagógiai kutatások módszertana BP
Gombos Norbert
fsz. 2
---
Bábjáték módszertana BP
Balog Edit
I. em. 8 (Viz. ism.)
12:15-13:00 ---
csecsemő BP2, csecsemő BP1 F
Zenei játékok BP
Galambos Ádám
I. em. 6
13:15-14:00
Gyakorlat megbeszélés BP
Kaszás Ildikó
I. em. 7 (Term. ism.)
csecsemő BP2, csecsemő BP1 F
Zenei játékok BP
Galambos Ádám
I. em. 8 (Viz. ism.)
--- ---
csecsemő BP2, csecsemő BP1 F
Gyógypedagógiai alapismeretek BP
Fazekasné Fenyvesi Margit
fsz. 2
Táplálkozástani ismeretek BP
Gyimóthy Gergely
I. em. 8 (Viz. ism.)
Bábjáték módszertana BP
Balog Edit
fsz. 4
csecsemő BP2, csecsemő BP1 F
Pedagógiai kutatások módszertana BP
Gombos Norbert
I. em. 6
Egészséges életmódra nevelés BP
Kaszás Ildikó
I. em. 11
14:00-14:45
csecsemő BP2, csecsemő BP1 F
Gyógypedagógiai alapismeretek BP
Fazekasné Fenyvesi Margit
I. em. 7 (Term. ism.)
Táplálkozástani ismeretek BP
Gyimóthy Gergely
I. em. 9
---
csecsemő BP2, csecsemő BP1 F
Zenei játékok BP
Galambos Ádám
I. em. 7 (Term. ism.)
15:00-15:45 ---
csecsemő BP2, csecsemő BP1 F
Pedagógiai kutatások módszertana BP
Gombos Norbert
I. em. 7 (Term. ism.)
---
Táplálkozástani ismeretek BP
Gyimóthy Gergely
fsz. 4
15:45-16:30 --- --- ---
16:45-17:30
Bábjáték módszertana BP
Balog Edit
I. em. 8 (Viz. ism.)
---
csecsemő BP2, csecsemő BP1 F
Zenei játékok BP
Galambos Ádám
fsz. 5 (Előadó)
csecsemő BP2, csecsemő BP1 F
A beszédfejlődés segítése BP
Schmidt Ildikó
fsz. 1
--- ---
Egészséges életmódra nevelés BP
Kaszás Ildikó
fsz. 2
csecsemő BP2, csecsemő BP1 F
A beszédfejlődés segítése BP
Schmidt Ildikó
fsz. 3
17:30-18:15 --- --- --- ---
csecsemő BP2, csecsemő BP1 F
Zenei játékok BP
Galambos Ádám
I. em. 8 (Viz. ism.)
18:30-19:15 --- --- --- --- --- --- ---
19:15-20:00 --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 6.2.5 on 3/3/22 10:03 AM

