Gazdaság-és Vezetéstudományi Intézet

 


Dr. Csillik Péter egyetemi docens PhD
E-mail: csillik.peter@kre.hu

Dr. Dancsi Katalin egyetemi adjunktus PhD
E-mail: dancsi.katalin@kre.hu

Dr. Ercsey Zsombor egyetemi docens PhD
E-mail: ercsey.zsombor@kre.hu

Fabricius-Ferke György főiskolai docens - 2008-ig
E-mail: ferke@fabricius.hu

Dr. habil Fehér János egyetemi docens PhD
E-mail: feher.janos@kre.hu

Harkányi Ádám Máté tanársegéd
E-mail: harkanyi.adam@kre.hu

Havas Martina nyelvtanár
E-mail: martinah@citromail.hu

Dr. Homolya Dánel egyetemi adjunktus PhD
E-mail: homolya.daniel@kre.hu

Dr. Kádasné Dr. V. Nagy Éva egyetemi docens C.Sc.
E-mail: v.nagy.ava@kre.hu

Dr. Klein Tamás tanársegéd PhD
E-mail: klein.tamas@kre.hu

Dr. Kun Attila egyetemi docens PhD
E-mail: kun.attila@kre.hu

Dr. Ludányi Arnold egyetemi adjunktus PhD
E-mail: ludanyi.arnold@kre.hu

Dr. Simay Attila Endre egyetemi adjunktus PhD
E-mail: simay.attila.endre@kre.hu

Dr. Tomka János főiskolai tanár PhD
E-mail: tomka.janos@kre.hu


 

 
 
 
 
 

Következő események


Összes esemény

nyelvvizsgaközpont

Sport a Károlin


Nguyen Anasztázia
Gór-Nagy Miklós
Szilágyi Áron
Szabó Gabriella
Deáki Dóra
Szepesi Bertold
Telegdy Ádám
Beviz Barnabás

Youtube