back to the top

KRE PK Budapest levelező
tanító BP3 Ember és t. MT
2022.02.25. 2022.02.26. 2022.03.18. 2022.03.19. 2022.04.08. 2022.04.09. 2022.04.29. 2022.04.30. 2022.05.13. 2022.05.14.
08:00-08:45 --- --- --- ---
T BP3
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája II. BP
Somodi Ildikó
fsz. 1
--- --- --- --- ---
08:45-09:30
T BP3
Gyakorlat megbeszélés BP
Bíró Anna
fsz. 1
--- --- --- --- --- --- --- ---
09:45-10:30 ---
T BP2, tanító BP3 Ember és t. MT
Erkölcstan I. BP
Váradi-Kusztos Györgyi
I. em. 7 (Term. ism.)
T BP2, tanító BP3 Ember és t. MT
Erkölcstan I. BP
Váradi-Kusztos Györgyi
fsz. 5 (Előadó)
T BP3
Alkalmazott pedagógia BP
Veréb Lilla
fsz. 3
T BP3
Életvitel és gyakorlat tantárgypedagógiája II. BP
Gyimóthy Gergely
fsz. 1
T BP3
Ének-zene és tantárgypedagógia VI. (Zeneirodalom) BP
Méhes Balázs
fsz. 3
---
T BP3
Alkalmazott pedagógia BP
Veréb Lilla
fsz. 3
---
10:30-11:15
T BP3
Ének-zene és tantárgypedagógia VI. (Zeneirodalom) BP
Méhes Balázs
fsz. 1
--- --- ---
11:30-12:15 --- --- ---
12:15-13:00 --- --- --- ---
13:15-14:00
T BP2, tanító BP3 Ember és t. MT
Erkölcstan I. BP
Váradi-Kusztos Györgyi
fsz. 3
T BP3
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája II. BP
Somodi Ildikó
fsz. 1
T BP3
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) BP
Balog Edit
fsz. 2
---
Állampolgári ismeretek BP
Ozsváth Gábor
fsz. 1
T BP3
Műértelmezési gyakorlatok BP
Kiss Margit
fsz. 2
--- ---
T BP3
Ének-zene és tantárgypedagógia VI. (Zeneirodalom) BP
Méhes Balázs
fsz. 3
---
14:00-14:45
T BP3
Életvitel és gyakorlat tantárgypedagógiája II. BP
Gyimóthy Gergely
fsz. 3
---
T BP3
Műértelmezési gyakorlatok BP
Kiss Margit
fsz. 5 (Előadó)
---
15:00-15:45
Állampolgári ismeretek BP
Ozsváth Gábor
fsz. 1
---
T BP3
Műértelmezési gyakorlatok BP
Kiss Margit
fsz. 5 (Előadó)
15:45-16:30 --- ---
16:45-17:30 ---
T BP3
Alkalmazott pedagógia BP
Veréb Lilla
fsz. 2
---
T BP3
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája II. BP
Somodi Ildikó
fsz. 2
---
Állampolgári ismeretek BP
Ozsváth Gábor
fsz. 3
T BP3
Életvitel és gyakorlat tantárgypedagógiája II. BP
Gyimóthy Gergely
fsz. 5 (Előadó)
17:30-18:15 ---
T BP3
Életvitel és gyakorlat tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) BP
Gyimóthy Gergely
fsz. 2
--- ---
T BP3
Testnevelés tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) BP
Kőnig-Görögh Dóra
fsz. 5 (Előadó)
18:30-19:15 --- --- --- --- --- --- ---
19:15-20:00 --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 6.2.5 on 3/3/22 10:03 AM

back to the top

KRE PK Budapest levelező
tanító BP3 Ének-zene MT
2022.02.25. 2022.02.26. 2022.03.18. 2022.03.19. 2022.04.08. 2022.04.09. 2022.04.29. 2022.04.30. 2022.05.13. 2022.05.14.
08:00-08:45 --- --- ---
Karvezetés- kórushangképzés III. BP
Hargita Péter Árpád
fsz. 1
T BP3
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája II. BP
Somodi Ildikó
fsz. 1
Zenetörténet BP
Köncse Kriszta
fsz. 4
Zenetörténet BP
Köncse Kriszta
fsz. 4
--- --- ---
08:45-09:30
T BP3
Gyakorlat megbeszélés BP
Bíró Anna
fsz. 1
---
Karvezetés- kórushangképzés III. BP
Hargita Péter Árpád
I. em. 11
--- ---
Hangszerjáték III. BP
Hargita Péter Árpád
fsz. 4
09:45-10:30
Hangszerjáték III. BP
Galambos Ádám
I. em. 11
Hangszerjáték III. BP
Hargita Péter Árpád
fsz. 1
T BP3
Alkalmazott pedagógia BP
Veréb Lilla
fsz. 3
T BP3
Életvitel és gyakorlat tantárgypedagógiája II. BP
Gyimóthy Gergely
fsz. 1
T BP3
Ének-zene és tantárgypedagógia VI. (Zeneirodalom) BP
Méhes Balázs
fsz. 3
---
T BP3
Alkalmazott pedagógia BP
Veréb Lilla
fsz. 3
Zenetörténet BP
Köncse Kriszta
fsz. 4
10:30-11:15
T BP3
Ének-zene és tantárgypedagógia VI. (Zeneirodalom) BP
Méhes Balázs
fsz. 1
Zenetörténet BP
Köncse Kriszta
fsz. 4
Hangszerjáték III. BP
Hargita Péter Árpád
I. em. 11
--- ---
11:30-12:15
Ének, szolfézs- zeneelmélet III. BP
Kinczler Zsuzsanna
fsz. 3
Zenetörténet BP
Köncse Kriszta
fsz. 3
---
Karvezetés- kórushangképzés III. BP
Hargita Péter Árpád
I. em. 11
12:15-13:00 --- --- ---
13:15-14:00 ---
T BP3
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája II. BP
Somodi Ildikó
fsz. 1
T BP3
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) BP
Balog Edit
fsz. 2
Hangszerjáték III. BP
Galambos Ádám
fsz. 3
Hangszerjáték III. BP
Hargita Péter Árpád
fsz. 4
T BP3
Műértelmezési gyakorlatok BP
Kiss Margit
fsz. 2
Hangszerjáték III. BP
Galambos Ádám
fsz. 3
Hangszerjáték III. BP
Galambos Ádám
fsz. 4
T BP3
Ének-zene és tantárgypedagógia VI. (Zeneirodalom) BP
Méhes Balázs
fsz. 3
Ének, szolfézs- zeneelmélet III. BP
Kinczler Zsuzsanna
I. em. 11
14:00-14:45 ---
T BP3
Életvitel és gyakorlat tantárgypedagógiája II. BP
Gyimóthy Gergely
fsz. 3
Karvezetés- kórushangképzés III. BP
Hargita Péter Árpád
fsz. 4
Karvezetés- kórushangképzés III. BP
Hargita Péter Árpád
fsz. 3
T BP3
Műértelmezési gyakorlatok BP
Kiss Margit
fsz. 5 (Előadó)
15:00-15:45 ---
T BP3
Műértelmezési gyakorlatok BP
Kiss Margit
fsz. 5 (Előadó)
15:45-16:30 --- ---
Ének, szolfézs- zeneelmélet III. BP
Kinczler Zsuzsanna
fsz. 4
Hangszerjáték III. BP
Hargita Péter Árpád
fsz. 3
16:45-17:30 --- ---
T BP3
Alkalmazott pedagógia BP
Veréb Lilla
fsz. 2
T BP3
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája II. BP
Somodi Ildikó
fsz. 2
Ének, szolfézs- zeneelmélet III. BP
Kinczler Zsuzsanna
fsz. 4
Ének, szolfézs- zeneelmélet III. BP
Kinczler Zsuzsanna
I. em. 11
T BP3
Életvitel és gyakorlat tantárgypedagógiája II. BP
Gyimóthy Gergely
fsz. 5 (Előadó)
17:30-18:15 --- ---
T BP3
Életvitel és gyakorlat tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) BP
Gyimóthy Gergely
fsz. 2
---
T BP3
Testnevelés tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) BP
Kőnig-Görögh Dóra
fsz. 5 (Előadó)
18:30-19:15 --- --- ---
Hangszerjáték III. BP
Galambos Ádám
fsz. 4
--- --- ---
19:15-20:00 --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 6.2.5 on 3/3/22 10:03 AM

back to the top

KRE PK Budapest levelező
tanító BP3 Magyar MT
2022.02.25. 2022.02.26. 2022.03.18. 2022.03.19. 2022.04.08. 2022.04.09. 2022.04.29. 2022.04.30. 2022.05.13. 2022.05.14.
08:00-08:45 --- --- --- ---
T BP3
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája II. BP
Somodi Ildikó
fsz. 1
--- --- --- --- ---
08:45-09:30
T BP3
Gyakorlat megbeszélés BP
Bíró Anna
fsz. 1
--- --- --- --- --- --- --- ---
09:45-10:30 --- --- ---
T BP3
Alkalmazott pedagógia BP
Veréb Lilla
fsz. 3
T BP3
Életvitel és gyakorlat tantárgypedagógiája II. BP
Gyimóthy Gergely
fsz. 1
T BP3
Ének-zene és tantárgypedagógia VI. (Zeneirodalom) BP
Méhes Balázs
fsz. 3
---
T BP3
Alkalmazott pedagógia BP
Veréb Lilla
fsz. 3
---
10:30-11:15
T BP3
Ének-zene és tantárgypedagógia VI. (Zeneirodalom) BP
Méhes Balázs
fsz. 1
--- --- --- --- ---
11:30-12:15 --- --- --- --- ---
12:15-13:00 --- --- --- --- --- ---
13:15-14:00 ---
T BP3
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája II. BP
Somodi Ildikó
fsz. 1
T BP3
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) BP
Balog Edit
fsz. 2
---
Anyanyelvi játékok BP
Kovács Tibor
I. em. 11
T BP3
Műértelmezési gyakorlatok BP
Kiss Margit
fsz. 2
Anyanyelvi játékok BP
Kovács Tibor
I. em. 11
---
T BP3
Ének-zene és tantárgypedagógia VI. (Zeneirodalom) BP
Méhes Balázs
fsz. 3
---
14:00-14:45 ---
T BP3
Életvitel és gyakorlat tantárgypedagógiája II. BP
Gyimóthy Gergely
fsz. 3
T BP3
Műértelmezési gyakorlatok BP
Kiss Margit
fsz. 5 (Előadó)
---
15:00-15:45 ---
T BP3
Műértelmezési gyakorlatok BP
Kiss Margit
fsz. 5 (Előadó)
15:45-16:30 --- ---
16:45-17:30 --- ---
T BP3
Alkalmazott pedagógia BP
Veréb Lilla
fsz. 2
tanító BP3 Magyar MT, tanító BP2 Magyar MT
Stilisztikai alapismeretek BP
Kovács Tibor
I. em. 11
T BP3
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája II. BP
Somodi Ildikó
fsz. 2
tanító BP3 Magyar MT, tanító BP2 Magyar MT
Stilisztikai alapismeretek BP
Kovács Tibor
fsz. 5 (Előadó)
Anyanyelvi játékok BP
Kovács Tibor
fsz. 1
T BP3
Életvitel és gyakorlat tantárgypedagógiája II. BP
Gyimóthy Gergely
fsz. 5 (Előadó)
17:30-18:15 --- ---
T BP3
Életvitel és gyakorlat tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) BP
Gyimóthy Gergely
fsz. 2
T BP3
Testnevelés tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) BP
Kőnig-Görögh Dóra
fsz. 5 (Előadó)
18:30-19:15 --- --- ---
tanító BP3 Magyar MT, tanító BP2 Magyar MT
Stilisztikai alapismeretek BP
Kovács Tibor
fsz. 1
---
19:15-20:00 --- --- --- ---
Timetable generated with FET 6.2.5 on 3/3/22 10:03 AM

back to the top

KRE PK Budapest levelező
tanító BP3 Matematika MT
2022.02.25. 2022.02.26. 2022.03.18. 2022.03.19. 2022.04.08. 2022.04.09. 2022.04.29. 2022.04.30. 2022.05.13. 2022.05.14.
08:00-08:45 --- --- --- ---
T BP3
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája II. BP
Somodi Ildikó
fsz. 1
--- --- --- --- ---
08:45-09:30
T BP3
Gyakorlat megbeszélés BP
Bíró Anna
fsz. 1
--- --- --- --- --- --- --- ---
09:45-10:30 --- --- ---
T BP3
Alkalmazott pedagógia BP
Veréb Lilla
fsz. 3
T BP3
Életvitel és gyakorlat tantárgypedagógiája II. BP
Gyimóthy Gergely
fsz. 1
T BP3
Ének-zene és tantárgypedagógia VI. (Zeneirodalom) BP
Méhes Balázs
fsz. 3
---
T BP3
Alkalmazott pedagógia BP
Veréb Lilla
fsz. 3
---
10:30-11:15
T BP3
Ének-zene és tantárgypedagógia VI. (Zeneirodalom) BP
Méhes Balázs
fsz. 1
--- --- --- --- ---
11:30-12:15
Algebra, számelmélet elemei és tanítása BP
Köves Gabriella
I. em. 7 (Term. ism.)
--- ---
Analízis elemei és tanítása BP
Köves Gabriella
I. em. 9
Algebra, számelmélet elemei és tanítása BP
Köves Gabriella
I. em. 10
12:15-13:00 --- --- ---
13:15-14:00
Algebra, számelmélet elemei és tanítása BP
Köves Gabriella
fsz. 4
T BP3
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája II. BP
Somodi Ildikó
fsz. 1
T BP3
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) BP
Balog Edit
fsz. 2
--- ---
T BP3
Műértelmezési gyakorlatok BP
Kiss Margit
fsz. 2
--- ---
T BP3
Ének-zene és tantárgypedagógia VI. (Zeneirodalom) BP
Méhes Balázs
fsz. 3
14:00-14:45
T BP3
Életvitel és gyakorlat tantárgypedagógiája II. BP
Gyimóthy Gergely
fsz. 3
--- ---
T BP3
Műértelmezési gyakorlatok BP
Kiss Margit
fsz. 5 (Előadó)
15:00-15:45 --- ---
T BP3
Műértelmezési gyakorlatok BP
Kiss Margit
fsz. 5 (Előadó)
15:45-16:30 --- --- ---
16:45-17:30
Analízis elemei és tanítása BP
Köves Gabriella
fsz. 4
---
T BP3
Alkalmazott pedagógia BP
Veréb Lilla
fsz. 2
---
T BP3
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája II. BP
Somodi Ildikó
fsz. 2
---
Analízis elemei és tanítása BP
Köves Gabriella
I. em. 8 (Viz. ism.)
T BP3
Életvitel és gyakorlat tantárgypedagógiája II. BP
Gyimóthy Gergely
fsz. 5 (Előadó)
17:30-18:15 ---
T BP3
Életvitel és gyakorlat tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) BP
Gyimóthy Gergely
fsz. 2
--- ---
T BP3
Testnevelés tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) BP
Kőnig-Görögh Dóra
fsz. 5 (Előadó)
18:30-19:15 --- --- --- --- ---
19:15-20:00 --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 6.2.5 on 3/3/22 10:03 AM

back to the top

KRE PK Budapest levelező
tanító BP3 Természet MT
2022.02.25. 2022.02.26. 2022.03.18. 2022.03.19. 2022.04.08. 2022.04.09. 2022.04.29. 2022.04.30. 2022.05.13. 2022.05.14.
08:00-08:45 --- --- --- ---
T BP3
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája II. BP
Somodi Ildikó
fsz. 1
Az ember megismerése és egészsége BP
Gyimóthy Gergely
fsz. 1
--- --- --- ---
08:45-09:30
T BP3
Gyakorlat megbeszélés BP
Bíró Anna
fsz. 1
--- --- --- --- --- --- ---
09:45-10:30 --- ---
Az ember megismerése és egészsége BP
Gyimóthy Gergely
I. em. 9
T BP3
Alkalmazott pedagógia BP
Veréb Lilla
fsz. 3
T BP3
Életvitel és gyakorlat tantárgypedagógiája II. BP
Gyimóthy Gergely
fsz. 1
T BP3
Ének-zene és tantárgypedagógia VI. (Zeneirodalom) BP
Méhes Balázs
fsz. 3
---
T BP3
Alkalmazott pedagógia BP
Veréb Lilla
fsz. 3
---
10:30-11:15
T BP3
Ének-zene és tantárgypedagógia VI. (Zeneirodalom) BP
Méhes Balázs
fsz. 1
--- --- --- ---
11:30-12:15 ---
Valós környezeti tanulás - (terepgyakorlat) BP
Bárdi Árpád
Külső helyszín
---
Az ember megismerése és egészsége BP
Gyimóthy Gergely
I. em. 9
12:15-13:00 ---
Valós környezeti tanulás - (terepgyakorlat) BP
Bárdi Árpád
Külső helyszín
---
13:15-14:00 ---
T BP3
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája II. BP
Somodi Ildikó
fsz. 1
T BP3
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) BP
Balog Edit
fsz. 2
--- ---
T BP3
Műértelmezési gyakorlatok BP
Kiss Margit
fsz. 2
---
T BP3
Ének-zene és tantárgypedagógia VI. (Zeneirodalom) BP
Méhes Balázs
fsz. 3
14:00-14:45 ---
T BP3
Életvitel és gyakorlat tantárgypedagógiája II. BP
Gyimóthy Gergely
fsz. 3
---
T BP3
Műértelmezési gyakorlatok BP
Kiss Margit
fsz. 5 (Előadó)
15:00-15:45 --- ---
T BP3
Műértelmezési gyakorlatok BP
Kiss Margit
fsz. 5 (Előadó)
15:45-16:30 --- --- ---
16:45-17:30 --- ---
T BP3
Alkalmazott pedagógia BP
Veréb Lilla
fsz. 2
---
T BP3
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája II. BP
Somodi Ildikó
fsz. 2
---
T BP3
Életvitel és gyakorlat tantárgypedagógiája II. BP
Gyimóthy Gergely
fsz. 5 (Előadó)
17:30-18:15 --- ---
T BP3
Életvitel és gyakorlat tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) BP
Gyimóthy Gergely
fsz. 2
---
T BP3
Testnevelés tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) BP
Kőnig-Görögh Dóra
fsz. 5 (Előadó)
---
18:30-19:15 --- --- --- --- --- ---
19:15-20:00 --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 6.2.5 on 3/3/22 10:03 AM

back to the top

KRE PK Budapest levelező
tanító BP3 Testnevelés MT
2022.02.25. 2022.02.26. 2022.03.18. 2022.03.19. 2022.04.08. 2022.04.09. 2022.04.29. 2022.04.30. 2022.05.13. 2022.05.14.
08:00-08:45 --- --- --- ---
T BP3
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája II. BP
Somodi Ildikó
fsz. 1
--- --- --- ---
Torna BP
Kőnig-Görögh Dóra
I. em. 9
08:45-09:30
T BP3
Gyakorlat megbeszélés BP
Bíró Anna
fsz. 1
--- --- --- --- --- --- ---
09:45-10:30 --- --- ---
T BP3
Alkalmazott pedagógia BP
Veréb Lilla
fsz. 3
T BP3
Életvitel és gyakorlat tantárgypedagógiája II. BP
Gyimóthy Gergely
fsz. 1
T BP3
Ének-zene és tantárgypedagógia VI. (Zeneirodalom) BP
Méhes Balázs
fsz. 3
---
T BP3
Alkalmazott pedagógia BP
Veréb Lilla
fsz. 3
10:30-11:15
T BP3
Ének-zene és tantárgypedagógia VI. (Zeneirodalom) BP
Méhes Balázs
fsz. 1
--- --- --- ---
11:30-12:15 --- --- --- ---
Atlétikai gyakorlat BP
Kőnig-Görögh Dóra
fsz. 4
12:15-13:00 --- --- --- --- ---
13:15-14:00 ---
T BP3
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája II. BP
Somodi Ildikó
fsz. 1
T BP3
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) BP
Balog Edit
fsz. 2
---
Torna BP
Kőnig-Görögh Dóra
fsz. 3
T BP3
Műértelmezési gyakorlatok BP
Kiss Margit
fsz. 2
--- ---
T BP3
Ének-zene és tantárgypedagógia VI. (Zeneirodalom) BP
Méhes Balázs
fsz. 3
14:00-14:45 ---
T BP3
Életvitel és gyakorlat tantárgypedagógiája II. BP
Gyimóthy Gergely
fsz. 3
---
T BP3
Műértelmezési gyakorlatok BP
Kiss Margit
fsz. 5 (Előadó)
15:00-15:45 --- ---
T BP3
Műértelmezési gyakorlatok BP
Kiss Margit
fsz. 5 (Előadó)
15:45-16:30 --- --- ---
16:45-17:30 --- ---
T BP3
Alkalmazott pedagógia BP
Veréb Lilla
fsz. 2
Atlétikai gyakorlat BP
Kőnig-Görögh Dóra
fsz. 1
T BP3
Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája II. BP
Somodi Ildikó
fsz. 2
---
Torna BP
Kőnig-Görögh Dóra
fsz. 4
T BP3
Életvitel és gyakorlat tantárgypedagógiája II. BP
Gyimóthy Gergely
fsz. 5 (Előadó)
17:30-18:15 --- ---
T BP3
Életvitel és gyakorlat tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) BP
Gyimóthy Gergely
fsz. 2
---
T BP3
Testnevelés tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) BP
Kőnig-Görögh Dóra
fsz. 5 (Előadó)
18:30-19:15 --- --- --- ---
Atlétikai gyakorlat BP
Kőnig-Görögh Dóra
fsz. 4
---
19:15-20:00 --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 6.2.5 on 3/3/22 10:03 AM

back to the top

KRE PK Budapest levelező
óvodapedagógus BP3
2022.02.25. 2022.02.26. 2022.03.18. 2022.03.19. 2022.04.08. 2022.04.09. 2022.04.29. 2022.04.30. 2022.05.13. 2022.05.14.
08:00-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
08:45-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
09:45-10:30 --- --- --- --- --- --- --- ---
Záróvizsga felkészítő (tömbösítve) BP
Kinczler Zsuzsanna
fsz. 1
---
10:30-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:30-12:15
Gyakorlat megbeszélés BP
Majzik Ferencné
fsz. 2
--- --- --- --- --- --- --- ---
12:15-13:00 --- --- --- --- --- --- --- ---
13:15-14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:45-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:45-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:30-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:30-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:15-20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 6.2.5 on 3/3/22 10:03 AM

back to the top

KRE PK Budapest levelező
csecsemő BP3
2022.02.25. 2022.02.26. 2022.03.18. 2022.03.19. 2022.04.08. 2022.04.09. 2022.04.29. 2022.04.30. 2022.05.13. 2022.05.14.
08:00-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
08:45-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
09:45-10:30
Szakmai készségfejlesztés II. (Esetmegbeszélés) BP
Nyitrai Ágnes
I. em. 7 (Term. ism.)
---
Szakmai készségfejlesztés II. (Esetmegbeszélés) BP
Nyitrai Ágnes
I. em. 8 (Viz. ism.)
--- ---
Inter- és multikulturális nevelés BP
Szarka Júlia
I. em. 9
Szakmai készségfejlesztés II. (Esetmegbeszélés) BP
Nyitrai Ágnes
I. em. 7 (Term. ism.)
--- --- ---
10:30-11:15 --- --- --- --- --- ---
11:30-12:15
Gyakorlat megbeszélés BP
Kaszás Ildikó
I. em. 11
Inter- és multikulturális nevelés BP
Szarka Júlia
I. em. 11
--- --- --- --- ---
12:15-13:00
Család és intézmény kapcsolata BP
Nyitrai Ágnes
I. em. 11
--- --- --- --- ---
13:15-14:00
Család és intézmény kapcsolata BP
Nyitrai Ágnes
I. em. 8 (Viz. ism.)
--- ---
Család és intézmény kapcsolata BP
Nyitrai Ágnes
I. em. 6
--- --- ---
14:00-14:45 --- --- --- --- --- ---
15:00-15:45
Hátrányos helyzet pedagógiája BP
Kicsák Mónika
I. em. 11
--- --- --- --- --- ---
15:45-16:30
Hátrányos helyzet pedagógiája BP
Kicsák Mónika
I. em. 11
--- --- --- --- --- --- ---
16:45-17:30 --- --- --- --- --- --- --- ---
17:30-18:15 --- --- --- --- --- --- --- ---
18:30-19:15 --- --- --- --- --- --- --- ---
19:15-20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 6.2.5 on 3/3/22 10:03 AM

back to the top

KRE PK Budapest levelező
tanító BP4
2022.02.25. 2022.02.26. 2022.03.18. 2022.03.19. 2022.04.08. 2022.04.09. 2022.04.29. 2022.04.30. 2022.05.13. 2022.05.14.
08:00-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
08:45-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
09:45-10:30 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Záróvizsga felkészítő (tömbösítve) BP
Gombos Norbert
I. em. 7 (Term. ism.)
10:30-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:30-12:15 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:15-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:15-14:00
Gyakorlat megbeszélés BP
Bíró Anna
fsz. 1
--- --- --- --- --- --- --- ---
14:00-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:45-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:45-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:30-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:30-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:15-20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 6.2.5 on 3/3/22 10:03 AM

back to the top

KRE PK Budapest levelező
PSZV BP1 gytv
2022.02.25. 2022.02.26. 2022.03.18. 2022.03.19. 2022.04.08. 2022.04.09. 2022.04.29. 2022.04.30. 2022.05.13. 2022.05.14.
08:00-08:45 --- --- ---
Bevezetés a Biblia olvasásába BP
Szetey Szabolcs
fsz. 4
--- --- --- --- --- ---
08:45-09:30 ---
Esetmegbeszélés köznevelési intézményben BP
Szontagh Pál
ONLINE - MS Teams
--- --- --- --- --- --- ---
09:45-10:30 --- --- --- --- ---
Esettanulmány és megbeszélés (differenciálás) BP
Józsa Gabriella
ONLINE - MS Teams
--- ---
10:30-11:15 ---
Pedagógus mentálhigiéné BP
Váradi-Kusztos Györgyi
ONLINE - MS Teams
--- --- --- --- --- ---
11:30-12:15 --- --- --- --- --- --- ---
12:15-13:00 --- ---
Intézményi konfliktuskezelési tréning BP
Fehér Ágota
fsz. 4
--- --- --- --- ---
13:15-14:00 --- --- --- --- --- --- ---
14:00-14:45 --- --- --- --- ---
Család és gyermekvédelem BP
Józsa Gabriella
ONLINE - MS Teams
--- ---
15:00-15:45 --- --- --- --- --- --- ---
15:45-16:30 --- --- --- --- --- --- ---
16:45-17:30 --- --- --- --- --- --- --- ---
17:30-18:15 --- --- --- --- --- --- --- ---
18:30-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:15-20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 6.2.5 on 3/3/22 10:03 AM

back to the top